رفتن به مطلب

خرید گرافیک با بودجه 3400

Recommended Posts

• کاربر ویژه

6 تومن (یکمی بالاتر) میتونی 2060 سوپر بخری

1660ti هم زیر این قیمته

5700xt هم اون رنج بود 

کارت 4 گیگ خیلی وقته دورانش گذشته الان 8 گیگ حداقله برای فول اچ دی

اون کارت به فرض ماینی هم نباشه نیاز به سرویس داره

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

هیچ جا 1060 رو 6 تومن نمیدن
ماین نشده بود دیگه چیه ؟ماین شدن یا نشدن توسط هیچکس قابل تشخیص نیست
ماین نشدن صرفا یه ادعاست برای گرون فروختن محصولی که قیمتش اونقدر نیست

ماین نشده بود اینو با برسی مطمعنم اما پولش رو نداشتم به همین علت 980 خریدم که تو بنچمارک ها 15 درصد قدرتمند تر هست

6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

6 تومن (یکمی بالاتر) میتونی 2060 سوپر بخری

1660ti هم زیر این قیمته

5700xt هم اون رنج بود 

کارت 4 گیگ خیلی وقته دورانش گذشته الان 8 گیگ حداقله برای فول اچ دی

اون کارت به فرض ماینی هم نباشه نیاز به سرویس داره

من که نتونستم به این قیمت پیدا کنم 

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

در هر صورت برای دفعات بعد به این موضوعات بیشتر دقت میکنم

من از مدل مادربردم سر در نمیارم درحال حاظر هم نمیتونم برسی کنم . اما فکر کنم همون h61 هست. از همین سوکت 1155 3770 گلوگاه ایجاد نمی کنه پس با این مادر برد؟

برو همون 3770 رو بردار. با این گرافیک که خریدی باید عوض کنی cpu رو.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، blooder گفته است:

برو همون 3770 رو بردار. با این گرافیک که خریدی باید عوض کنی cpu رو.

3770 مقدار گلوگاهش 0%؟

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

3770 مقدار گلوگاهش 0%؟

تقریبا بله

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است:

تقریبا بله

برای بازی های جدید کافیه؟

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

(980 15 درصد بهتره تو گیم)

اون 980 مثل خرید ماشین50 سال پیشه ؟ قد همون مابن شده کارکرده. از طرفی وقتی تکنولوژِی قدیمی میشه دیگه براش اپدیت نمیاد.

اون بنچمارک  هم شما مد نظرتون نباشه. شما هردوتا کارتی رو قیاس کنید توی هر بازی یه اختلاف فریم متفاوتی رو شاهد هستی.  اون بنچمارک قدرت خام سخت افزار رو نشون میده. وقتی  بازیهای جدید برای سخت افزار جدید بهینه سازی بشن متوجه میشی نتیجه نهایی و اون فریمی که دریافت میکنی مهمه نه اینکه گرافیکت چند گیگه یا چقدر هسته داره.

اینکه 980 قویه شکی درش نیست منتها باید بشه اون پتانسیلش رو آزاد کرد که متاسفانه بازی ساز ها و شرکت ها معظم انویدیا این کارو نمیکنن. اصرار دوستان برای خرید نسل جدیدتر از این قرار هست.

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

ماین نشده بود اینو با برسی مطمعنم اما پولش رو نداشتم به همین علت 980 خریدم که تو بنچمارک ها 15 درصد قدرتمند تر هست

من که نتونستم به این قیمت پیدا کنم 

من خودم 2060 سوپر دادم 6 تومن چطور میگی نیست

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

من خودم 2060 سوپر دادم 6 تومن چطور میگی نیست

بنده حضوری خریداری کردم به همین علت فکر کنم قیمت ها متفاوته

5 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

اون 980 مثل خرید ماشین50 سال پیشه ؟ قد همون مابن شده کارکرده. از طرفی وقتی تکنولوژِی قدیمی میشه دیگه براش اپدیت نمیاد.

اون بنچمارک  هم شما مد نظرتون نباشه. شما هردوتا کارتی رو قیاس کنید توی هر بازی یه اختلاف فریم متفاوتی رو شاهد هستی.  اون بنچمارک قدرت خام سخت افزار رو نشون میده. وقتی  بازیهای جدید برای سخت افزار جدید بهینه سازی بشن متوجه میشی نتیجه نهایی و اون فریمی که دریافت میکنی مهمه نه اینکه گرافیکت چند گیگه یا چقدر هسته داره.

اینکه 980 قویه شکی درش نیست منتها باید بشه اون پتانسیلش رو آزاد کرد که متاسفانه بازی ساز ها و شرکت ها معظم انویدیا این کارو نمیکنن. اصرار دوستان برای خرید نسل جدیدتر از این قرار هست.

در درست بودن حرف شما شکی نیست اما هر چقد هم بهینه کنند مگه بیشتر از 7 fps اضافه میکنه؟(و خب 7 fps مقدار فاصله ی 1060 6 گیگ و 980 است)

لینک به دیدگاه

اما بنظرتون این گرافیک برا اجرای حداقلی بازی ها تا دو الی سه سال دیگه کافی هست؟(با رم 16 و cpu 3770)

هم اکنون، gtx 960 vs 980 گفته است:

اما بنظرتون این گرافیک برا اجرای حداقلی بازی ها تا دو الی سه سال دیگه کافی هست؟(با رم 16 و cpu 3770)

یعنی به طوری که نیاز به ارتقاع نباشه و بتونه برای حداقل کافی باشه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

بنده حضوری خریداری کردم به همین علت فکر کنم قیمت ها متفاوته

در درست بودن حرف شما شکی نیست اما هر چقد هم بهینه کنند مگه بیشتر از 7 fps اضافه میکنه؟(و خب 7 fps مقدار فاصله ی 1060 6 گیگ و 980 است)

اگر بخوان کاری کنن بله ولی هیچکس نمیخواد اینو جز کاربر . 580 کارتیه که اوایل هم اندازه 1060 فریم میداد. amd با بهینه سازی درایور  تونست خروجی بگیره که 580 رو میتونستی با 1070 قیاس کنی.

از طرفی بازی های روز شدیدا به vram وابسته شدن. اون گرافیک 4 گیگ  عملا دد شده .

نمیدونم اون بازی که شما ازش بنچمارک دیدی fps دیدی چی بوده.اما حرف  همه دوستان رو نادیده گرفتید نمیدونم چرا دنبال زیر بغل مار میگردید . الان هم بحث رو کش بدیم  آرمین میاد هممون و به راه راست هدایت میکنه بد میشه 

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

مبارک باشه کارت 980 اگه سرویس نشده و دمای بالا داری باید خمیر+پد عوض کنی.

نسخه رفرنسه؟عکس بده.

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Elderado گفته است:

مبارک باشه کارت 980 اگه سرویس نشده و دمای بالا داری باید خمیر+پد عوض کنی.

نسخه رفرنسه؟عکس بده.

دمام تو فورمارک 45 و بالا نیست

خیر ورژن windforce gigabyte است(عکس تا غروب میدم)

13 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

اگر بخوان کاری کنن بله ولی هیچکس نمیخواد اینو جز کاربر . 580 کارتیه که اوایل هم اندازه 1060 فریم میداد. amd با بهینه سازی درایور  تونست خروجی بگیره که 580 رو میتونستی با 1070 قیاس کنی.

از طرفی بازی های روز شدیدا به vram وابسته شدن. اون گرافیک 4 گیگ  عملا دد شده .

الان یه بازی به روز  ( نمیدونم اون بازی که شما ازش بنچمارک دیدی fps دیدی چی بوده.) اما حرف  همه دوستان رو نادیده گرفتید نمیدونم چرا دنبال زیر بغل مار میگردید . الان هم بحث رو کش بدیم  آرمین میاد هممون و به راه راست هدایت میکنه بد میشه 

اگر قیمت رو نادیده بگیرم میتونم بگم تا الان که 2 سه ماهی شده ازش راضیم و بازی هایی که 3060 میخان برای اولترا رو راحت تونستم بیارم با 45 fps

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

(عکس تا غروب میدم)

حالا که رفتی سر کار چرا صبر نکردی پولاتو جمع کنی و نسل جدیدتری بخری؟(کارتای جدید کم مصرفتر و بهینه ترن برایه بازی)پاورت هم که لبه مرزیه

پارسال بهمن ماه یک 980 رفرنس خریدم 4 تومن (ایسام)بعدش فروردین تایتان (ماکسول) تعویض کردم با 1 تومن سر.تعداد بیشتر هسته کودا برام مهم بود و نه گیم.از قضا ماین هم نشده بود. مموری را کامل اسکن کردم با برنامه mats که خداروشکر هر 12 گیگش سالم بود(بدونه ارور).ساخته خود انویدیا بود.راستی بکپلیت 980 رفرنس رو نگه داشته بودم برایه این که بکپلیت نداشت.800 تومنم خرج پد مموری کردم (کولرمستر) 24 عدد مموری هر کدام 500 مگ اسکای هاینیکس.با خمیر گرین.پشیمون هم نیستم.گراف قبلیم هم 1030 بود.

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Elderado گفته است:

حالا که رفتی سر کار چرا صبر نکردی پولاتو جمع کنی و نسل جدیدتری بخری؟(کارتای جدید کم مصرفتر و بهینه ترن برایه بازی)پاورت هم که لبه مرزیه

پارسال بهمن ماه یک 980 رفرنس خریدم 4 تومن (ایسام)بعدش فروردین تایتان (ماکسول) تعویض کردم با 1 تومن سر.تعداد بیشتر هسته کودا برام مهم بود و نه گیم.از قضا ماین هم نشده بود. مموری را کامل اسکن کردم با برنامه mats که خداروشکر هر 12 گیگش سالم بود(بدونه ارور).ساخته خود انویدیا بود.راستی بکپلیت 980 رفرنس رو نگه داشته بودم برایه این که بکپلیت نداشت.800 تومنم خرج پد مموری کردم (کولرمستر) 24 عدد مموری هر کدام 500 مگ اسکای هاینیکس.با خمیر گرین.پشیمون هم نیستم.گراف قبلیم هم 1030 بود.

چون تا میخام دفعه بعد کلا سیستم غول سری 40 بخرم با i9😂 برای همین فعلا 980 برا دو سه سال دارم تا پولام به حدی برسه که سیستم جدید بخرم.

ولی عجب شانسی که تونستی تایتان به این خوبی بگیری...

ولی متوجه نشدم داستان 980 چیشد

لینک به دیدگاه

980 را از ایسام خریدم و بکپلیتشو ورداشتم و دادم به کسی بعلاوه 1 تومن سر بهش دادم و تایتان ازش گرفتم.اینقده دعا کرده بودم(خدا هم که همیشه بمن لطف داشته.)اینم از ایسام بود منتها توی دیوار تهران جستجو کردم و اونجا هم آگهی کرده بود.خلاصه شماره تلفنشو گیر آوردم....

بک پلیت یک تیکه فلزی  است که پشت گرافیک برایه مقاوم سازی و دفع گرمای بهتر و همچنین زیباسازی سازندگان گرافیک میان و در بعضی مدلها از کارتهاشون ازش استفاده میکنن.

تا آرمین نیومده.خدافظ .هر بازی که خوب فریم داد بنویس اینجا تا باشد برای آیندگان

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Elderado گفته است:

980 را از ایسام خریدم و بکپلیتشو ورداشتم و دادم به کسی بعلاوه 1 تومن سر بهش دادم و تایتان ازش گرفتم.اینقده دعا کرده بودم(خدا هم که همیشه بمن لطف داشته.)اینم از ایسام بود منتها توی دیوار تهران جستجو کردم و اونجا هم آگهی کرده بود.خلاصه شماره تلفنشو گیر آوردم....

بک پلیت یک تیکه فلزی  است که پشت گرافیک برایه مقاوم سازی و دفع گرمای بهتر و همچنین زیباسازی سازندگان گرافیک میان و در بعضی مدلها از کارتهاشون ازش استفاده میکنن.

تا آرمین نیومده.خدافظ .هر بازی که خوب فریم داد بنویس اینجا تا باشد برای آیندگان

اها😂

ارمین کیه؟

تا الان اونلی اپ که 3060 میخاست بمن تو اولترا 45 fps داده

فارکرای 5 هم تو 4k 45 fps میده

سکیرو هم اولترا بالای 60 fps

رزیدنت اویل 2 و 3 ریمیک تو بالاترین کیفیت و 1080p بهم fps بالا میده (فکنم 50 تا 60)

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

رزیدنت رو ولش کن برادر. 5700xt بنده با لود 60 درصد گرافیک و دمای پنجاه و پنج درجه قفله روی 75 فرم  😂برو ببین تو لاست آف آس یا فرزا 5 یا استارفیلد روی اولترا بهت چند فرم میده. اصلا ببین میتونی ران کنی بازی رو با این vram.

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۲۸ در 14:46، blooder گفته است:

اصلا ببین میتونی ران کنی بازی رو با این vram.

توی tlou نمیشه اصلا . 3070 دارم بزارم الترا توی لودینگ قبلش کرش میکنه  ماکزیمم میتونم high بزارم. فورزا 5 هم هر چند وقت یه low memory  یا low bandwidth  میده بهم البته مشکلی ندارم اینو.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، blooder گفته است:

رزیدنت رو ولش کن برادر. 5700xt بنده با لود 60 درصد گرافیک و دمای پنجاه و پنج درجه قفله روی 75 فرم  😂برو ببین تو لاست آف آس یا فرزا 5 یا استارفیلد روی اولترا بهت چند فرم میده. اصلا ببین میتونی ران کنی بازی رو با این vram.

تازه گرفتم وقت نمیکنم زیاد بازی کنم...

ولی استارفیلد خیلی سنگینه(برای این گرافیک) ولی دوتای دیگه اونقد دردسر درست نمیکنه

دمام هم تاحالا 45 قفله

حالا بنظرتون برای همین مقدار بازی در حد کافیه؟

لینک به دیدگاه

هم اکنون، gtx 960 vs 980 گفته است:

دمام تو فورمارک 45 و بالا نیست fps

حاجی مطمعنی تو تست دمات 45 درجه؟

یجورایی فکر میکنم از محالاته همچین دمایی مگر در حالت بیکاری

تونستی عکس بده از تستت

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Grayli گفته است:

نه کاملا طبیعی فقط گه گاهی به 49 میرسه

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، gtx 960 vs 980 گفته است:

نه کاملا طبیعی فقط گه گاهی به 49 میرسه

امکان نداره   مگر بایوسش دستکاری باشه

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

توی tlou نمیشه اصلا . 3070 دارم بزارم الترا توی لودینگ کرش میکنه حتی وارد بازی نمیشه ماکزیمم میتونم high بزارم. فورزا 5 هم هر چند وقت یه low memory  یا low bandwidth  میده بهم البته مشکلی ندارم اینو.

اون کرش کردنه البته احتمالا بخاطر رَم سیستم هستش
بنده هم همین مشکل رو داشتم از 8رم رو به 32ارتقا دادم حداقل دیگه کرش نمیکرد(البته فریم ریت جالبی هم نمیداد)

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است:

امکان نداره   مگر بایوسش دستکاری باشه

نه دوست عزیز هیچ چیز دستکاری نکردم.البته چندین فن گیمینگ دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...