رفتن به مطلب

خراب شدن کیبورد xpg در کمتر از یک هفته

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان،بعد از سال ها کیبوردمو عوض کردم و کیبورد xpg summoner با سوئیچ قرمز خریدم.متاسفانه روکش قسمت استراحت گاه کف دست از قسمت پایین شروع کرده به باز شدن،این کیبورد کمتر از یک هفته هست که خریدم و گارانتی داره ولی نمیدونم این مورد شامل گارانتی میشه یا نه کسی تجربه ای نداره با این موضوع بنظرتون ببرم گارانتی قبول میکنند؟

IMG_20230906_162114.jpg

ویرایش شده توسط M A H D I
لینک به دیدگاه

گارانتی ها کلا ایراد فیزیکی قبول نمیکنند. این هم ایراد فیزیکی هست.

شما زدین خراب شد فکر کردم میخاید از کلید های کیبورد بگین! این تشک ها مچ دست در بازار زیاد هست  ازران هم شدن. اگر باش مشکل دارید عوضش کنید کما این که همی نشکلی هم کار خودشو انجام میده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم از این کیبورد دارم از پک دراوردم وضعش از مال شما بدتر بود 7 ماهی گذشته همینجوری استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است:

گارانتی ها کلا ایراد فیزیکی قبول نمیکنند. این هم ایراد فیزیکی هست.

شما زدین خراب شد فکر کردم میخاید از کلید های کیبورد بگین! این تشک ها مچ دست در بازار زیاد هست  ازران هم شدن. اگر باش مشکل دارید عوضش کنید کما این که همی نشکلی هم کار خودشو انجام میده!

با خود کیبورد مشکلی ندارم و خوشبختانه همه چی اوکی هستش و تا الان راضی بودم ازش ولی انتظارم بیشتر بود

۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

بنده هم از این کیبورد دارم از پک دراوردم وضعش از مال شما بدتر بود 7 ماهی گذشته همینجوری استفاده میکنم

واقعیتش تا قبل این کیبورد از کیبورد های ممبرین ارزان قیمت استفاده میکردم تا اینکه این کیبورد بخاطر سوئیچ هاش خریدم و انتظار متریال بهتری داشتم.پس با این اوصاف باید با همین وضع استفاده کنم

لینک به دیدگاه

سلام.

این استراحتگاهی که رو خود کیبوردون هست اگر این مشکل هم براش پیش نمیومد خیلی زود پوست پوست میشد.

من از این مدل برای کسی تهیه کردم که خیلی کیفیت خوبی داره. چرم طبیعی هم هست.

https://www.ergostore.ir/shop/other-mounts/wrist-rest-es-ws05/

میتونه جایگزین خوبی برای مدل اصلی باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...