رفتن به مطلب

غیرفعال شدن گرافیک

M0ji Skywalker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان عزیز 

یه سیستم دارم چند وقت پیش بلو اسکرین میداد و گرافیک غیرفعال میشد  این حرفا بعد از راهنمای دوستان با تعویض رم مشکل رفع شد 

اما امروز سیستم در حالت اسلیپ بود اودم روشن کنم نشد با دمکه پاور خاموش کردم بعد از روشن شدن دیدم باز گرافیک غیرفعال شده 😑

دوستان ایا امکان داره باز هم رم ها خراب شده باشن یا ب خاطر خاموش کردن در حالت اسلیپ این مشکل پیش اومده ؟؟؟

خیلی ممنون میشم راهنمای کنید 

ASUS Prime B660 Plus D4-CSM LGA 1700

CPU Intel Core i7 12700 Alder Lake

ASGARD Loki W2 RGB DDR4 32GB 3200MHz CL18 

کارت گرافیک BIOSTAR Radeon RX6600XT 8GB GDDR6 128Bit

لینک به دیدگاه

سلام خاموش روشن کردی سیستمو دگه شناسایی نمیشه ؟ بایوس رو کلیر سیموس کن ( کیسو از تو برق در بیار باتری رو مین رو ۱۰ ۲۰ ثانیه در بیار ) ببین فرقی داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه بخاطر درایو گرافیکه فقط، یه مدت زیادیه درایو های amd مشکل داره و ناپایداره، به نظر من اپدیت کردن درایو توسط ویندوز، این مشکل رو ایجاد میکنه.

یه مدت لپتاپ خودم هم میدیدم تصویر گیر داره و روون نیست، بعد مدت ها دیدم که گرافیک پریده و مشکل درایو داره، همچنان هم همونجوریه .

درایو پاک کنید دوباره از سایت سازنده بزنید، درست میشه، توی مدت انجام این پروسه هم اینترنت رو قطع کنید که ویندوز اپدیت درایو رو نصب نکنه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۲۲ در 09:34، KING OF POP MJ 1958-2009 گفته است:

سلام 

چند روزه ک با سیستم کار میکنم خیلی کرش میکنه 

مثلا دارم بازی یا هر چیزی نصب میکنم دیگه سیستم اگه بخوای کاری انجام بدی به شدت هنگ کرش میکنه

حالا بازی ایی ک میگم سنگین نیستا 

بازی های مثل gta iv بلک اپس 2&1 بتلفیلد 4 بازی هایی ک قبلا روی hddداشتم رو دوباره نصب کردم 

در صورتی ک 3هفته پیش وقتی داشتم سایبرپانک رو میریختم 

و تقریبا 60 درصد سیپیو درگیر شده بود 

خیلی راحت روون داشتم با سیستم کار میکردم (بلک اپس 3 در حال نصب بود )

داشتم بتلفیلد 1 بازی میکردم 

کلا همین طوری بود مشکلی نداشت 

اما فقط موقع نصب بازی نیست 

کلا تو محیط ویندوز گیر میکنه 

تو بازی گیر میکنه 

کلا رو مخه 

چیکار کنم ؟

این جوری بگم ک موقعی ک داشتم سرچ میکردم گوگل چند ثانیه کرش کرد :/

در ۱۴۰۲/۶/۱۳ در 13:32، میلاد بهرامن گفته است:

سلام خاموش روشن کردی سیستمو دگه شناسایی نمیشه ؟ بایوس رو کلیر سیموس کن ( کیسو از تو برق در بیار باتری رو مین رو ۱۰ ۲۰ ثانیه در بیار ) ببین فرقی داره ؟

درود سیستم تصویر میده اما گرافیک غیرفال میشه باید از دیوایس منیجیر دوباره فعال کنم تا بتونم وار برنامه گرافیکی بشم

در ۱۴۰۲/۶/۱۳ در 13:35، MAhmoOD Nazari گفته است:

نه بخاطر درایو گرافیکه فقط، یه مدت زیادیه درایو های amd مشکل داره و ناپایداره، به نظر من اپدیت کردن درایو توسط ویندوز، این مشکل رو ایجاد میکنه.

یه مدت لپتاپ خودم هم میدیدم تصویر گیر داره و روون نیست، بعد مدت ها دیدم که گرافیک پریده و مشکل درایو داره، همچنان هم همونجوریه .

درایو پاک کنید دوباره از سایت سازنده بزنید، درست میشه، توی مدت انجام این پروسه هم اینترنت رو قطع کنید که ویندوز اپدیت درایو رو نصب نکنه

درود مرسی خودم هم احساس کردم از درایور باشه چون بعد از فال سازی سیستم اوکی هست هم برا اجرای بازی هم برنامه حالا دوباره درایور نصب کنم ببینم چی میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...