رفتن به مطلب

انتخاب مودم tdlte ایرانسل

arvin_393
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

این مودمهای tf i60 s1 که توی تروب این قیمت حدود ۲ تومن هستن هواوی هستن؟ 

این مدل های انلاکش سیم کارت بهم میدن یا اینکه خودش روش هست چجوریه؟ 

ارزونیش یکم عجیبه !! مونتاژ داخله؟

مودم ارزون و خوب 😁

چی بگیرم Screenshot_2023-09-02-17-11-47-924_com.android.chrome.thumb.jpg.75ad0d3e510190801250e18a0c2c95d3.jpgIMG_20230902_171137.thumb.jpg.45d7311253d9a9b25cbc1ab83b164d24.jpgIMG_20230902_171109.thumb.jpg.58034f4dd666e1e4dba88ffd3f19cab4.jpgScreenshot_2023-09-02-17-10-49-307_com.android.chrome.thumb.jpg.b58b99bfa1ed5b51b9338307c0aee51c.jpg

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

اینا تولید داخل هستن. بسیار هم فورم ویر محدودی دارن در حدی که حتی DNS هم نمیزارن داخلش تغییر بدین. ارزونی بی دلیل نیست . خودم i60 G1 رو دارم.

سرعتشون خوبه تا 7 8 مگ هم ازوشون گرفتم ولی محدود به ایرانسله برای آنلاکش هم باید هزینه کنید. (به آنلاکش هم اعتباری نیست به نظرم به خاطر امنیت اطلاعات خودتون میگم.)

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

اینا تولید داخل هستن. بسیار هم فورم ویر محدودی دارن در حدی که حتی DNS هم نمیزارن داخلش تغییر بدین. ارزونی بی دلیل نیست . خودم i60 G1 رو دارم.

سرعتشون خوبه تا 7 8 مگ هم ازوشون گرفتم ولی محدود به ایرانسله برای آنلاکش هم باید هزینه کنید. (به آنلاکش هم اعتباری نیست به نظرم به خاطر امنیت اطلاعات خودتون میگم.)

ممنون ، خودم یه مودم مبین نت دارم ولی خیلیییی اذیتم میکنه خستم کرده همش قطع میشه تنظیماتش بهم میریزه باید بری تنظیماتشو دستکاری کنی یه بار ریستارت کنی تا کار کنه کلافه شدم ازش روزی چندبار اینجوری میشه انتن دهی مبین نتم منطقمون اصلا خوب نیست، هنوز کلی از حجمش مونده یک ساله گرفتم

مدل g1 تولید کجاست؟ 

نظرتون درمورد مدل h1 چیه ؟ 

IMG_20230903_104108.thumb.jpg.06a2e714e99e488e63b2747aa69dcbdd.jpgIMG_20230903_104046.thumb.jpg.70a5a6e4076f97e4e9b49c2327f77b03.jpg

لینک به دیدگاه

این مدل ها فقط رابط کاربری متفاوت و با امکاناتی که اکثرا اصولا رو td lte ایرانسل کار نمیکنه ... 

مدل های رنگارنگ ، اسم های عجیب غریب که خب کلا چینی ها همین جوری سر ما را کلاه میزارن 

مثلا اون دوست مون گفت dns . مثلا رو td ایرانسل dns عوض کنی .. چی میشه ؟ هیچی! 

فقط حواست باشه 4.5g باشه . CAT6 به بالا و MIMO . بقیه اش فرقی نمیکنه 

ترفند ماشین پول سازی هووای و نهایاتا حزب کمونیست چین . 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، DooM 4 گفته است:

این مدل ها فقط رابط کاربری متفاوت و با امکاناتی که اکثرا اصولا رو td lte ایرانسل کار نمیکنه ... 

مدل های رنگارنگ ، اسم های عجیب غریب که خب کلا چینی ها همین جوری سر ما را کلاه میزارن 

مثلا اون دوست مون گفت dns . مثلا رو td ایرانسل dns عوض کنی .. چی میشه ؟ هیچی! 

فقط حواست باشه 4.5g باشه . CAT6 به بالا و MIMO . بقیه اش فرقی نمیکنه 

ترفند ماشین پول سازی هووای و نهایاتا حزب کمونیست چین . 

درود دوست عزیز

فقط سخت افزار خوبی داشته باشه انتن دهیش خوب باشه باقیش زیاد مهم نیست فقط یه اینترنت بهم بده

یه جا رفتم واسه خربد گفت اینا سخت افزار هواوی هستن مونتاژ داخل؟؟؟

شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ؟

مودم های تی پی لینک و نزتک چجورین ؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 07:06، saeed0c گفته است:

از g1 راضی هسیت انتن دهی خوبی داره؟

اذیت نمیکنه که همش قطع و و صل بشه؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۱۱ در 17:14، arvin_393 گفته است:

درود

قبل از هر چیز اون قیمتایی که توی ترب و  ایمالز و و خلاصه این موتور ها میبینید همشون معتبر نیستند شما زنگ بزن ببین موجودی داره یا نه !

اونیم که موجودی داره و ارزون میده دلیل داره عاشق چشم و ابروی منو شما نیست یا استوکه یا هزارتا ایراد دیگه داره بار ها تست کردم که میگم !

خوب خود مودم شما اگر بودجت میرسه حدود 5 تا 6 تومن سری آنلاک کارخونه هواوی B612 ویا B622 رو پیشنهاد میدم

سری b612 توی نرم افزار بهتره ولی اگر استفاده عادی دارید فرقی به حالتون نداره

سری B622 توی آنتن دهی مقدار کمی بهتر هست ولی از اونور نرم افزارش محدود تره

مدل های tf-i60 H  همون مودم B612 هواوی هستن که فریمور ایرانسل خوردن فقط

مدل های tf-i60 S و tf-i60 G هر دو مدل های ساخته شده ایرانسله هیچ ربطیم به هواوی نداره ، ساخت شرکت گمنام چینی هست قطعاتشون ، اینا صرفا بازار گرمیای کثیف هست تا جنسشون رو به اسم یه برند خوشنام تموم کنن تا بهتر فروش بره !

اگر محدودیت بودجه دارید مدل های دسته دوم b612 که همون i60 h هست رو هم می تونید تهیه کنید با قیمتی حدود 3 تومن

مدل های ساخت ایرانسلم من بدی خاصی ازشون نشنیدم که بخوام بگم ، هم خوش قیمتن هم کار راه اندازن ولی به دلایل شخصی هیچ وقت تهیه شون نمیکنم

در مورد برندای دیگه هم خودتون مختارید من همیشه جنسی که دانش و تجربه بیشتری پشتش هست رو اولویت میزارم ( هواوی تو این زمینه نیاز به تعریف نداره ! ) از طرفی جنسی که فروش و بازار بیشتری داره فردا روز که مشکل فنی یا سخت افزاری بخوره کمتر عذابتون میده و راحت تر می تونید تعمیرش کنید تا مدلای گم نام تر ! (این حرفم به معنای خرید مدل های داخلی نیست ! )

یه نکته مهم : شما الان وضعیت آنتن دهی و کیفیت td lte ایرانسل توی منطقتون رو هم در نظر بگیرید نه اینکه هزینه کنید تهشم ببینید ای بابا اصلا آنتن ندارید !

نکته دوم : هنگام خرید مودم حتما به تعداد باندی که پوشش میدن دقت کنید هر شرکت روی یک باند نت میده هرچی تعداد باند بیشتر مودم بهتر و نکته دیگه حتما td lte بودن مودم رو با fdlte بودنش دقت کنیددر صورت آنلاک بودن مودم  td lte یعنی نت ثابت و این مودم ها fd lte که سیم کارت های همراه هستند رو هم پشتیبانی میکنن ، اما مودم های fd lte نمی تونن سیم کارت های td lte رو روشون انداخت

موفق و سلامت باشید.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

از g1 راضی هسیت انتن دهی خوبی داره؟

اذیت نمیکنه که همش قطع و و صل بشه؟

این مشکلات بیشتر برای خود ایرانسل هست تا مودم ها. مشکلی نداره ولی کلا خوب نیست. سری قدیمی تر بخری باز بهتره. 

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

درود دوست عزیز

فقط سخت افزار خوبی داشته باشه انتن دهیش خوب باشه باقیش زیاد مهم نیست فقط یه اینترنت بهم بده

یه جا رفتم واسه خربد گفت اینا سخت افزار هواوی هستن مونتاژ داخل؟؟؟

شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ؟

مودم های تی پی لینک و نزتک چجورین ؟

اگر TD ایرانسل میخوای روش بندازی باید خاطر جمع باشی مودم ت باند42 فرکانس 3500 که مخصوص ایرانسل هست را داره ...

نداشته باشه هیچی

بقیه شرکت ها مثل اینکه روی 2600 هستن و 3500 مخصوص و رزرو ایرانسل هست . 

حالا چه نزتک باشه چه یوتل چه هواووی 

اولین کار اینه که باید لیست باندها را چک کنی .

B42 - 3500 mhz

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۶/۱۴ در 09:33، DooM 4 گفته است:

اگر TD ایرانسل میخوای روش بندازی باید خاطر جمع باشی مودم ت باند42 فرکانس 3500 که مخصوص ایرانسل هست را داره ...

نداشته باشه هیچی

بقیه شرکت ها مثل اینکه روی 2600 هستن و 3500 مخصوص و رزرو ایرانسل هست . 

حالا چه نزتک باشه چه یوتل چه هواووی 

اولین کار اینه که باید لیست باندها را چک کنی .

B42 - 3500 mhz

AZfuACsC.thumb.jpg.ecc08cb2813dc2a0a90ccae48f2c8166.jpg

یه مودم b622 هواوی گرفتم یکی دیگه میخوام بگیرم ، این مدل بنظرتون همه اپراتورا هم td هم 4g موبایل رو ساپورت میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

مودمی که همه نوع سیمکارت رو ساپورت کنه چه tdlte ثابت و چه lte موبایل قیمت مناسب چی پیشنهاد میدید؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 07:06، saeed0c گفته است:

الان سرعت TD-LTE ایرانسل چقدر هست؟ آپلود و دانلود؟

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، HK888 گفته است:

الان سرعت TD-LTE ایرانسل چقدر هست؟ آپلود و دانلود؟

این روزا 3 مگ 3.5 مگابایت این حدودا. اگر اطلاع داشته باشید دوباره نت بعضی استان ها رو به شدت محدود کردن .

پینگ افتضاح جیتر شدید. تایم اوت. 

همه ی نت هام این شکلی شدن. خوزستان هستم.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

این روزا 3 مگ 3.5 مگابایت این حدودا. اگر اطلاع داشته باشید دوباره نت بعضی استان ها رو به شدت محدود کردن .

پینگ افتضاح جیتر شدید. تایم اوت. 

همه ی نت هام این شکلی شدن. خوزستان هستم.

والا با این حساب برای منکه احتیاج به سرعت آپلود بالا دارم آپشن هام فقط 4.5G همراهه یا WiFi با این اوصاف فیبر نوری هم که نداریم پس هیچی. فیبر نوری آپلودش چقدر هست الان؟ بریم یه دوره دیگه با مخابرات کل کل کنیم یا با همین ایرانسل سر کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...