رفتن به مطلب

راهنمای خرید مودم با قابلیت ست کردن open.V...P..N

mtostar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

آیا توی بازار مودم تا قیمت 1.5 الی 2 تومن هستش که بشه روش open.V...P..N ست کرد

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، mtostar گفته است:

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

آیا توی بازار مودم تا قیمت 1.5 الی 2 تومن هستش که بشه روش open.V...P..N ست کرد

ممنون میشم راهنماییم کنید

درود

فقط میکروتیک یا سیسکو، یه میکروتیک hap lite جواب کارتون رو میده، و سرور اپنی که رو میکروتیک میخواد بیاد، باید یا خود سرور هم میکروتیک باشه، یا اگه پلتفرم دیگست، یه سری پارامترهای سرور باید اختصاصی بشه که روی میکروتیک بیاد بالا، پروفایل های اپن رو همینطوری نمیشه روی میکروتیک زد. چون بعضی استاندارد های اپن وی و رمز گذاری ها رو ساپورت نمیکنه.

لینک به دیدگاه

میکروتیک ساپورت میکنه درست . 

ولی اکثرا شبکه شخصی انتقال داده های داخلی مثل این هایی که تو تلگرام میفروشن . 

اون ها هم وصل میشن ولی آی پی و خروجی نمیدن .

حداقل تجربه من این بوده 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

فقط میکروتیک یا سیسکو، یه میکروتیک hap lite جواب کارتون رو میده، و سرور اپنی که رو میکروتیک میخواد بیاد، باید یا خود سرور هم میکروتیک باشه، یا اگه پلتفرم دیگست، یه سری پارامترهای سرور باید اختصاصی بشه که روی میکروتیک بیاد بالا، پروفایل های اپن رو همینطوری نمیشه روی میکروتیک زد. چون بعضی استاندارد های اپن وی و رمز گذاری ها رو ساپورت نمیکنه.

7 دقیقه قبل، DooM 4 گفته است:

حداقل تجربه من این بوده 

دوستان موضوع اینکه من یه اندروید باکس می خوام بگیرم  سری MECOOL KM7 Android TV Box برای راه اندازی اولیه حتما باید دسترسی به اینترنت آزاد داشته باشه ، خیلی از نظرات عزیزان رو دیده بودم راضی بودن و فقط برای راه اندازی اولیه نیاز به اینترنت آزاد داشتن و بعداز راه اندازی دیگه نیازی به وی پی N نبود میشد روی دستگاه اپ نصب کردن برای اینترنت آزاد و ..... 

بخاطر همین می خواستم یه مودم بگیرم ارزون برای این دستگاه که بهش وصله باشه حتی اگه در آینده نیاز به ریست فکتوری بود باز با مشکل اینترنت آزاد مواجه نشم

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، DooM 4 گفته است:

حداقل تجربه من این بوده 

من برای چند تا شرکت کانفیگ کردم و دارن استفاده میکنن بدون مشکل، سرور خود اپن رو هم خودم کانفیگ کردم و پروتکل هاشون رو زدم.

استارتر این رو هم در نظر بگیرن که تقریبا هیچ کدوم از کانفیگ های اپن که فروش میره، روی میکروتیک نمیاد بالا، به همون دلیل ساپورت نکردن یه سری چیزا توسط میکروتیک، مثلا اکثر پروفایل های اپن فعلی، احرازشون با tls هست، اما میکروتیک این رو ساپورت نمیکنه و احراز حتما باید با cert باشه. برای این کار باید سرور هم خودتون بخرید، مگر اینکه بگردید از یه جایی اپن وی تهیه کنید که سرورش هم میکروتیک باشه.

لینک به دیدگاه

اینو هم بگم که من در حال حاظر از purev....p.....n استفاده میکنم 

که کانفیگ رو با پروتکل های مختلف میشه دانلود کرد ، عکس رو پیوست کردم 

photo_2023-09-04_14-11-59.jpg

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

من برای چند تا شرکت کانفیگ کردم و دارن استفاده میکنن بدون مشکل، سرور خود اپن رو هم خودم کانفیگ کردم و پروتکل هاشون رو زدم.

استارتر این رو هم در نظر بگیرن که تقریبا هیچ کدوم از کانفیگ های اپن که فروش میره، روی میکروتیک نمیاد بالا، به همون دلیل ساپورت نکردن یه سری چیزا توسط میکروتیک، مثلا اکثر پروفایل های اپن فعلی، احرازشون با tls هست، اما میکروتیک این رو ساپورت نمیکنه و احراز حتما باید با cert باشه. برای این کار باید سرور هم خودتون بخرید، مگر اینکه بگردید از یه جایی اپن وی تهیه کنید که سرورش هم میکروتیک باشه.

دوست عزیز ببخشید فقط یه سوال 

من با پشتیبانی صحبت کردم درمورد این قضیه و این مقاله رو بهم داد ، میشه لطف کنید یه نگاه کنیداگه از نظر شما اوکی بود که من روتر رو سفارش بدم ، چون من تجربه ای تو زمینه میکروتیک ندارم 

لینکی که پشتیبانی بهم داد جهت بررسی

در حال حاظر تنها پروتکلی که برای من درست کار میکنه روی سیستم UDP هستش

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، mtostar گفته است:

دوست عزیز ببخشید فقط یه سوال 

من با پشتیبانی صحبت کردم درمورد این قضیه و این مقاله رو بهم داد ، میشه لطف کنید یه نگاه کنیداگه از نظر شما اوکی بود که من روتر رو سفارش بدم ، چون من تجربه ای تو زمینه میکروتیک ندارم 

لینکی که پشتیبانی بهم داد جهت بررسی

در حال حاظر تنها پروتکلی که برای من درست کار میکنه روی سیستم UDP هستش

این لینکی که گذاشتن، راهنمای ستاپ کردن با pptp و sstp رو داره فقط، pptp که کار نمیکنه کلا. sstp رو هم اول تست کنید که کار میکنه یا نه، اگر کار کرد میتونید روی میکروتیک ستاپ کنید، در غیر این صورت، باید از یه ارائه دهنده دیگه وپن بگیرید یا سرور تهیه کنید و برای میکروتیک کانفیگ کنید.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

این لینکی که گذاشتن، راهنمای ستاپ کردن با pptp و sstp رو داره فقط، pptp که کار نمیکنه کلا. sstp رو هم اول تست کنید که کار میکنه یا نه، اگر کار کرد میتونید روی میکروتیک ستاپ کنید، در غیر این صورت، باید از یه ارائه دهنده دیگه وپن بگیرید یا سرور تهیه کنید و برای میکروتیک کانفیگ کنید.

خیلی ممنون از شما ، روتر بی سیم میکروتیک hAP lite TC | RB941-2nD-TC

این مدل رو خوده لیون کامپیوتر گذاشته برای فروش ( hAP lite TC | RB941-2nD-TC ) این مدل از نظر شما خوبه من تهیه کنم ؟ یا مدل دیگه ای مد نظرتون هستش ؟؟؟ 

خوبی این مدل اینکه حداقل وایرلس هم ساپورت میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، mtostar گفته است:

خیلی ممنون از شما ، روتر بی سیم میکروتیک hAP lite TC | RB941-2nD-TC

این مدل رو خوده لیون کامپیوتر گذاشته برای فروش ( hAP lite TC | RB941-2nD-TC ) این مدل از نظر شما خوبه من تهیه کنم ؟ یا مدل دیگه ای مد نظرتون هستش ؟؟؟ 

خوبی این مدل اینکه حداقل وایرلس هم ساپورت میکنه 

بله دقیقا همین مدل.

لینک به دیدگاه

hap lite خوبه درست . میکروتیک هم باحاله 

ولی پورت هاش 100 مگی ه و به خاطر همین هم ارزان است . 

اگر اینرتنت شما بیشتر از 100 مگ هست رو 100 مگ محدود میشید . 

openwrt از میکروتیک بهتره رو هم رفته 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...