رفتن به مطلب

ویندوز 10 یا 11 ؟

سید عاقل
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه مدت کوتاه با 11 کار کردم خوشم نیومد 10 برام جذاب تره  برخلاف خیلی ها  من از ظاهرش خوشم نیومد

نسخه ویندوز فعلیم هم اینه

1031316721_Screenshot(11).png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
من ویندوز 10 دارم و هم 11
با 10 خب موردی آنچنان وجود نداره
با 11 که روی سیستم اصلی هست و همیشه هم آخرین بروز رسانی ها رو هم براش میگیرم یه مشکل خیلی زیبا داره
هر وقت دلش بخواد نیمه سمت چپ مانیتور  کیلیک نمیخوره خیلی باحاله
یعنی بعضی مواقع فلج میشه بیچاره
:D
از چندین نفر از دوستانم هم پرسیدم اونها هم همین مورد رو دارن

سلام عزیز

برا منم همینطوره چرا؟؟! 😐

فکر میکردم ویندوز من خرابه 🤔

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

سرچ کنید دانلود ویندوز میاد، عین سایت های دیگه فایل ایزو بهتون میده که با rufus بوتیبل میکنید و نهایت با kms هم اکتیو میشه.

با سلام
با 11 که روی سیستم اصلی هست و همیشه هم آخرین بروز رسانی ها رو هم براش میگیرم یه مشکل خیلی زیبا داره

این مورد برای شما هم پیش اومده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، دلی سید گفته است:

با سلام

این مورد برای شما هم پیش اومده؟

نه روی pc این مشکل رو اتفاقا تو ویندوز 10 داشتم، روی لپتاپم با ویندور 11 هم هست، ولی میدونم مشکلش از درایو گرافیکه

لینک به دیدگاه

خودم ویندوز 10 دارم که کاملا اکتیو است یعنی سریال رو خریدم و دیگر مجبور نباشم kms نصب کنم. و هم اکنون آپدیت به ویندوز 11 برام رایگان است و نیازی نیست سریال ویندوز 11 بخرم. مشکلی که با ویندوز 11 دارم همان رابط کاربری است اصلا به مذاق من خوش نیامد.

لینک به دیدگاه

بنده تا الان مشکل خاصی با ویندوز ۱۱ نداشتم

اولین چیزی که احساس میکنید بهبود کیفیت تصویر هستش

دومین چیزی که خودم حس کردم روان بودن ویندوز و اف پی اس بهتر توی بازی csgo بوده

همینا برا من کافیه

کوچ کردن اختیاریه ولی نظر شخصی من کوچ کردنه البته اگه سیستمتون از لحاظ سخت افزاری مشکل نداره

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام

احسنت از منم دقیقا همین مشکل رو داره. مشکل دیگه عدم غیر فعال سازی ویندوز دیفندر هست. لعنتی از تو رجیستری هم غیر فعال نمیشه و میاد کرک بازیها و کرک نرم افزارها رو پاک میکنه.ولی خداییش رنگ ولعاب بسیار بهتری داره. یه بار برگشتم به 10 ولی سریع پشیمون شدم. انگار روح سیستم گرفته شد

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، blooder گفته است:

احسنت از منم دقیقا همین مشکل رو داره. مشکل دیگه عدم غیر فعال سازی ویندوز دیفندر هست. لعنتی از تو رجیستری هم غیر فعال نمیشه و میاد کرک بازیها و کرک نرم افزارها رو پاک میکنه.ولی خداییش رنگ ولعاب بسیار بهتری داره. یه بار برگشتم به 10 ولی سریع پشیمون شدم. انگار روح سیستم گرفته شد

یعنی اصلا نمیشه ویندوز دیفندر رو غیر فعال کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
51 دقیقه قبل، دلی سید گفته است:

۱ ساعت قبل، blooder گفته است:

من از این استفاده میکنم

با ویندوز 11 هم هیچ مشکلی نداره و قابل استفاده هست

EDS Windows10 Tuner

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، دلی سید گفته است:

از من که نشد. راه حلش چیزیه که دوستمون گفت و یا نصب نود32 هست تا دیفندر رو غیر فعال کنه که بعد خود نود هم پاک میکنه و بعد باید آدرس بدی که کاری با فلان پوشه نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، blooder گفته است:

از من که نشد. راه حلش چیزیه که دوستمون گفت و یا نصب نود32 هست تا دیفندر رو غیر فعال کنه که بعد خود نود هم پاک میکنه و بعد باید آدرس بدی که کاری با فلان پوشه نداشته باشه.

مگه همون real time protection نیست که میشه خاموش کرد.

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، Mostafa98 گفته است:

مگه همون real time protection نیست که میشه خاموش کرد.

چرا برادر ولی خاموشش کردم بازم هم فعاله. تو رجیستری هم خاموش کردم ولی بازم پاک میکرد. البته یکی دو روز که گذشت دیگه کاری نداشت. گه گداری هم خودش دوباره فعال میشه با آپدیت ویندوز

لینک به دیدگاه

به نظرم windows defender خوبه. سال هاست ویروسی نشده سیستمم.به کرک و غیره گیر میده ولی بعد از این که پاک کرد میشه گفت استثتا بذاره برای اون مورد.

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، Mostafa98 گفته است:

به نظرم windows defender خوبه. سال هاست ویروسی نشده سیستمم.به کرک و غیره گیر میده ولی بعد از این که پاک کرد میشه گفت استثتا بذاره برای اون مورد.

ویندوز دیفندر فایل هایی رو شناسایی میکنه که نود ۳۲ هم تواناییش نداره ولی غیر فعال کردنش شده دردسر

لینک به دیدگاه

کلا پیشنهاد من همیشه به روز ترین سیستم هستش

من الان وین 11 اوریجینال گرفتم به همراه کاسپر اوریجینال و idm اوریجینال

همیشه هم به روز و آپ تو دیت نگهشون میدارم

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است:

کلا پیشنهاد من همیشه به روز ترین سیستم هستش

من الان وین 11 اوریجینال گرفتم به همراه کاسپر اوریجینال و idm اوریجینال

همیشه هم به روز و آپ تو دیت نگهشون میدارم

سن ده کی دیسن پولون چوخدی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۱۷ در 02:05، دلی سید گفته است:

از دوستان کسی هست که ویندوز 11 داشته باشه و راضی باشه؟

همه به طور یکسان از کامپیوتر استفاده نمی کنند. شخصیت هر کاربر هم متفاوته، خیلی ها با تغییرات راحت کنار میان، خیلی ها نمیتونن. بنابراین نوع برخورد هر کاربر با سیستم عامل متفاوته.

بسته به نوع کاربری، شکل استفاده از ویندوز هم میتونه متفاوت باشه.

بنابراین نه تجربه من از ویندوز به درد شما میخوره، نه تجربه شما از کاربریتون با ویندوز به درد من میخوره.

شما تجربه ویندوز 10 داشتید، بنابراین فقط میمونه ویندوز 11، که پیشنهاد میکنم نصبش کنید و اون رو هم تجربه کنید، اگر ظرف یکی دو روز تونستید با فضای جدید و تغییرات کناربیایین، چه بهتر، اگر نتوانستید، و یا به مشکلات برخورد کردید، برگردید به ویندوز 10.

به شخصه، 2 بار تجربه نصب ویندوز 11 داشتم، و هر دو بار هم به دلیل عدم تحمل تجمیع پنجره ها در تسکبار نتونستم تحملش کنم. مایکروسافت قول داده در ریلیز نهایی که ظرف چند ماه آینده از ویندوز 11 به بیرون خواهد داد، آپشن Never Combine رو برای پنجره ها در تسکبار اضافه خواهد کرد. اگر اینکارو انجام بده، من مجدد برای بار سوم ویندوز 11 نصب میکنم، و تازه میرم ببینم آیا با بقیه تغییراتی که نسبت به ویندوز 10 داره میتونم کنار بیام یا نه. اگر کنار نیام باید منتظر مهر سال 1403 باشم که ویندوز 12 همزمان با نسل 15 اینتل منتشر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۶/۱۸ در 20:01، blooder گفته است:

بعد باید آدرس بدی که کاری با فلان پوشه نداشته باشه.

ویندوز دفندر هم قابلیت استثنا کردن داره.

لینک به دیدگاه

ویندوز ۱۱ من همون اول که اومد ریختم چون دوست دارم برم رو چیزای جدید

ولی انقدر کرش و باگ داشت (که طی چند ماه هم با کلی آپدیت خیلیاش برطرف نشد) دست آخر گفتم مایکروسافت مادرش زندست و برگشتم به ۱۰

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان من هم از ویندوز 10 استفاده میکنم و هم از 11

- رابط کاربری 11 قشنگتره و کیفیت تصویر بالاتری رو میده اما ویندوز ده تو دست تره و منوها دقیقا همون چیزی هست که باید باشه

- هر دو ویندوز پایدار هستند اما ویندوز ده رو سیستم های نسل جدید حتی روان تر و بهتر اجرا میشه

- ویندوز 11 حس به روز تری بهتون میده

من همیشه سعی کردم به روز باشم اما الان ده رو بیشتر میپسندم

یادمه زمانی که ویندوز میلینیوم هم بعد 98 اومد همین صحبت ها مطرح بود 

با ویندوز ویستا پس از xp 

یا ویندوز 8 بعد از 7

و الان هم 11 بعد 10

تجربه من تو این 25 سال این بوده که نسل های ویندوز یکی در میون همیشه خیلی موفق بوده و من فکر میکنم ویندوز 12 ویندوزی باشه که این روند رو تکرار کنه.

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...