رفتن به مطلب

مستر تک برند خوبیه ؟

parsa seyedi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همه

یه سوالی داشتم 

مستر تک توی مانیتور_کیس_فن سیپیو 

خوبه؟

ارزش هزینه کردن داره ؟

یکی از دوستام میخواد مانیتور مستر تک مدل

gp249p 

بگیره مشخصاتش هم خوبه

واسه بازی 

نظرتون چیه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام جنس های چینی منتاژ داخل طرفا بندر انزلی تولید میشن اگه اشتباه نکرده باشم . کیفیت متوسط هست ولی رو مانیتورش خیلی پیشنهاد نمیکنم

لینک به دیدگاه

اتفاقا خودم دنبال خرید یک مدل 32 اینچش هستم PG327AQ. نظر دوستان چیه؟ خودم ایسوس 278HE دارم TN 144 هست. 

2k 144+ نیاز دارم. ارزانترین هست در بازار با پایه آسانسوری.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کلا این اشغالا رو نخرین  هر چی میخرین اورجینال باشه تو حوزه ای ماشین دستمون بسته هست تو اینا که دستمون باز به خودمون ظلم نکنیم یه جنس از چین میارن یه لیبل روش میزنن میگن تولید شده

• لایک 6
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

اتفاقا خودم دنبال خرید یک مدل 32 اینچش هستم PG327AQ. نظر دوستان چیه؟ خودم ایسوس 278HE دارم TN 144 هست. 

پایه ثابت سامسونگ جی 5 پیشنهاد میدم 144 2کی va

لینک به دیدگاه

قبلا کیس atis glass رو داشتم از مسترتک
کیفیت ساخت خوبی داشت و راضی بودم
فن سی پی یو و پاورش رو هم داشتم کیفیتشون خوب بود و مشکلی نداشت
ولی توی مانیتور خیلی روش حساب نکن اگر حساس و دقیق و ریز بین هستی از این برند مانیتور نگیر نهایتا کیفیتش در حد جی پلاس هست شاید یه کم کمتر نظرات کاربران دیجی کالا رو بخون اونایی که قبلا برند داشتن خیلی راضی نبودن و گفتن یه حالت مات بودن توی تصویر داره البته چند مدلی که نظراتشو خوندم اینطور بود
چند مدل از برند اسکپتر رو خریدم و فروختم الانم مدل 271qhir اسکپتر رو خودم دارم و 6 ماهه استفاده میکنم
27 اینچ 2k 75 هرتز با پنل 10 بیت و ips
به نظرم کیفیتش خیلی بهتر از مستر تک و جی پلاس و .. هست
کیفیت پنل واقعا خوبه و تا جایی که میدونم چین مونتاژ میشه
دقیقا نمیدونم چرا کیفیت پنل انقدر خوبه و وضوح داره !! نکته ی دیگه اینکه مارک روی مانیتور حالت برچسب داره و چاپی نیست !
اینم یه چیز عجیبیه ولی از کیفیت کار خوشم اومد و تایید میشه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

پایه ثابت سامسونگ جی 5 پیشنهاد میدم 144 2کی va

پایه ثابت اذیت میکنه. ولی کدوم مدلشو میگی دقیقا یه نگاه بندازم.

یه مدت گیمینگ گیر های LG ریخته بود قیمت عالی. الان فک نکنم مونده باشی چیزی درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
34 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

پایه ثابت اذیت میکنه. ولی کدوم مدلشو میگی دقیقا یه نگاه بندازم.

یه مدت گیمینگ گیر های LG ریخته بود قیمت عالی. الان فک نکنم مونده باشی چیزی درسته؟

اودیسه جی 5 سامسونگ خودم دارم راضیم 27 , 32 اینچ داره 32 فروم زده بودن

ال جی چیز درست حسابی قبلا ندیدم قیمتهای باقی مونده هم بالا بود

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

یه سوال این مانیتور مسترتک 1 میلی ثانیه زده واقعی هست یه MBR هست و واقعی GTG میشه 5 میلی ثانیه؟ کسی میدونه؟

مشخصات :

اندازه پنل

32.0 اینچ @ 81 سانتی‌متر

وضوح تصویر

QHD @ 2560 × 1440

نرخ نوسازی

240Hz

فناوری نرخ نوسازی متغیر

G-Sync و FreeSync Premium

زمان پاسخ‌گویی

1ms

نوع پنل

VA

درخشندگی

300nits

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

یه سوال این مانیتور مسترتک 1 میلی ثانیه زده واقعی هست یه MBR هست و واقعی GTG میشه 5 میلی ثانیه؟ کسی میدونه؟

مشخصات :

اندازه پنل

32.0 اینچ @ 81 سانتی‌متر

وضوح تصویر

QHD @ 2560 × 1440

نرخ نوسازی

240Hz

فناوری نرخ نوسازی متغیر

G-Sync و FreeSync Premium

زمان پاسخ‌گویی

1ms

نوع پنل

VA

درخشندگی

300nits

پنل VA هیچوقت تو تاخیر نمیتونه 1 میلی واقعی باشه این حرف, رو تمامی برندا و مدلا صدق میکنه

PA345UQ  این مدلو @matrix.trixxخریدن و فعلا راضی هستن از تجربه ایشونم میتونید استفاده کنید

ویرایش شده توسط kiarash917
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

من خودم تصمیم گرفته بودم MasterTech بخرم و رفتم بازار از نزدیک هم دیدم کیفیتش خوب بود نمیشد ازش ایراد گرفت ولی تجربه استفاده بهتر هست البته این هم بستگی داره که اون شخصی که داره و استفاده میکنه طوری تعریف نکنه که انگار صاحب برند دشمن خانوادشون و یا برعکس پدرش هست

من در حال حاضر چون نتونستم Mastertech تهیه کنم بجای آن Maya خریدم. بد نیست ولی خوب هم نیست و امکاناتش نسبت به تکنولوژی روز خیلی ضعیف هست ولی قیمتش هم خیلی خوب هست 

ایسوز هم دارم 0.5 میلی ثانیه 165Hz مدل VG278QR ولی وقتی سیستم روشن میشه و بوغ میزنه که سیستم OK هست هنوز من تصویر ندارم و این را روی 2 تا مانیتور از همین مدل تست کردم گفتم شاید سیستم مشکل داره پس با یک سیستم دیگر هم تست کردم و نتیجه تغییری نکرد پس گران بودن و برند بودن هم چیزی را تغییر نمیده مانیتور ASUS خیلی خوب هست ولی این مورد خیلی حال من را گرفت در حالی که مانیتور Maya  با روشن شدن سیستم همزمان تصویر میده

قبلا هم Benq داشتم که از همشون بهتر بود. دوستان تجربه خودتون را به اشتراک بزارید خوب هست و کمک میکنه برای خرید

نظر من در مورد مسترتک بد نیست و شاید خودم بخوام بخرم ولی برای این کار وقت میزارم و میرم بازار اونجا میتونم از نزدیک ببینم و راحت انتخاب کنم

اگر کسی مانیتور ارزان قیمت بخواد من مانیتور Maya را پیشنهاد میکنم در کل راضی هستم  و اگر بخواد زیاد هزینه کنه Gigabyte

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من نظرم اینه که کمی بودجه رو زیاد کن سری های تاف ایسوز رو بگیر حتی va ها . واقعا کیفیت فوقولاده ای دارن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

پس کلا مستر تک برند داغونه ارزش هزیته کردن نداره 

چی میتونه جایگزین gp249qبگیره؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، KING OF POP MJ 1958-2009 گفته است:

پس کلا مستر تک برند داغونه ارزش هزیته کردن نداره 

چی میتونه جایگزین gp249qبگیره؟

Philips Momentum 242M8 

Philips 242E1GAJ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود فقط پنل ips بخرید مدل های 27 اینچ و 34 اینچ سری pa مسترتک به نظرم تنها مدل هایی هستند که ارزش خرید دارند خودم چند ماهی هست 34 اینچ رو جایگزین odyssey g5 کردم ارتقایی که انجام دادم به شدت بهتر هست و پنل کند va که متوسط نرخ پاسخ دهیش حدود 10 میلی ثانیه هست هیچ حرفی در مقابل پنل fast ips که رنج 5 میلی ثانیه هست نداره کیفیت رنگ هم به همچنین و زاویه دید و حتی استند این مدل به شدت حرفه ای تر هست ایرادات هم یکی اینکه ips glow داره این پنل شرکت boe مورد دوم هم اسپیکر این مدل بودن و نبودنش فرقی نداره

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود فقط پنل ips بخرید مدل های 27 اینچ و 34 اینچ سری pa مسترتک به نظرم تنها مدل هایی هستند که ارزش خرید دارند خودم چند ماهی هست 34 اینچ رو جایگزین odyssey g5 کردم ارتقایی که انجام دادم به شدت بهتر هست و پنل کند va که متوسط نرخ پاسخ دهیش حدود 10 میلی ثانیه هست هیچ حرفی در مقابل پنل fast ips که رنج 5 میلی ثانیه هست نداره کیفیت رنگ هم به همچنین و زاویه دید و حتی استند این مدل به شدت حرفه ای تر هست ایرادات هم یکی اینکه ips glow داره این پنل شرکت boe مورد دوم هم اسپیکر این مدل بودن و نبودنش فرقی نداره

کاش یه بررسی کلی ازش میزاشتیدو گریزی هم به تفاوتی که میگید با g5 داره میزدید؛ مدل بررسی های شمارو دوست دارم و دنبال میکنم 🙂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

کاش یه بررسی کلی ازش میزاشتیدو گریزی هم به تفاوتی که میگید با g5 داره میزدید؛ مدل بررسی های شمارو دوست دارم و دنبال میکنم 🙂

این دوستمون اخلاقشو من میشناسم هر چی بخره گرون باشه یا ارزون هر رده قیمتی راضیه و ازش تعریف میکنه 😄

یه اخلاق خوبه که از خریدت راضی هستی و لذتشو میبری یعنی جنبه مثبتشو میبینی و بولد میکنی 👍

• لایک 2
  • حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

این دوستمون اخلاقشو من میشناسم هر چی بخره گرون باشه یا ارزون هر رده قیمتی راضیه و ازش تعریف میکنه 😄

یه اخلاق خوبه که از خریدت راضی هستی و لذتشو میبری یعنی جنبه مثبتشو میبینی و بولد میکنی 👍

جالب فرمایش میکنید :D ولی واقعا پنل جالبی داره مسترتک ،ایشون داره به مدل pa275aq اشاره میکنند که حالا جاهایی زده شده FAST IPS هست یه جاهایی هم دیدم IPS بیان شده ! حالا کدوم هست واقعا؟

من هرچی سرچ کردم نتونستم یه سایت معتبر پیدا کنم که این مانیتور رو به طور تخصصی بررسی کرده باشه یا حداقل سایت مادر داشته باشه که اطلاعات دقیق رو درج کرده باشه.

در همین رنج مانیتور LG 32GN650-B هست که مورد خوبی هست ولی به خوبی مدل LG27GN650-B نیست بنظرم ،که متعصفانه دیگه توسایت ها موجود نیست یا بعضا قیمت های عجیب درج شده،حالا این مابین این مدل گمنام به اسم مسترتک هست که خب هم قیمت خوبی داره و هم مشخصات جالب! که خب نیاز هست یه بررسی خوبی ازش بشه.

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/27gn650-b

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/32gn650-b-32gn63t-b

lg27gP850-b رو هم میشه سفارش داد با 24-25 تومن ازچین 1-2 ماهه تحویل گرفت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

جالب فرمایش میکنید :D ولی واقعا پنل جالبی داره مسترتک ،ایشون داره به مدل pa275aq اشاره میکنند که حالا جاهایی زده شده FAST IPS هست یه جاهایی هم دیدم IPS بیان شده ! حالا کدوم هست واقعا؟

من هرچی سرچ کردم نتونستم یه سایت معتبر پیدا کنم که این مانیتور رو به طور تخصصی بررسی کرده باشه یا حداقل سایت مادر داشته باشه که اطلاعات دقیق رو درج کرده باشه.

در همین رنج مانیتور LG 32GN650-B هست که مورد خوبی هست ولی به خوبی مدل LG27GN650-B نیست بنظرم ،که متعصفانه دیگه توسایت ها موجود نیست یا بعضا قیمت های عجیب درج شده،حالا این مابین این مدل گمنام به اسم مسترتک هست که خب هم قیمت خوبی داره و هم مشخصات جالب! که خب نیاز هست یه بررسی خوبی ازش بشه.

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/27gn650-b

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/32gn650-b-32gn63t-b

lg27gP850-b رو هم میشه سفارش داد با 24-25 تومن ازچین 1-2 ماهه تحویل گرفت.

مستر تک جدا از بحث کیفیتش گرفتی پس فردا فروشش سخته باید نصف قیمت بدی اونم اگه خریداری پیدا بشه پس اگه گرفتی صاحبش خودتیو خودت

مانیتور به نظرم پیش خرید ارزش نداره چون قطعه حساسی هست ضربه بخوره اون شوتی گردن نمیگیره میوفته پای خودت

هزینه بیشتر بکنی از همینجا بگیری بهتره مانیتور هر چی گرفتم حضوری بوده حتی آنلاین هم سفارش ندادم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

مستر تک جدا از بحث کیفیتش گرفتی پس فردا فروشش سخته باید نصف قیمت بدی اونم اگه خریداری پیدا بشه پس اگه گرفتی صاحبش خودتیو خودت

مانیتور به نظرم پیش خرید ارزش نداره چون قطعه حساسی هست ضربه بخوره اون شوتی گردن نمیگیره میوفته پای خودت

هزینه بیشتر بکنی از همینجا بگیری بهتره مانیتور هر چی گرفتم حضوری بوده حتی آنلاین هم سفارش ندادم

تفکر خرید و فروش بیشتر برای آدم بازاری هست تا مصرف کننده ولی حرفتون رو تایید میکنم از باب مشکلات فروشش.

والا من فرقشو که نمیدونم چون دوستان بیان داشتند که حتی خرید حضوری هم فروشنده زیر بار پیکسل سوختگی نمیره پس فرقش با خرید انلاین چیه؟یعنی اون فروشنده مستقیم از در کارخونه گذاشته تو فروشگاهش ؟

بله الان که چک کردم مدلی که ذکرکردم زیر 30 تومن موجود شده در بعضی از سایت ها.

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، yasin1380 گفته است:

تفکر خرید و فروش بیشتر برای آدم بازاری هست تا مصرف کننده ولی حرفتون رو تایید میکنم از باب مشکلات خرید فروشش.

والا من فرقشو که نمیدونم چون دوستان بیان داشتند که حتی خرید حضوری هم فروشنده زیر بار پیکسل سوختگی نمیره پس فرقش با خرید انلاین چیه؟یعنی اون فروشنده مستقیم از در کارخونه گذاشته تو فروشگاهش ؟

بله الان که چک کردم مدلی که ذکرکردم زیر 30 تومن موجود شده در بعضی از سایت ها.

خرید حضوری اکبند پلمپ گرفتم خونه باز کردم فقط همین جی 5 سامسونگ چون بدون گارانتی بود فقط یه دونه تست تصویر گرفتیم که ببینیم سالمه دیگه تست پیکسل سوخته فکر نکنم کسی گردن بگیره

تو خونه تست میکنی نهایت اگه تعداد پیکسلهای سوخته بیشتر از تعدادی بود که گارانتی ها ذکر کردن میری برای مرجوعی اگه گارانتی نداره و مهلت تست داره ، گارانتی هم داشت باید بفرستی گارانتی

لینک به دیدگاه

این مدل scetre ev275w-2560 هم در همین رده هست که اونم معلوم نیست دقیقا داستانش چطور هست 🙂

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...