رفتن به مطلب

خریدار حافظه 2.5SSD اینچی ظرفیت 1 ترابایت قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یک عدد حافظه SSD با ظرفیت 1 ترابایت  با قیمت مناسب نیازه.

کالای پیشنهادی دارای سلامت 100 درصد باشه و قیمتش هم معقول باشه. قیمت مد نظر حدود یک میلیون و پانصد باشه.

لطفا پیشنهادات رو صرفا از طریق پیام خصوصی یا تماس ارسال کنید.

شماره تماس: 09358450425

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، MasterGamer گفته است:

سلام، قیمت رو میفرمایید؟

عزیزم من خریدارم. شما اگه کالایی دارید مدل و شرایط و قیمت رو باید اعلام کنید.

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Fido گفته است:

عزیزم من خریدارم. شما اگه کالایی دارید مدل و شرایط و قیمت رو باید اعلام کنید.

دوست عزیز شما هم باید یه شرایطی را اعلام کنی که فروشنده هم بدونه شما تا چه رنج قیمتی میخوای خرید کنی و چه مشخصاتی میخوای

برای مثال چیزی که میخوای من دارم ولی هیچ پیشنهادی نمیدم چون کالا آکبند هست و پیشنهاد من برای شما خیلی بی معنی هست چون جنس آکبند قیمتش مشخص هست و شما میتونی از مغازه تهیه کنی پس نیازی به پیشنهاد من نداری

تنها پیشنهاد من این هست که اگر دنبال جنس خوب و با کیفیت و ارزون قیمت هستی Lexar و Crucial بهترین انتخاب هستند

قیمتشون هم 2 تا 2.200 باید باشه

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Royal گفته است:

دوست عزیز شما هم باید یه شرایطی را اعلام کنی که فروشنده هم بدونه شما تا چه رنج قیمتی میخوای خرید کنی و چه مشخصاتی میخوای

برای مثال چیزی که میخوای من دارم ولی هیچ پیشنهادی نمیدم چون کالا آکبند هست و پیشنهاد من برای شما خیلی بی معنی هست چون جنس آکبند قیمتش مشخص هست و شما میتونی از مغازه تهیه کنی پس نیازی به پیشنهاد من نداری

تنها پیشنهاد من این هست که اگر دنبال جنس خوب و با کیفیت و ارزون قیمت هستی Lexar و Crucial بهترین انتخاب هستند

قیمتشون هم 2 تا 2.200 باید باشه

آکبنداش حدودای ۱.۸۰۰ تومن میشه پیدا کرد. چون من برای استفاده خاصی نمیخوام حدودای ۱.۵۰۰ مد نظرمه که ویرایشش کردم. چند روز دیگه صبر میکنم، موردی نبود آک میخرم. اگه کارکرده ۵۰۰ گیگ هم داشتید یدونه لازمه.

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Fido گفته است:

آکبنداش حدودای ۱.۸۰۰ تومن میشه پیدا کرد. چون من برای استفاده خاصی نمیخوام حدودای ۱.۵۰۰ مد نظرمه که ویرایشش کردم. چند روز دیگه صبر میکنم، موردی نبود آک میخرم. اگه کارکرده ۵۰۰ گیگ هم داشتید یدونه لازمه.

به نظر خودم یک سری لوازم الکترونیکی را نمیه و نباید کارکرده تهیه کرد که SSD یکی از این موارد هست. فرق قیمتش آنچنان زیاد نیست که بخوای کارکرده تهیه کنی درضمن اونی که کارکرده هستش گارانتیش هم در حال اتمام هست

موردی اگر باشه اطلاع میدم 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Royal گفته است:

به نظر خودم یک سری لوازم الکترونیکی را نمیه و نباید کارکرده تهیه کرد که SSD یکی از این موارد هست. فرق قیمتش آنچنان زیاد نیست که بخوای کارکرده تهیه کنی درضمن اونی که کارکرده هستش گارانتیش هم در حال اتمام هست

موردی اگر باشه اطلاع میدم 

ممنون. آکبندش رو از ام آی تی با قیمت مناسب تهیه کردم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...