رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت بایوس مادربورد TUF GAMING H670-PRO WIFI D4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من مادربردم TUF GAMING H670-PRO WIFI D4 بعد از اپدیت بایوس به اخرین ورژن وقتی رفتم تو  armoury creator  همه قطعات توش پاک شدن و هر چی سرچ کردم دوباره پیدا نکرد کل نرم افزار armoury creator  و  بقیه نرمافزارای جانبیشو پاک و دوباره نصب کردم ولی درست نشد

Screenshot-2023-08-02-170134.png

Screenshot-2023-08-02-170143.png

لینک به دیدگاه

این armoury creator کلا داستانه ... منو اینقدر اذیت کرد بیخیالش شدم . aura نصب کردم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی همین آرموری، یه بخش آپدیت داره، باید درایو های مربوط به مادربرد رو آپدیت کنید تا حل بشه.

اگه نشد، اول با برنامه مخصوصی پاک کردن آرموری، پاکش کنید، دوباره نصب کنید، توی سایت ایسوس میتونید پیداشون کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱۱ در 21:12، MAhmoOD Nazari گفته است:

توی همین آرموری، یه بخش آپدیت داره، باید درایو های مربوط به مادربرد رو آپدیت کنید تا حل بشه.

اگه نشد، اول با برنامه مخصوصی پاک کردن آرموری، پاکش کنید، دوباره نصب کنید، توی سایت ایسوس میتونید پیداشون کنید.

پاک ردمش با نرم افزار پاک کننده ارموری  و هم  دستی تا الان 5 بار پاک و نصب دوباره کردم درست نشد ویندوزم عوض کردم درست نشد اصلا مادربردمو نمیشناسه بقیه چیزا بماند

در ۱۴۰۲/۵/۱۱ در 21:12، MAhmoOD Nazari گفته است:

screenshot_2023-08-04_175457_i16u.png

ممکنه مادربرد مشکلی پیدا کرده باشه ؟

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز مادربوردت سالمه

این آرموری کرت خیلی ببخشیدا یه سرطانه برا خودش، شما از گل نازکتر بهش بگو فقط یه بار طلاقشو میگیره دیگه برنمیگرده سر خونه زندگیش حالا هی بشین منتشو بکش( البته شاید با یه سفر آمریکا ببریش شاید! راضی بشه) شما سی بار دیگه حذف و نصب کن این دیگه درست بشو نیست

من اگه بگم بالای پنجاه بار اینکارو کردم دروغ نگفتم، همه روشهای مختلف رو امتحان کردم درست نشد، از تغییر ریجن بگیر تا ورژن های مختلف تا هرکار دیگه 

بعد چند سال چند روز پیش اس اس دی رو ارتقا دادم و ویندوز جدید نصب کردم روش، درست شد

-------

طبق تجربه دوستان توی تاپیکهای دیگه بنظر میرسه گیرش ریجنه 

ریجنتو بزار روی یونایتد استیت 😁 و با قندشکن نصبش کن ببین چطور میشه 

-------------

-این باشه آخرین راه حلت قبلش نظر بقیه دوستان رو بپرس- تو صحبتات گفتی ویندوز عوض کردی اگه حال نصب ویندوز داری نکته مهم!!: روی این هاردت درایو جدا و اطلاعات نداشته باشی!! موقع نصب کل پارتیشنهایی که ویندوز میسازه رو ( حواست باشه فقط همین اس اس دی یا هارد دیسک!!! باقی دیسکارو دست نزنی!! ) رو پاک کنی دوباره همش بشه یه پارت unallocated space و از اول روش ویندوز نصب کن و موقع نصب ریجنتو بزار امریکا

البته قبل از اینکار امتحان تغییر ریجن بنظر خیلی بی دردسرتر میاد

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/mb/14Utilities/Armoury_Crate_Uninstall_Tool.zip?model=Armoury Crate

با همین پاکش کردید؟

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱۳ در 19:24، arvin_393 گفته است:

نه دوست عزیز مادربوردت سالمه

این آرموری کرت خیلی ببخشیدا یه سرطانه برا خودش، شما از گل نازکتر بهش بگو فقط یه بار طلاقشو میگیره دیگه برنمیگرده سر خونه زندگیش حالا هی بشین منتشو بکش( البته شاید با یه سفر آمریکا ببریش شاید! راضی بشه) شما سی بار دیگه حذف و نصب کن این دیگه درست بشو نیست

من اگه بگم بالای پنجاه بار اینکارو کردم دروغ نگفتم، همه روشهای مختلف رو امتحان کردم درست نشد، از تغییر ریجن بگیر تا ورژن های مختلف تا هرکار دیگه 

بعد چند سال چند روز پیش اس اس دی رو ارتقا دادم و ویندوز جدید نصب کردم روش، درست شد

-------

طبق تجربه دوستان توی تاپیکهای دیگه بنظر میرسه گیرش ریجنه 

ریجنتو بزار روی یونایتد استیت 😁 و با قندشکن نصبش کن ببین چطور میشه 

-------------

-این باشه آخرین راه حلت قبلش نظر بقیه دوستان رو بپرس- تو صحبتات گفتی ویندوز عوض کردی اگه حال نصب ویندوز داری نکته مهم!!: روی این هاردت درایو جدا و اطلاعات نداشته باشی!! موقع نصب کل پارتیشنهایی که ویندوز میسازه رو ( حواست باشه فقط همین اس اس دی یا هارد دیسک!!! باقی دیسکارو دست نزنی!! ) رو پاک کنی دوباره همش بشه یه پارت unallocated space و از اول روش ویندوز نصب کن و موقع نصب ریجنتو بزار امریکا

البته قبل از اینکار امتحان تغییر ریجن بنظر خیلی بی دردسرتر میاد

دوباره اومدم هاردی که روش ویندوز بود کامل فرمت و دوباره پارتیشن بندی کردم موقع نصب قندشکن زدم بعد چند ساعت دانلود اخر درست شد فکر کنم به خاطر استفاده از aura wallpaper بود یا aura creator  که بهم ریخته بود دهنمو سرویس کرد . ممنون دوستان برای راهنمایی

untitled_qyfy.jpg

ویرایش شده توسط naeim1
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...