رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید پاور 1000 الی 1200

اشتراک گذاری

Recommended Posts

4 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

به نظرم اشتباه کردید و بهتر بود ATX 2.0 می خریدید تا با کابل جدید PCIE 5.0 که مشکل ذوب شدن نداره قابل تعویض باشه

استاندارد ATX 3.0 برای پاورهای خیلی رده بالا عملا اهمیتی نداره وقتی استنادارد خودشون از نسخه 3 هم بیشتره

فردا روزی که پاورهای جدید با استاندارد جدید کابل عرضه بشن خیلی تو سر این سری پاورها می خوره اما اون هایی که 2 تا 8 به 16 تبدیل می کنن به راحتی با تعویض کابل مشکلشون حل می شهد

من متوجه منظورتون نشدم. اگه منظورتون از کابل جدید همین PCIE5.0 هستش خب پاوری که من خریدم این کابل رو داره دیگه... تا اونجا که من میدونم این پاورهای با استاندارد ATX 3 هستن که میتونن تا ۲  برابر ظرفیت اسمی خودشون در 100 میکرو ثانیه رو تامین کنن... فعلا پاورهای ATX3 جدید تولید شده و تو کشور هم موجودیش خیلی کمه. اگه حرفتون با گفتم تناقض داره لطفا بگید که دقیق متوجه بشم...

https://www.guru3d.com/articles-pages/fsp-hydro-g-pro-1000w-atx30-psu-review,4.html

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

• ارسال 89
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱۴۰۲/۵/۲۹ در 16:44، Fido گفته است:

با تشکر از همه دوستان عزیزم که تو تاپیک شرکت کردند و نظراتشون رو نوشتن...

مطالب خوبی بیان شد که امیدوارم به دوستان دیگه در انتخاب پاور مناسب کمک کنه.

لازم دیدم که گزارش خریدم رو هم بزارم که بعد از این همه گفتگو با دوستان در نهایت چی انتخاب کردم.

دو تا پاور نیاز داشتم که باید یکیش رو به صورت آکبند و یکیش رو به علت محدودیت بودجه کارکرده تهیه میکردم.

گزینه آکبند رو این محصول از FSP به دلیل دارا بودن ATX3 تهیه کردم.

https://www.fsplifestyle.com/en/product/HYDROGPRO1000W_GEN5.html

گزینه دوم رو هم ایسوس راگ استریکس به صورت کارکرده تهیه کردم(لازم به ذکره که گرین 1050 OCDG یا 1200 OCDGهم گزینه خوبی بود، اما به دلیل ماینی بودن اکثر کالاهای موجود از خریدش صرف نظر شد).

https://www.lioncomputer.com/product/387lj/ASUS-ROG-STRIX-1000G-Full-Modular-80Plus-Gold-Gaming-Power-Supply

ممنون از همه دوستان

تبریک می گم بابت خرید خوبتون و اینکه در دام تبلیغات و بازاریابی نامحسوس عناصر شرکت گرین در سراسر نت گرفتار نشدید.

امیدوارم فن اش سالها براتون بچرخه.

ویرایش شده توسط mrp7
  • لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

تبریک می گم بابت خرید خوبتون و اینکه فریب تبلیغات و بازاریابی نامحسوس عناصر شرکت گرین در سراسر نت ایران را نخوردید.

من حق بتون میدم باور نکنید من یک یوزر عادی در شهر بوشهر هستم (البت یه نموره هم تعمیر کارم😅)و باز برای نظرتون در باره دیگر دوستان هم حق میدم،چون راهای تبلیغات بسیار عجیب و گسترده هست

و به خاطر جانب داری ها فرض رو بر این بزارید همه ما از عناصر شرکت گرین هستیم (اونایی که دفاع کردن)

گرچه " عناصر" لفظ درستی نیست و کاش دوستانه تر می گفتید

ولی اینجا هرکی دفاع کرد هم دلیل و مدرک معتبر اورد، غیر از من(من جزو عناصر مرموز هستم😅)

حالا نوب شماست

شما باید دلیلتون رو برای بد بودن گرین بگید(البت لطفا مثلا دوستان دلایل عجیب غریب و احساسی نیارید)

عین دوستانی که در باره گفته هاشون دفاع کردن با مدرک شما هم از گفته هاتون دفاع کنید با مدرک

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۵/۲۹ در 16:44، Fido گفته است:

با تشکر از همه دوستان عزیزم که تو تاپیک شرکت کردند و نظراتشون رو نوشتن...

مطالب خوبی بیان شد که امیدوارم به دوستان دیگه در انتخاب پاور مناسب کمک کنه.

لازم دیدم که گزارش خریدم رو هم بزارم که بعد از این همه گفتگو با دوستان در نهایت چی انتخاب کردم.

دو تا پاور نیاز داشتم که باید یکیش رو به صورت آکبند و یکیش رو به علت محدودیت بودجه کارکرده تهیه میکردم.

گزینه آکبند رو این محصول از FSP به دلیل دارا بودن ATX3 تهیه کردم.

https://www.fsplifestyle.com/en/product/HYDROGPRO1000W_GEN5.html

گزینه دوم رو هم ایسوس راگ استریکس به صورت کارکرده تهیه کردم(لازم به ذکره که گرین 1050 OCDG یا 1200 OCDGهم گزینه خوبی بود، اما به دلیل ماینی بودن اکثر کالاهای موجود از خریدش صرف نظر شد).

https://www.lioncomputer.com/product/387lj/ASUS-ROG-STRIX-1000G-Full-Modular-80Plus-Gold-Gaming-Power-Supply

ممنون از همه دوستان

پاور خوبی تهیه کردید فنش براتون بچرخه (البته نه در حالت فن لس 😁)

من هم از همین پاور ورژن 2.52 دارم

۱ ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

من حق بتون میدم باور نکنید من یک یوزر عادی در شهر بوشهر هستم (البت یه نموره هم تعمیر کارم😅)و باز برای نظرتون در باره دیگر دوستان هم حق میدم،چون راهای تبلیغات بسیار عجیب و گسترده هست

و به خاطر جانب داری ها فرض رو بر این بزارید همه ما از عناصر شرکت گرین هستیم (اونایی که دفاع کردن)

گرچه " عناصر" لفظ درستی نیست و کاش دوستانه تر می گفتید

ولی اینجا هرکی دفاع کرد هم دلیل و مدرک معتبر اورد، غیر از من(من جزو عناصر مرموز هستم😅)

حالا نوب شماست

شما باید دلیلتون رو برای بد بودن گرین بگید(البت لطفا مثلا دوستان دلایل عجیب غریب و احساسی نیارید)

عین دوستانی که در باره گفته هاشون دفاع کردن با مدرک شما هم از گفته هاتون دفاع کنید با مدرک

بعضی حرفها رو نمیشه گفت اگه تمایل داشتی بیا تل صحبت کنیم

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

پاور خوبی تهیه کردید فنش براتون بچرخه (البته نه در حالت فن لس 😁)

من هم از همین پاور ورژن 2.52 دارم

بعضی حرفها رو نمیشه گفت اگه تمایل داشتی بیا تل صحبت کنیم

بینهایت ممنون دوست بزرگوارم، شما هم به سلامتی ازش استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

دوست عزیزم اولا که اینجا اصلا جاش نیست که من بیام درباره عیب های یک محصول نظر بدم. هر خریداری آزاده هر محصولی از هر برندی میخواد بخره. تبلیغ کردن هم اصلا کار بدی نیست ولی تبلیغ باید اصولی انجام بشه نه که شما بیای بگی همه پاورا آشغالن و فقط مال ما خوبه.

دوما ریویو کردن پاور شغل و وظیفه بنده نیست. کار ریویو کردن پاور کامپیوتر نیازمند تخصص الکترونیک و تجهیزات گرون قیمت و بودجه ای هست که بنده ندارم. برند گرین هم میتونه یکم بودجه اختصاص بده پاور هاشو بفرسته جای معتبر ریویو اصولی انجام بدن و با برند های دیگه مقایسه بشه بعد از اون دیگه کسی مشکلی باهاش نداره (البته اگر ثابت بشه کیفیت خوبی داره نسبت به قیمتش). 

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

تبریک می گم بابت خرید خوبتون و اینکه در دام تبلیغات و بازاریابی نامحسوس عناصر شرکت گرین در سراسر نت گرفتار نشدید.

حالا شما برادر خیلی ژست بی طرفی نگیر، حداقل این چیزا به شما نمیاد. یکی میاد صحبت از دام تبلیغاتی گرین، می کنه که خودش سابقه ضدیت با گرین در انجمن نداشته باشه. شما بابت حرفی که به خریداران گرین زدید از مدیر انجمن اخطار گرفتین. اینجور اظهار نظر ها بهتون نمیاد.

25 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

دوست عزیزم اولا که اینجا اصلا جاش نیست که من بیام درباره عیب های یک محصول نظر بدم.

اتفاقا جاش همینجاست. اگر کسی بتونه به صورت مستدل نظرهاش رو مبتنی بر Fact های فنی کنه، میتونه راجب مشکلات و یا برتری های محصولات برند های مختلف حرف بزنه.

• لایک 3
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، Fido گفته است:

من متوجه منظورتون نشدم. اگه منظورتون از کابل جدید همین PCIE5.0 هستش خب پاوری که من خریدم این کابل رو داره دیگه... تا اونجا که من میدونم این پاورهای با استاندارد ATX 3 هستن که میتونن تا ۲  برابر ظرفیت اسمی خودشون در 100 میکرو ثانیه رو تامین کنن... فعلا پاورهای ATX3 جدید تولید شده و تو کشور هم موجودیش خیلی کمه. اگه حرفتون با گفتم تناقض داره لطفا بگید که دقیق متوجه بشم...

https://www.guru3d.com/articles-pages/fsp-hydro-g-pro-1000w-atx30-psu-review,4.html

شما گویا از ذوب شدن کانکتورهای 16 پین جدید بی خبر هستید اینقدر خبرش پیچید که کلا طراحیش رو عوض کردن اسمش عوض شده الان خاطرم نیست چی بود طبق گفته ها با پاورهای جدید میاد یا می شه برای پاورهایی که 16 پین نیتیو ندارن استفاده ش کرد البته چیزی هست که خوندم تا بیادش

کلا استاندارد جدید غیر از PCIE 5.0 بقیه ش یک سری استاندارد حداقل حداکثری هست تا شاهد پاورهای بی کیفیت یا غیر استاندارد دیگه نباشید اطلاعات بیشتریم از پاور باید روش درج بشه اما برای پاورهای استریکس ثور یا کلا پاورهای رده بالا اینقدرا استانداردهای خوبی دارن که خیلی بالاتر از نسخه 3 هم ظاهر شدن

در کل مبارکتون باشه همین که گرین نخریدید عالیه من 2 بار گرین بهترین هاش داشتم هر سری به سیستمم اسیب زد اما از زمانی که پاورهای حرفه ای خریدیم دیگه هیچ مشکلی نداشتم حتی اگر شک هم داشته باشیم به قدری قطعات گرون شدن که چند میلیون بابت پاور خیلی کار عاقلانه ای برای مخافظت از سیستم هست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

مبتنی بر Fact های فنی

متاسفانه بدون داشتن تجهیزات آزمایشگاهی گرون قیمت و تخصص بالا هیچ کسی نمیتونه درباره کیفیت فنی یک پاور نظر بده. بنده هم در این تاپیک در جایی نگفتم پاور گرین بده نخرید. گفتم اگر ریویو بشه و مستندات از سمت رسانه بررسی کننده و بی طرف ارائه بشه هیچ مشکلی هم نیست گرین هم می خریم.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است:

متاسفانه بدون داشتن تجهیزات آزمایشگاهی گرون قیمت و تخصص بالا هیچ کسی نمیتونه درباره کیفیت فنی یک پاور نظر بده. بنده هم در این تاپیک در جایی نگفتم پاور گرین بده نخرید. گفتم اگر ریویو بشه و مستندات از سمت رسانه بررسی کننده و بی طرف ارائه بشه هیچ مشکلی هم نیست گرین هم می خریم.

یبار اومدن انجام بدن البته خود عوامل گرین شبهات ملت بیشتر شد گفتن جوابش را میدهن اما 5 ساله خبری نیست 

• لایک 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

خو تعجبش اینجاست که شما خودتون میگید نه تجهیزاتش رو دارید و نه تخصصش رو دارید

عین دیگر دوستان معترض، شما هم فقط اعتراض می کنید،

تا دلیل هم میخایم دلیل های میگین تستهای تخصصی به من مربوط نیست

نکنید دوست من

منی که طرف گرین میگیرم چندین هزار تا پاور گرین بستم

خودم پاور های قدیمیشو تعمیر میکنم

بردشونو دیدم کیفیت قطعاتو دیدم

برند oem چاپ شده  پشت برد رو دیدم

هر روز دارم سیستم تعمیر می کنم و هر روز تفاوتها و خرابی ها رو میبینم

خرابی های پاور های دیگه رو دیدم که چطور مردم دستشون تو سرشونو و برای مثلا فلان ای سی یا فلان ماسفت فلان پاور که گیرم نمیاد حیرونن

شما فک کردی بعد از اتمام گارنتی مثلا پاور 1000 وات fsp یا کولر مستر یا ایسوس یا..... اگر خراب بشن تعمیر میشن؟

عجب

• لایک 1
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

شما گویا از ذوب شدن کانکتورهای 16 پین جدید بی خبر هستید اینقدر خبرش پیچید که کلا طراحیش رو عوض کردن اسمش عوض شده الان خاطرم نیست چی بود طبق گفته ها با پاورهای جدید میاد یا می شه برای پاورهایی که 16 پین نیتیو ندارن استفاده ش کرد البته چیزی هست که خوندم تا بیادش

کلا استاندارد جدید غیر از PCIE 5.0 بقیه ش یک سری استاندارد حداقل حداکثری هست تا شاهد پاورهای بی کیفیت یا غیر استاندارد دیگه نباشید اطلاعات بیشتریم از پاور باید روش درج بشه اما برای پاورهای استریکس ثور یا کلا پاورهای رده بالا اینقدرا استانداردهای خوبی دارن که خیلی بالاتر از نسخه 3 هم ظاهر شدن

در کل مبارکتون باشه همین که گرین نخریدید عالیه من 2 بار گرین بهترین هاش داشتم هر سری به سیستمم اسیب زد اما از زمانی که پاورهای حرفه ای خریدیم دیگه هیچ مشکلی نداشتم حتی اگر شک هم داشته باشیم به قدری قطعات گرون شدن که چند میلیون بابت پاور خیلی کار عاقلانه ای برای مخافظت از سیستم هست

کاربر گرامی تا جایی که بنده اخبار رو دنبال میکنم اصلاح کانکتور pcie5.0 روی خود کارت گرافیک اعمال خواهد شد.و قصدم نیست استاندارد جدید تعریف بشه .

این مشکلاتی هم که فرمودید تا جایی که باز بنده اطلاع دارم دست اتهام به سمت انودیا هست و rtx4090 ولاغیر.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

بعد میگین پاور های اشغال گرین

؟؟؟؟؟؟

به نظر میاد شما اصلا تاپیک و نظرات را مطالعه نمی کنی. من کجای این تاپیک گفتم پاور گرین آشغاله؟

در ضمن دیگه ریپلای نکنید نیازی نیست این تاپیک مجدد بالا بیاد. شما خیلی به برند گرین تعصب دارید کسی جلوتون را نگرفته میتونید از محصولاتش‌خرید کنید و لذتش را ببرید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

؟؟؟؟؟؟

به نظر میاد شما اصلا تاپیک و نظرات را مطالعه نمی کنی. من کجای این تاپیک گفتم پاور گرین آشغاله؟

نه اتفاقا میخونم ولی چون زیادن گاهی اشتباه پیش میاد

15 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

. تبلیغ کردن هم اصلا کار بدی نیست ولی تبلیغ باید اصولی انجام بشه نه که شما بیای بگی همه پاورا آشغالن و فقط مال ما خوبه.

دوما ریویو کردن پاور شغل و وظیفه بنده نیست.

برداشت اشتباه من از این خط شما بود و بابتش از شما عذر خواهی میکنم(پست رو هم ویرایش کردم)

ولی تعصب چیه برادر

من فکر مشتریام هستم والبت گاهیم فکر خودم که سیستم به مشتری با گرانتی میدم مطمئن باشم

شما بهتر از اون معرفی کن من همونو به مشتریام میدم(البت کماکان مدرک بیار که به گرین سر باشه)

شرایط گارنتی خوب

خدمات بعد از گارنتی خوب

پاور های با اساتاندارد بالا که هم دوام خوبی دارن هم به سیستم اسیبی نمیزنن

اگر حسشو پیدا کردم خودم تاپیک درباره گرین و oem های گرین و قطعات استفاده شده داخلی پاور میزنم(گرچه حسش نیست و همیشه فقط میگم )😅

با اینکه اخرشم مدرکی برا حرفاتون  رو نکردین  ولی موافقم، من تاپیک رو به بی راهه کشوندم

من دیگه اینجا پستی نمیدم

از استارتر عزیز و بقیه دوستان و البت مدیران محترم عذر خواهی میکنم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

نه اتفاقا میخونم ولی چون زیادن گاهی اشتباه پیش میاد

برداشت اشتباه من از این خط شما بود و بابتش از شما عذر خواهی میکنم(پست رو هم ویرایش کردم)

ولی تعصب چیه برادر

من فکر مشتریام هستم والبت گاهیم فکر خودم که سیستم به مشتری با گرانتی میدم مطمئن باشم

شما بهتر از اون معرفی کن من همونو به مشتریام میدم(البت کماکان مدرک بیار که به گرین سر باشه)

شرایط گارنتی خوب

خدمات بعد از گارنتی خوب

پاور های با اساتاندارد بالا که هم دوام خوبی دارن هم به سیستم اسیبی نمیزنن

اگر حسشو پیدا کردم خودم تاپیک درباره گرین و oem های گرین و قطعات استفاده شده داخلی پاور میزنم(گرچه حسش نیست و همیشه فقط میگم )😅

با اینکه اخرشم مدرکی برا حرفاتون  رو نکردین  ولی موافقم، من تاپیک رو به بی راهه کشوندم

من دیگه اینجا پستی نمیدم

از استارتر عزیز و بقیه دوستان و البت مدیران محترم عذر خواهی میکنم

بزرگوارید دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...