رفتن به مطلب

هات اسپات کردن ویندوز برای اندروید باکس

hoomansa7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام . با توجه به تحریم بودن شیائومی باکس در ایران . نمیتوان دستگاه را اپدیت کرد . برای ورژن قبلی فریمور پیدا کردم در اینترنت ولی برای MiBox S 2nd gen فریموری پیدا نکردم . 

و وقتی میخوام اپدیت بکنمش از روی خود دستگاه ارور میده .

راهی هست بتونم اپدیتش بکنم ؟ متاسفانه وی.پی.ان های نورد و هات اسپات شیلد هم برای لوگین کردن خودشون نیاز به وی.پی.ان دیگه دارن .

من حتی خود ویندوز هم هات اسپات کردم نتشو همراه با ف.ی.ل.ت.ر .ش.ک.ن.ش ولی وصل نشد بهش !

اگه کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی بکنه خیلی ممنون میشم . از طریق برنامه ای . تنظیم پروکسی و دی ان اس داخل شیائومی باکس یا هر روشی ... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با برنامه sstp باید این کار رو بکنید، توی یوتیوب یه چنل هست به اسم الف ب مدیا، یه ویدئو آموزشی گذاشته که چیکار باید بکنید.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، hoomansa7 گفته است:

راهی هست بتونم اپدیتش بکنم ؟ متاسفانه وی.پی.ان های نورد و هات اسپات شیلد هم برای لوگین کردن خودشون نیاز به وی.پی.ان دیگه دارن .

از v2ray استفاده کنید یا windscribe

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

از v2ray استفاده کنید یا windscribe

windscribe سرور هاشو که برای لوگین هست فیلتر کردن رو اندروید باکس . خودش یه ف.یل.تر شکن نیاز داره برای لوگین .

وی 2 ری هم ساپورت نمیکنه اندروید تیوی

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، hoomansa7 گفته است:

windscribe سرور هاشو که برای لوگین هست فیلتر کردن رو اندروید باکس . خودش یه ف.یل.تر شکن نیاز داره برای لوگین .

وی 2 ری هم ساپورت نمیکنه اندروید تیوی

چرا ساپورت نکنه؟ از گیت هاب میتونید کلاینت v2ray روی اندروید نصب کنید مشکلی نداره. مثلا v2rayNG

لینک به دیدگاه

از هگزا تو تلگرا-م یه اشتراک بخر . خیلی گرون در نمیاد ... کلاه بردار هم نیست خوشبختانه . 

بعد با برنامه mypublicwifi با وایرلس شیر کن . با شیائومی ت وصل شو به هات اسپات mypublicwifi و کارت را راه بنداز . 

مثل connectify me پولی نیست و کاملا مجانی هست . امکاناتش بیشتره و ادا در نمیاره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۱۳ در 11:51، mrp7 گفته است:

چرا ساپورت نکنه؟ از گیت هاب میتونید کلاینت v2ray روی اندروید نصب کنید مشکلی نداره. مثلا v2rayNG

بله سرچ کنم . ساپورت نمیشه رو اندروید تیوی os

متشکرم از راهنمایی دوستان . در نهایت دستگاه رو فلش کردم و با adb connect تونستم همه چیو اپدیت کنم . 

ویرایش شده توسط hoomansa7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...