رفتن به مطلب

کدام کولر برای 1155 بهتر هست؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان قصد خرید یک کولر برای 3770k دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

بودجه هم نهایتا 70 حالا یکم بالا یا پایین عیب نداره

نظر خودم روی یکی از اینهاست:

tuniq tower دست 2

zerothern دست2

true sprirt نو

cooler master z600 نو

نظر شما چیه؟کدوم یکی از اینها بهتر هستند؟با این بودجه چیز بهتری میتونم بگیرم؟اگر بله ممنون میشم پیشنهاد بدین

لینک به دیدگاه

سلام

سی پی یو رو که فرمودین 3770K

کیس چی دارین؟

و اینکه نهایت تا چقدر میخواهین هزینه کنین؟

لینک به دیدگاه

ممنون از توجه و راهنمایی تمامی دوستان :D

لینک به دیدگاه

tuniq tower دست 2

zerothern دست2

true sprirt نو

cooler master z600 نو

نظر شما چیه؟کدوم یکی از اینها بهتر هستند؟با این بودجه چیز بهتری میتونم بگیرم؟اگر بله ممنون میشم پیشنهاد بدین

دوستان عزیز ، من هم دقیقا از همین سی پی یو میخوام بگیرم و قراره اورکلاکش کنم. مدل کیسی هم که میخوام بگیرم Green Magnun 2 هست. لطفا اگه امکان داره راهنمایی کنید. نهایتا تا 100 هزار تومن بودجه دارم. اگه میشه بهترین برند به همراه مدل و قیمتش و اگر کسی میدونی توی تهران کجا داره بهم معرفی کنه. با تشکر از همکی

ویرایش شده توسط mortazavi2008
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ، من هم دقیقا از همین سی پی یو میخوام بگیرم و قراره اورکلاکش کنم. مدل کیسی هم که میخوام بگیرم Green Magnun 2 هست. لطفا اگه امکان داره راهنمایی کنید. نهایتا تا 100 هزار تومن بودجه دارم. اگه میشه بهترین برند به همراه مدل و قیمتش و اگر کسی میدونی توی تهران کجا داره بهم معرفی کنه. با تشکر از همکی

درود دوست گلم با توجه به بودجه شما و با توجه به اینکه میخوای اورکلاک بکنی بهترین گزینه خرید یک کیس اسکلت باز مثل GREEN OC STATION هست .

لینک به دیدگاه

tuniq tower دست 2

zerothern دست2

true sprirt نو

cooler master z600 نو

دوست گلم اگر یک مقدار بودجه رو افزایش بدی بهتره اما از میان این کولر هایی که گفتی به نظرم COOLER MASTER Z 600بهتره اما به پیشنهاد من برای این CPUاگر ایر کولینگ میخوای ZALAMN CNPS 12Xبگیر و اگر واتر کولینگ میخوای ANTEC 920 بد نیست .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم با توجه به بودجه شما و با توجه به اینکه میخوای اورکلاک بکنی بهترین گزینه خرید یک کیس اسکلت باز مثل GREEN OC STATION هست .

آخه من زیاد بودجه ندارم که بخوام تا 150 تومن کیس بگیرم.فکر میکنم کیس خوبی باشه. همین کیسی هم که میخوام بگیرم از لحاظ ورود و خروج هوا خوبه. میتونی توی اینترنت بررسی کنی.

لینک به دیدگاه

سلام

سی پی یو رو که فرمودین 3770K

کیس چی دارین؟

و اینکه نهایت تا چقدر میخواهین هزینه کنین؟

کیس ندارم(محدودیت نداره)

بودجه هم بالا گفتم حدود 70

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست گلم اگر یک مقدار بودجه رو افزایش بدی بهتره اما از میان این کولر هایی که گفتی به نظرم COOLER MASTER Z 600بهتره اما به پیشنهاد من برای این CPUاگر ایر کولینگ میخوای ZALAMN CNPS 12Xبگیر و اگر واتر کولینگ میخوای ANTEC 920 بد نیست .

ممنون ولی همین 70 تومن رو هم به زور جور کردم چه برسه به 220

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

آخه من زیاد بودجه ندارم که بخوام تا 150 تومن کیس بگیرم.فکر میکنم کیس خوبی باشه. همین کیسی هم که میخوام بگیرم از لحاظ ورود و خروج هوا خوبه. میتونی توی اینترنت بررسی کنی.

oc sation قیمتش فکر نمیکنم بیشتر از 115 شده باشه من کیس هانتر رو پیشنهاد میدم برای شما که هم تهویه مناسبی داره هم اندازه قیمت هم باید حدود 70-80 باشه

البته اگر میخواین کیس بگیرین

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

oc sation قیمتش فکر نمیکنم بیشتر از 115 شده باشه من کیس هانتر رو پیشنهاد میدم برای شما که هم تهویه مناسبی داره هم اندازه قیمت هم باید حدود 70-80 باشه

البته اگر میخواین کیس بگیرین

دوست عزیز میشه دقیقا مدل کیس رو بگی؟ و اگه بتونی لینکی ازش بدی که بدونم چه شکلی هست خیلی خوب میشه. از سایت های ایرانی باشه بهتره. تا بدونم کجا داره. مرسی

لینک به دیدگاه

سلام

عجب تاپیکی شد :D

به نظرم این کولرهایی که شما نام بردین کولرهای مناسبی هستن ولی یه مقداری برای این سی پی یو شما ضعیفن.

شما ماشالله با این هزینه برای سی پی یو نیاز هست که حتما یه کولر مناسبی براش تهیه کنین تا در نگهداریش هم ;)

جدای از بحث قیمتی پیشنهادات من اینها هستن و بجز اینها هم هر کولری که مد نظرتون بود رو میتونین نظراتش رو از تو سایت Neweg بخونید.

SB-E

ARCHON

و در نهایت این که به بودجه شما هم میخوره.

Macho

لینک به دیدگاه

ممنون به نظرتون tuniq با 3 فن بهتر هست یا true sprint با دو فن؟ماکو مگه 89 تومن نیست؟

لطفا جواب این سوالمو بدین خیلی تصمیم گیری فوری هست

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه دقیقا مدل کیس رو بگی؟ و اگه بتونی لینکی ازش بدی که بدونم چه شکلی هست خیلی خوب میشه. از سایت های ایرانی باشه بهتره. تا بدونم کجا داره. مرسی

http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=hunter

لینک به دیدگاه

ممنون به نظرتون tuniq با 3 فن بهتر هست یا true sprint با دو فن؟ماکو مگه 89 تومن نیست؟

لطفا جواب این سوالمو بدین خیلی تصمیم گیری فوری هست

دوستان لطفا جواب این سوالمو بدین خیلی واجب هست

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟z600 بهتره یا tuniq؟ممنون

لینک به دیدگاه

مرسی از توجه!!!چه تاپیک پر بازدیدی شده همه نظر میدن :D

ممنون از تمامی دوستان نظرتون راجب این چیه؟

http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16835887011

لینک به دیدگاه

مرسی از توجه!!!چه تاپیک پر بازدیدی شده همه نظر میدن :D

ممنون از تمامی دوستان نظرتون راجب این چیه؟

http://www.newegg.co....82E16835887011

لطفا کسانی که به این تاپیک میان به این تاپیک هم سر بزنن و نظر بدن. هر دوش واسه یک موضوع هست اما بد نیست نظرات دیگران هم ببینید و نظرتون رو بدین

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=13562&st=10

لینک به دیدگاه

دوست گلم برای اورکلاک کردن بهتره که از کیس های اسکلت باز استفاده کنی قیمت GREEN OC STATION هم 98 تومن امروز سه شنبه گرفتم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان کسی کولر super mega نداره یا تست نکرده؟کاراییش چطوره؟ممنون میشم این یکی رو جواب بدین

http://www.prolimatech.com/en/products/detail.asp?id=158&subid=1459#showtab

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی کولر super mega نداره یا تست نکرده؟کاراییش چطوره؟ممنون میشم این یکی رو جواب بدین

http://www.prolimate...id=1459#showtab

درود.

دوستان سوالاتتون جساراتاً بی معنیه !!! و شاید به دلیل همین هم هستش که اگثر مواقع توی این تاپیک بی جواب مونده.

چرا ؟

چون:

این کولری که گفتید بهترین کولر دنیاست ، اگه : قیمتش مثلاً 40 تومن باشه

این کولری که گفتید بدترین کولر دنیاست ، اگه : قیمتش مثلاً 400 تومن باشه

قیمت بدید اول ، بگید اصلاً موجود هستش یا خیر و ....

برای اون دوستمون که می خواد مگنوم بگیره ، مگنوم 2 بهترین گزینه هستش و کولر HR-2 ترمال رایت با حدود 90 تومن هم گزینه خوبیه. چون توی مگنوم گردش هوا دارید بهتر از سیستم های اپن فریم هستش.

برای دوست عزیزمون که تا 70 تومن بودجه دارند تنها True Spirit 120 توصیه می شود.

@};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...