رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید اسپیکر از اساتید

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

از اونجایی که مدتی است تنها زندگی می کنم و تفریحاتم در اوقات فراغت شده گیم و موسیقی و استفاده دایم از بادز داره روی شنوایی اثر منفی میذاره دنبال خرید یک اسپیکر با هزینه کم برای گوش کردن به موسیقی هستم.

بودجه مورد نظرم محدوده 2 میلیون تومان هست. بیس و تفکیک برام تا حدی مهم هست(به نسبت هزینه توقع دارم😅) و در وهله بعدی حجم صدا. تعداد کانالهای زیاد به کارم نمیاد چون برای گیم هدفون و ایرفون دارم. بلوتوث داشته باشه بهتر ولی موبیلیتی برام مهم نیست. پس الزامی به شارژی بودن و داشتن باتری لیتیومی هم نیست.

اول میخواستم دست دوم تهیه کنم چند مورد دیدم اکثر دست دوم ها در محدوده بودجه من یک ایرادی داره. زدگی، شکستگی و فرسودگی در قسمت های اصلی یا تعویض بلندگو ها داشتند.

نو هم محدوده بودجه اسپیکر های چینی پلاستیکی هست و البته میدونم در بهترین حالت کیفیت متوسطی دارند.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کی تی اس مدل KTS-1626

پیشنهاد و نظر دوستان صاحب نظر.

@ferdosi

@Ali Subi

@CREATIVE

@mrezaee

• لایک 5
لینک به دیدگاه

هم اکنون، HeX گفته است:

درود

از اونجایی که مدتی است تنها زندگی می کنم و تفریحاتم در اوقات فراغت شده گیم و موسیقی و استفاده دایم از بادز داره روی شنوایی اثر منفی میذاره دنبال خرید یک اسپیکر با هزینه کم برای گوش کردن به موسیقی هستم.

بودجه مورد نظرم محدوده 2 میلیون تومان هست. بیس و تفکیک برام تا حدی مهم هست(به نسبت هزینه توقع دارم😅) و در وهله بعدی حجم صدا. تعداد کانالهای زیاد به کارم نمیاد چون برای گیم هدفون و ایرفون دارم. بلوتوث داشته باشه بهتر ولی موبیلیتی برام مهم نیست. پس الزامی به شارژی بودن و داشتن باتری لیتیومی هم نیست.

اول میخواستم دست دوم تهیه کنم چند مورد دیدم اکثر دست دوم ها در محدوده بودجه من یک ایرادی داره. زدگی، شکستگی و فرسودگی در قسمت های اصلی یا تعویض بلندگو ها داشتند.

نو هم محدوده بودجه اسپیکر های چینی پلاستیکی هست و البته میدونم در بهترین حالت کیفیت متوسطی دارند.

https://www.digikala.com/product/dkp-8163977/اسپیکر-بلوتوثی-قابل-حمل-کی-تی-اس-مدل-kts-1626/

@ferdosi

@Ali Subi

@CREATIVE

@mrezaee

به نظرم اگر تخصص داری وسایلشو تهیه کن دست ساز درست کن با این بودجه فوق العاده کیفیت خوبی دریافت میکنی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود 

خوبی معین جان 

عزیز متاسفانه با 2 م مدل مناسبی نمیشه خرید .

تو این رنج 3 تیکه بلوتوث دار تسکو یا ایکس پی آکبند میشه خرید .

در رابطه با برند ادیفایر هم حداقل بین 1 تا 2 م بیشتر باید هزینه کنید که 3 تیکه ارزون بخرید . 

ولی قطعا ارزش خرید داره 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

https://www.lioncomputer.com/product/jp6pv/Creative-SBS-E2500-2-1-Bluetooth-Speaker

اگر تو خونه دک یا امپ خوب داشته باشید ،میتونید یه کامپوننت(Kenwood KFC-E715P ) تهیه کنید و بدید یه ام دی اف کار براتون به صورت bookshelf کارو دربیاره ،نهایت یه مقدار لحیم کاری خواهید داشت که سخت نیست .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یا این بودجه یا کمی بیشتر در حد 3 تومن یه c2 کارکرده بگیر

بیس و تفکیک عالی داره

تو این رنج قیمت جزو بهترین ها محسوب میشه. با یکی از دوستان فروم خیلی دنبال اسپیکر گشتیم تا به این رسیدیم

نمونه

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر-edifier-c2_قطعات-و-لوازم-جانبی_بوکان__دیوار/AZz-dLE1

https://divar.ir/v/اسپیکر-ادیفایر-edifier_سیستم-صوتی-خانگی_تهران_حشمتیه_دیوار/AZVTijIw

اصلا سمت اسپیکر چینی ,بلوتوثی, ارزون قیمت نرو

برای منزل یه ساندبار میکرولب 15 میلیونی گرفتیم قشنگی صداش به اون c2 نمیرسه. تازه جنس گرون قیمت هم بوده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، HeX گفته است:

درود

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کی تی اس مدل KTS-1626

@ferdosi

@Ali Subi

@CREATIVE

@mrezaee

درود

بهترین گزینه برای شما فقط همین دو‌ مدل که کارکرده اش رو بعضی دوستان دارن و رغیب ندارن:

gigaworks t20 

gigaworks t40

♥️🙂

• لایک 6
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، mrezaee گفته است:

درود 

خوبی معین جان 

عزیز متاسفانه با 2 م مدل مناسبی نمیشه خرید .

تو این رنج 3 تیکه بلوتوث دار تسکو یا ایکس پی آکبند میشه خرید .

در رابطه با برند ادیفایر هم حداقل بین 1 تا 2 م بیشتر باید هزینه کنید که 3 تیکه ارزون بخرید . 

ولی قطعا ارزش خرید داره 

درود

سید عزیز خوبی؟

ممنون میشم دست دوم تمیز چیزی بهت خورد اطلاع بدی.

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، HeX گفته است:

درود

سید عزیز خوبی؟

ممنون میشم دست دوم تمیز چیزی بهت خورد اطلاع بدی.

مخلصم عزیز 

حتما موردی بود خدمتت اطلاع میدم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
28 دقیقه قبل، a.d oc گفته است:

ممنونم از پیشنهادت.

اگر بلوتوث داشت گزینه خریدم بود. نمی‌خوام برای موسیقی الزاما سیستم روشن بمونه یا مجبور بشم جک 3.5 رو بین سیستم و موبایل جابجا کنم. بخصوص که موبایلم تایپ c حتما باید تبدیل استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

درود

بهترین گزینه برای شما فقط همین دو‌ مدل که کارکرده اش رو بعضی دوستان دارن و رغیب ندارن:

gigaworks t20 

gigaworks t40

♥️🙂

به شخصه نزدیک 3 سال شاید بیشتر دنبال t40هستم. خیلی دوستش دارم اسپیکر واقها خوب و کم جایی هست.کیفیت صدا مناسب من هست و تعریف زیادی شنیدم ازش. تنها مشکلم باش نبود آپتیکال هست. ولی خوب ...

الان ادیفایر R1280DB دارم حرف نداره این مدل هم. فکر کنم از آقای میزایی سفارش دادم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، HeX گفته است:

ممنونم از پیشنهادت.

اگر بلوتوث داشت گزینه خریدم بود. نمی‌خوام برای موسیقی الزاما سیستم روشن بمونه یا مجبور بشم جک 3.5 رو بین سیستم و موبایل جابجا کنم. بخصوص که موبایلم تایپ c حتما باید تبدیل استفاده کنم.

نیازی نیست جک 3.5 رو از کامپیوتر جدا کنید

روی کنترلرش یه ورودی aux دیگه هم داره

1646041695-SrvFXipdDlzC82Js.webp.d7519611c50c56b59fdf452bc8cd37bb.webp

ویرایش شده توسط a.d oc
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، a.d oc گفته است:

نیازی نیست جک 3.5 رو از کامپیوتر جدا کنید

روی کنترلرش یه ورودی aux دیگه هم داره

1646041695-SrvFXipdDlzC82Js.webp.d7519611c50c56b59fdf452bc8cd37bb.webp

جسارتا من فکر می کنم این خروجی هست و نمیشه به عنوان ورودی استفاده کرد!؟ گذشته از اون گفتم گوشی هم تایپ c و اتصال با تبدیل و کابل برام خیلی مطلوبیت نداره.

لینک به دیدگاه

آقا سلام

من برای لپتاپم اینو خریده بودم

صداش قشنگ بود فقط بیسش ضعیف بود چون ساب نداشت

https://www.digikala.com/product/dkp-3815620/ساندبار-شیائومی-مدل-mdz-34-da/

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، HeX گفته است:

جسارتا من فکر می کنم این خروجی هست و نمیشه به عنوان ورودی استفاده کرد!؟ گذشته از اون گفتم گوشی هم تایپ c و اتصال با تبدیل و کابل برام خیلی مطلوبیت نداره.

بله خروجی هستش دقت نکرده بودم🙏

• لایک 1
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، HeX گفته است:

بودجه مورد نظرم محدوده 2 میلیون تومان هست. بیس و تفکیک برام تا حدی مهم هست(به نسبت هزینه توقع دارم😅) و در وهله بعدی حجم صدا. تعداد کانالهای زیاد به کارم نمیاد چون برای گیم هدفون و ایرفون دارم. بلوتوث داشته باشه بهتر

معین جان، دادا میشه بودجه رو افزایش بدی؟

با 2 میلیون و این سطح انتظار فنی واقعا ماموریت غیر ممکنه.

الان شما نگاه کن 14 تا پست توی این تاپیک ارسال شده، تقریبا محتوی همه اش چاق سلامتی و احوال پرسیه، با 2 تومن بودجه بیشتر از این از دست بچه ها کاری بر نمیاد.

حداقل ببر بودجه رو سمت 6 تومن، تا بعد ببینیم چیزی میشه پیدا کرد یا نه.

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

یدونه از این ضبط و باند های چنجر دار قدیمی هم خوبه، بگیرید و با یه ماژول بلوتوثیش کنید.ما یدونه داشتیم، بعد سالها ار کارتن در آوردمش و دارم به عنوان اسپیکر استفاده میکنم، کیفیتش شدیدا فراتر از انتظار بود و با اینکه فقط استریو هست و 2 تا باند داره، تفیکیک صدا توش عالیه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...