رفتن به مطلب

استفاده از کیس خانگی به عنوان کیس سرور

Amin_tjk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من نمیدونم همین قسمت باید تاپیک میزدم یا نه اگر جای دیگه هست بگید لطفاً

میخواستم از دوستانی که اطلاع دارن بپرسم آیا میشه از سیستم خانگی به عنوان کیس سرور استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، Amin_tjk گفته است:

میخواستم از دوستانی که اطلاع دارن بپرسم آیا میشه از سیستم خانگی به عنوان کیس سرور استفاده کرد؟

مشکل چیه؟ کیس فقط یه قوطیه خالیه که قطعات را نگه میداره. حالا شما داخل هر کیسی میتونید قطعات سرور سوار کنید.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

اگه سوالتون برای کو لوکیشن هست بستگی به ارائه دهنده داره ولی معمولا باعث میشه قیمت بیشتری بگیرن

اگه منظورتون توی مکان های شخصیه که چرا که نه

لینک به دیدگاه

دوستان منظورم اینه میشه از سیستم شخصی به عنوان مثال برای سرور سایت استفاده کرد و همیشه روشن گذاشت به جای اینکه پول اجاره کردن سرور بدیم

راستش مد نظر داشتم اگه بشه از کامپیوتر شخصی خودم به عنوان سرور برای سایت استفاده کنم

ویرایش شده توسط Amin_tjk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 دقیقه قبل، Amin_tjk گفته است:

دوستان منظورم اینه میشه از سیستم شخصی به عنوان مثال برای سرور سایت استفاده کرد و همیشه روشن گذاشت به جای اینکه پول اجاره کردن سرور بدیم

راستش مد نظر داشتم اگه بشه از کامپیوتر شخصی خودم به عنوان سرور برای سایت استفاده کنم

اگه ip استاتیک داری و مشکل سرعت و کیفیت اینترنت نداری چرا که نه؟ یا ویندوز سرور یا بهتر از اون لینوکس نصب می کنی و براحتی سایت خودتو میزبانی می کنی

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Amin_tjk گفته است:

درود بر شما و دیگر دوستان

کیس خانگی قابلیت استفاده به جای یک  سرور رو داره ولی قابلیتهای یک سرور رو نداره(بخصوص رید هارد و نگهداری اطلاعات)

این کار برای دفاتر و مجموعه های کوچک خوبه ولی برای سایت نه

سرور سایت پهنا باند بالا میخاد، اپ تایم بالا میخاد، با چه اینترنت و چه تجهزاتی میخاین اینا رو تامین کنید؟!

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۶ در 20:02، m!dn!ght گفته است:

اگه ip استاتیک داری و مشکل سرعت و کیفیت اینترنت نداری چرا که نه؟ یا ویندوز سرور یا بهتر از اون لینوکس نصب می کنی و براحتی سایت خودتو میزبانی می کنی

خب اگه بخوام روشنش بزارم هر روز روش فشار نمیاد  مشکلی نداره؟

الان اگه بخوام برای یه سایت از کامپیوتر خودم به عنوان سرور استفاده کنم مناسب تر در میاد یا اینکه سرور اجاره کنم؟

در ۱۴۰۲/۶/۶ در 20:51، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما و دیگر دوستان

کیس خانگی قابلیت استفاده به جای یک  سرور رو داره ولی قابلیتهای یک سرور رو نداره(بخصوص رید هارد و نگهداری اطلاعات)

این کار برای دفاتر و مجموعه های کوچک خوبه ولی برای سایت نه

سرور سایت پهنا باند بالا میخاد، اپ تایم بالا میخاد، با چه اینترنت و چه تجهزاتی میخاین اینا رو تامین کنید؟!

برای همیشه نمیخوام استفاده کنم فقط میخواستم یه چند وقتی امتحان کنم که تجربه کرده باشم ولی اصلا اطلاعاتی ندارم برای این کار 

لینک به دیدگاه

دوستان الان همه اینا به کنار بحث امنیت بنظرتون چی میشه اگه من بخوام از سیستم شخصی استفاده کنم برای سرور امنیتش چطوری میشه تامین کرد 

الان اگه بخوام سرور اجاره کنم مناسب تره یا خودم از سیستم شخصی برای سرور استفاده کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...