رفتن به مطلب

راهنمای خرید PS4 کدام ریجن و کدام سری رو بخرم؟

Recommended Posts

سلام. قصد خرید کنسول ps4 دارم اول میخوام یه سوال بپرسم اونم اینه که من تلویزیونم مدلش اینه. لطفا با دقت ببینید اطلاعاتش رو 4K هست. سوال من اینه که اگر من کنسول PS4 Pro بگیرم کیفیت محسوس و قابل توجهی رو در تلویزیونم مشاهده خواهم کرد در مقابل کنسول PS4 Slim که رزولیشنش 1080 هست. میخوام ببینم واقعا توی این تلویزیونم به چشمم میاد تفاوت کیفیت تصویرش؟!

این از این... حال سوال بعدم اینه که کدون سری از کنسول رو بخرم بهتره منظورم اینه میان میگن مثلا کنسول سری 1216 هست یا 1115 هست و ... این سری ها چی هستن؟ کدون مدلاش کپی خورن؟ اصلا ارزش داره کپی خور بگیرم؟ من اصلا آنلاین بازی نمیکنم و نمیخوامم بکنم واسه همین میخوام کپی خور باشه بتونم راحت و ارزون بازی بریزم.. لطفا راهنماییم کنید کلا با توجه به تلویزیونی که دارم چه مدلی بگیرم. ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم سریز اس گزینه مناسب تریه، نسل هشت دیگه قدیمی شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، Abbas68 گفته است:

سلام. قصد خرید کنسول ps4 دارم اول میخوام یه سوال بپرسم اونم اینه که من تلویزیونم مدلش اینه. لطفا با دقت ببینید اطلاعاتش رو 4K هست. سوال من اینه که اگر من کنسول PS4 Pro بگیرم کیفیت محسوس و قابل توجهی رو در تلویزیونم مشاهده خواهم کرد در مقابل کنسول PS4 Slim که رزولیشنش 1080 هست. میخوام ببینم واقعا توی این تلویزیونم به چشمم میاد تفاوت کیفیت تصویرش؟!

این از این... حال سوال بعدم اینه که کدون سری از کنسول رو بخرم بهتره منظورم اینه میان میگن مثلا کنسول سری 1216 هست یا 1115 هست و ... این سری ها چی هستن؟ کدون مدلاش کپی خورن؟ اصلا ارزش داره کپی خور بگیرم؟ من اصلا آنلاین بازی نمیکنم و نمیخوامم بکنم واسه همین میخوام کپی خور باشه بتونم راحت و ارزون بازی بریزم.. لطفا راهنماییم کنید کلا با توجه به تلویزیونی که دارم چه مدلی بگیرم. ممنون

سلام 

دوست من الان واقعا وقت خوبی برای خرید ps4 pro نیست  ps4 pro کارکرده رو دارن نزدیک به ps5 نو میفروشن! 

ps5 دیجیتال ریجن آسیا 20 تومنه بعد ps4 pro رو دارن 15/16 و بالاتر قیمت میدن! سری هام به سال ساخت مربوطه و معمولا با بهبودهایی همراهه 

پیشنهاد من اینه اگه بودجه ات رو می تونی افزایش بدی بهترن انتخاب ps5 دیجیتال هست با 600/700 تومن هم فول بازی های روز به صورت آفلاین میریزن واست و خودتم می تونی اکانت ظرفیتی بگیری

ولی اگه بودجه رو نمی خوای افزایش بدی همون ps4 عادی کارتو راه می ندازه تفاوت کاراییش محسوسی نداره که بخوای 6/7 میلیون بیشتر بدی برای پرو

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

سلام 

دوست من الان واقعا وقت خوبی برای خرید ps4 pro نیست  ps4 pro کارکرده رو دارن نزدیک به ps5 نو میفروشن! 

ps5 دیجیتال ریجن آسیا 20 تومنه بعد ps4 pro رو دارن 15/16 و بالاتر قیمت میدن! سری هام به سال ساخت مربوطه و معمولا با بهبودهایی همراهه 

پیشنهاد من اینه اگه بودجه ات رو می تونی افزایش بدی بهترن انتخاب ps5 دیجیتال هست با 600/700 تومن هم فول بازی های روز به صورت آفلاین میریزن واست و خودتم می تونی اکانت ظرفیتی بگیری

ولی اگه بودجه رو نمی خوای افزایش بدی همون ps4 عادی کارتو راه می ندازه تفاوت کاراییش محسوسی نداره که بخوای 6/7 میلیون بیشتر بدی برای پرو

امروز تصمیم گرفتم بودجه و افزایش بدم ps5 بگیرم. اما با یکی تو شهرمون صحبت کردم میگفت نسخه دیجیتال ایرادی که داره اینه که چون درایو نداره و اگه یه روزی بن بشه دستگاهت دیگه به درد نمیخوره و خریدار نداره. ولی دیسک خور بخری اگه دستگاهت بن بشه با دیسک میتونی بازی کنی. حرفش عجیب بود تا حالا همچین حرفی نشنیده بودم. به هرحال من الان ۱۵ تومن پول دستم دارم میتونم نهایت مابقیشو چک بدم 

حالا ps4 pro قیمت معقولانش چنده؟ فکر کنم ۱۳ تومن قیمت مناسبیه اگر پیدا بشه. یجا دیدم زده بود ۱۳ تومن توی دیوار

ویرایش شده توسط Abbas68
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...