رفتن به مطلب

بازگشت به پی سی گیمینگ

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر دوستان عزیز 

من رضا هستم سالها درانجمن لیون در خدمت دوستان بودم‌ و باعث افتخار بود بین عزیزان گیمر اورکلاکر و پی سی بازان  عزیز  باشیم چند تا نوشتاری هم از من هست در خدمت دوستان . این چند سال بدلیل مشغله و ...فرصت نشد خدمت عزیزان باشیم  اما همچنان سنگر بازیبازی رو حفظ میکردم  بیشتر روی کنسول‌. اخیرا بازگشتی داشتیم به ریشه ها !😅خدمت بچه های  گرامی فروشگاه لیون هم سلام عرض میکنم این سیستم‌رو من‌تهیه کزدم و گفتم فرصتی شد گهگاهی خدمت عزیزان باشیم .🥰

1691319609012230206433055798240.thumb.jpg.12c5eacd942c023d66fbac7a3c2a8c9c.jpg

سیستم رو اسمبل در لیون انجام شد منتهی m2 دوم و گرافیک رو اینجا خودم سوار‌کردم . سیستم عالی شده  برای اجرای بازی های روز در 4kاسمبل شد  و توانایی خیلی خوبی داره با توجه به هزینه ای که شد .

از تیم لیون تشکر میکنم برای پیگیری شون و ارسال و اسمبل و کیبل مننجمنت عالی .

IMG_20230801_145416.thumb.jpg.12aab28885aa49e1edef2bffbbd0fd51.jpg

امیدوارم بیشتر در خدمت دوستان قدیمی و جدید باشم .

• لایک 23
  • حالم خوب شد 3
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر، آقا مبارکتون باشه و فنهاش واستون سالها بچرخن 😁

مشخصات سیستم رو اگه دوستداشتی بگو و توضیح بده راجع بهشون...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
27 دقیقه قبل، Fido گفته است:

سلام و وقت بخیر، آقا مبارکتون باشه و فنهاش واستون سالها بچرخن 😁

مشخصات سیستم رو اگه دوستداشتی بگو و توضیح بده راجع بهشون...

سپاس گرامی 

Cpu رو دوازده رفتم ولی مین رو z790 که اگر خواستم ارتقا بدم  راه باشه 

۱۲۷۰۰کا با ۳۲ گیگ ddr 5 و  tuf wifi  و rx 6900xt 

تا اینجای کار که سنگین‌ترین  بازی ها رو 4knative نه fsr داره اجرا میکنه . مثلا رزی ۴  ریمیک رو الترا با تمام تنظیمات حتی ری ترسینگ و تکسچر ۸ گیگ  ۶۰ تا ۷۵ فریم‌میده که میشه با fdr اوردش روی ۹۰ 

هر چند همون native 4kاش هم  فریم بالای شصت است . بازی زیاد میزنم من روی‌پی سی . الان رد دد ۲ رو تست زدم الترا با ادونس گرافیک ااترا یعنی هیچ گزینه ای نباشه که ااترا نباشه میانگین فریم ۵۹میده که برای ردد ۲ در ۴کا عالی است . حتی در بحث شبیه ساز هم اوکی است و‌ یوزو رو در ۴کا اجرا میکنه تیرز اف  کینگدام.دز کل عالی است .

لینک به دیدگاه

به به به ببین کی اینجاست. سلام بر شما. خوبید خوشید. مبارکه. خوش آمدین.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است:

سپاس گرامی 

تا اینجای کار که سنگین‌ترین  بازی ها رو 4knative نه fsr داره اجرا میکنه . مثلا رزی ۴  ریمیک رو الترا با تمام تنظیمات حتی ری ترسینگ و تکسچر ۸ گیگ  ۶۰ تا ۷۵ فریم‌میده که میشه با fdr اوردش روی ۹۰ 

هر چند همون native 4kاش هم  فریم بالای شصت است . بازی زیاد میزنم من روی‌پی سی . الان رد دد ۲ رو تست زدم الترا با ادونس گرافیک ااترا یعنی هیچ گزینه ای نباشه که ااترا نباشه میانگین فریم ۵۹میده که برای ردد ۲ در ۴کا عالی است . حتی در بحث شبیه ساز هم اوکی است و‌ یوزو رو در ۴کا اجرا میکنه تیرز اف  کینگدام.دز کل عالی است .

عالی، کانفیگ خیلی خوبیه، امیدوارم باهاش حسابی شاد باشید. منم تازه یه 6900XT گرفتم، پرفورمانس نسبت به قیمت عالیه.

لینک به دیدگاه

آقارضا سورپرایزمون کردی واقعا نمیدونی چقدر دلتنگ خودت و اون نوشته های نابت بودیم. 

واقعا جاتون خالی بود. امیدوارم مثل گذشته ها بازم پرقدرت با اون نوشته های دوست داشتنی بترکونی انجمن رو

لینک به دیدگاه

خوش برگشتی رضا جان

سیستمتم مبارک باشه

دور هم خوشیم و وجود ازشمند شما هم خوش ترش میکنه

راستی مدیونی تو تاپیکای گرافیک ماینی و غیر ماینی شرکت نکنی ،گفته باشم(این روزا تاپیکاش خیلی داغه)😁

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

سلام خان رضا.خوش برگشتی.دلتنگت بودیم برادر

سیستم جدیدت مبارک منتظر مقاله ها و بررسی های آتشینت مثه قبل در مورد بازیها هستیم.

:18_kissing_heart::18_kissing_heart::18_kissing_heart:

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، rezagtx گفته است:

سپاس گرامی 

سلام آقا رضا خوبی

رد دد 2  رو با همین گرافیک همه چی رو الترا و 4k و 60 فریم باز میکنم . منتهی فقط گزینه مربوط به lighting control و reflection و valumetric ( همونکه نوشته ابر و مه رو کنترل میکنه) رو روی high میذارم. دونه دونه همه گزینه هارو تست کردم این سه تا زیادی فریم میگیرن چندان تاثیری هم با روی high گذاشتن نمیکنه.

3090 ازین یکم بهتر بود 10 فریمی ولی بازم شبها مجبور بودم lighting control رو روی مدیوم بذارم.

لینک به دیدگاه

درود خوش برگشتید 

کیس زیبایی مبارکتون باشه ...برندfsp تازه وارده و زیاد در موردش نمیدونیم اتفاقا منم همین مدل شمارو برای خرید مدنظر دارم ولی بین لی ان لی 216 و این مدل دودلم اگر فرصت شد و امکانشو داشتید یه نقدی در مورد کیستون بزارید...واقعا نصبت به امکاناتش ارزش خریدش بالاست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

درود خوش برگشتید 

کیس زیبایی مبارکتون باشه ...برندfsp تازه وارده و زیاد در موردش نمیدونیم اتفاقا منم همین مدل شمارو برای خرید مدنظر دارم ولی بین لی ان لی 216 و این مدل دودلم اگر فرصت شد و امکانشو داشتید یه نقدی در مورد کیستون بزارید...واقعا نصبت به امکاناتش ارزش خریدش بالاست...

سپاس شما لطف دارید .حتما در اولین فرصت کیس خوبی است البته fsp برند تقریبا قدیمی کاره خودش  oem بوده برای کیس و پاور سوپلای . من در مورد پاورهاش تحقیق کردم ریویو های خوبی دارن.کیس هم همین زبان طراحی کیسهای جدید رو دنبال میکنه و کیس جا داری است کیفیت بدنه و مش ها و فن ها خیلی بالاست و فضای داخلی برای aio360 و ۲۸۰براحتی وجود داره و  درکل من نکته منفی ندیدم .

1 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

سلام آقا رضا خوبی

رد دد 2  رو با همین گرافیک همه چی رو الترا و 4k و 60 فریم باز میکنم . منتهی فقط گزینه مربوط به lighting control و reflection و valumetric ( همونکه نوشته ابر و مه رو کنترل میکنه) رو روی high میذارم. دونه دونه همه گزینه هارو تست کردم این سه تا زیادی فریم میگیرن چندان تاثیری هم با روی high گذاشتن نمیکنه.

3090 ازین یکم بهتر بود 10 فریمی ولی بازم شبها مجبور بودم lighting control رو روی مدیوم بذارم.

من الترا الترا ردد در تست بنچمارک  avg fpsام میشه ۵۹.۰۰در کل کارت فوق العاده ای است  ۳۰۹۰ بخاطر اختلافی که داره ناچیز نمیارزه اختلاف قیمتش . بعد این پاور کالره  تو اکثر تست ها در رسترازیشن پیشی میگیره . خوب در بحث ray tracing نسل ۶ amdاولین نسل  بوده و جای بهبود داره البته با fsr2 خیلی نمایش قوی داره و گویا با fsr 3 که در راهه هم قراره افزایش کارایی داشته باشیم . درکل من فوق العاده از ۶۹۰۰xtراضی هستم و ۹۰‌درصد بازی هایی که تست کردم الترا 4kبالای شصت فریم میگرفتم و 2kکه‌براحتی من tv lg c1 استفاده میکنم براحتی ۱۲۰ فریم‌رو سچوریت میکنه .

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، rezagtx گفته است:

من الترا الترا ردد در تست بنچمارک  avg fpsام میشه ۵۹.۰۰در کل کارت فوق العاده ای است  ۳۰۹۰ بخاطر اختلافی که داره ناچیز نمیارزه اختلاف قیمتش . بعد این پاور کالره  تو اکثر تست ها در رسترازیشن پیشی میگیره . خوب در بحث ray tracing نسل ۶ amdاولین نسل  بوده و جای بهبود داره البته با fsr2 خیلی نمایش قوی داره و گویا با fsr 3 که در راهه هم قراره افزایش کارایی داشته باشیم . درکل من فوق العاده از ۶۹۰۰xtراضی هستم و ۹۰‌درصد بازی هایی که تست کردم الترا 4kبالای شصت فریم میگرفتم و 2kکه‌براحتی من tv lg c1 استفاده میکنم براحتی ۱۲۰ فریم‌رو سچوریت میکنه .

دقیقا همینطوره که میفرمایین. تقریبا نصف قیمتشه.

فقط یه بحثی هست اینکه الان من میبینم vram گرافیک در 4k حتی 16 گیگ هم کم میاره در بعضی بازی ها. مثلا resident 4 . الان gta6 بیاد صددر صد این وی رم دردسر خواهد شد برای 4k بازها

من خودم الان 6900xt دارم و راضی هستم .

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱۵ در 14:36، rezagtx گفته است:

درود بر دوستان عزیز 

من رضا هستم سالها درانجمن لیون در خدمت دوستان بودم‌ و باعث افتخار بود بین عزیزان گیمر اورکلاکر و پی سی بازان  عزیز  باشیم چند تا نوشتاری هم از من هست در خدمت دوستان . این چند سال بدلیل مشغله و ...فرصت نشد خدمت عزیزان باشیم  اما همچنان سنگر بازیبازی رو حفظ میکردم  بیشتر روی کنسول‌. اخیرا بازگشتی داشتیم به ریشه ها !😅خدمت بچه های  گرامی فروشگاه لیون هم سلام عرض میکنم این سیستم‌رو من‌تهیه کزدم و گفتم فرصتی شد گهگاهی خدمت عزیزان باشیم .🥰

امیدوارم بیشتر در خدمت دوستان قدیمی و جدید باشم .

درود بر آقا رضای عزیز ... استاد گرامی
از اینکه دوباره به انجمن لیون بازگشتید بسیار خوشحالم
واقعأ اون زمان که در انجمن فعال بودید خود من بشخصه بسیار از مقالات و نظرات تخصصی شما بهره می بردم و بعد از اینکه انجمن رو ترک کردید تا مدتها دوری شما احساس میشد
بی صبرانه منتظر مقالات و نظرات تخصصی شما در زمینه گیمینگ و سخت افزار هستیم 🌸🌸🌸

برای شروع خوشحال میشم اگر بازی شاهکار Buldar's Gate 3 که تا اینجا بعنوان بهترین بازی سال 2023 شناخته شده و بسیار مورد تحسین منتقدین قرار گرفته را یه بررسی بفرمایید و نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...