رفتن به مطلب

مشکل صدا درویندوز ۱۱ هنگام انجام کار

ah13
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان به تازگی باندلم رو تعویض کردم یعنی مادربرد وسی پی یو درویندوز ۱۱ به مشکل خورم چون قطع ووصلی دارم  هنگامی که کاری با ویندوز انجام میدم یا ویندوز درگیرمیشه با صدا از کابل hdmi به تلویزیون کشیدم وصدا رو هم ازهمون تلویزیون می گیرم با هندزفری ازمادربرد صدا مشکل نداره وقطع ووصلی وحالت تیکدار نیست چون اسپیکر جدا ندارم با باندل قبلی مشکلی نداشتم مادربرد b360 gaming hd  بود وسی پی یو i5 9400f وباندل جدیدیم i3 12100f و مادربرد h610 m g هست وگرافیکم که درهردو مشترک هست xfx 580 هست  خواهش می کنم اگه کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه باسپاس ازشما 

ویرایش شده توسط ah13
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 18:29، ah13 گفته است:

سلام دوستان به تازگی باندلم رو تعویض کردم یعنی مادربرد وسی پی یو درویندوز ۱۱ به مشکل خورم چون قطع ووصلی دارم  هنگامی که کاری با ویندوز انجام میدم یا ویندوز درگیرمیشه با صدا از کابل hdmi به تلویزیون کشیدم وصدا رو هم ازهمون تلویزیون می گیرم با هندزفری ازمادربرد صدا مشکل نداره وقطع ووصلی وحالت تیکدار نیست چون اسپیکر جدا ندارم با باندل قبلی مشکلی نداشتم مادربرد b360 gaming hd  بود وسی پی یو i5 9400f وباندل جدیدیم i3 12100f و مادربرد h610 m g هست وگرافیکم که درهردو مشترک هست xfx 580 هست  خواهش می کنم اگه کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه باسپاس ازشما 

سلام عزیز یکم بد توضیح دادی الان aux مادربرد صدا نداره؟ اگه صدا نداره باید حتما ویندوز را عوض کنید و درایور هم حتما باید از خود سایت سازنده مادربرد دانلود کنید . بنده هم با نسل ۱۲ این مشکل را داشتم و درایور صدا اصلا نصب نمیشد و ویندوز را عوض کردم.

لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، zen گفته است:

سلام عزیز یکم بد توضیح دادی الان aux مادربرد صدا نداره؟ اگه صدا نداره باید حتما ویندوز را عوض کنید و درایور هم حتما باید از خود سایت سازنده مادربرد دانلود کنید . بنده هم با نسل ۱۲ این مشکل را داشتم و درایور صدا اصلا نصب نمیشد و ویندوز را عوض کردم.

عزیز کلن با aux مشکل ندارم صدا وتصویر رو با hdmi از گرافیک به تلویزیون گرفتم صدا دراسترس سیستم حالت قطع ووصل پیدا می‌کنه چون اسپیکر ندارم برات تست صدای مادربرد باهندزفری امتحان کردم مشکل نداشت من چون فکر می‌کردم ممکنه به رابطه ی کارت گرافیک ویه هارد m2 هست که روی کیس سوار کردم هارد رو باز کردم ولی همچنان مشکل پابرجابود به نظر خودم کارت گرافیک با مادربرد مچ نیستن

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ah13 گفته است:

دوستان کسی نظری نداشت !؟

پلتفرمت رو عوض کردی دوباره ویندوز ریختی؟ یا با همون ویندوز قبلی داری کار میکنی؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

پلتفرمت رو عوض کردی دوباره ویندوز ریختی؟ یا با همون ویندوز قبلی داری کار میکنی؟

سلام براستاد گرامی اقا ارمین عزیز اقا با باندل قبلیم که مشکلی نداشت ویندوز ۱۱ بود ولی جهت اطمینان یبار ویندوز ۱۰ ریختم ولی مشکل پابرجا بود 

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، ah13 گفته است:

سلام براستاد گرامی اقا ارمین عزیز اقا با باندل قبلیم که مشکلی نداشت ویندوز ۱۱ بود ولی جهت اطمینان یبار ویندوز ۱۰ ریختم ولی مشکل پابرجا بود 

با تغییر پلتفرم ویندوز باید عوض بشه، ولی اگر ویندوز عوض کردین و صدا ندارید، گاهی ویندوز اشتباهی از درایور صدای گرافیگ استفاده میکنه که باید دستی از طریق بخش Sound درایور صدای مادربرد رو انتخاب کنید، اگر در بخش Sound درایور صدای مادربرد رو ندارد و مطمئن هستید که درایور صدا رو نصب کردین، باید به گارانتی مراجعه کنید.

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، ah13 گفته است:

همینطور بالا که درپست اول گفتم زمانی برام مشکل حل میشه تو تنظیمات مادربرد   گزینه ی دوم  توعکس پایین رو روی gen1 بذارم که دراین حالت دیگه به نسل سه سویچ نمی کنه که برای بازی افت فریم دارم 

IMG_20230912_170412.jpg

IMG_20230912_171037.jpg

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

با تغییر پلتفرم ویندوز باید عوض بشه، ولی اگر ویندوز عوض کردین و صدا ندارید، گاهی ویندوز اشتباهی از درایور صدای گرافیگ استفاده میکنه که باید دستی از طریق بخش Sound درایور صدای مادربرد رو انتخاب کنید، اگر در بخش Sound درایور صدای مادربرد رو ندارد و مطمئن هستید که درایور صدا رو نصب کردین، باید به گارانتی مراجعه کنید.

این عکس ها مربوط به پنل صدای ویندوز هستن که مابقی غیرفعال هستن چون صدا فقط ازاون رابط دارم  IMG_20230912_172118.thumb.jpg.4d6b3d6b700715a42731ab19c8b591e1.jpg

IMG_20230912_171839.jpg

ویرایش شده توسط ah13
لینک به دیدگاه

اگه اون تنظیمات تو بایوس‌روفعال نکنم همینطور که توعکس پایین مشاهده می کنید موقع استرس گرافیک‌به نسل 3 سویچ می کنه 

IMG_20230912_172849.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...