رفتن به مطلب

کمک در مورد شروع طراحی سایت

Fido
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود خدمت دوستان بزرگوارم.

من تصمیم گرفتم که شروع به یادگیری طراحی سایت کنم و ازتون اهنمایی میخوام در این حیطه...

لطفا عزیزانی که تجربه ای در این مورد دارند، اولا شرایط بازار کار و درآمدیش رو کمی بهم توضیح بدید.

مساله دوم اینکه از کجا و چطوری شروع کنم به نظرتون خوبه و میتونم در آینده در بازار کار بهتر پیش برم؟

خب تا جایی که اطلاع دارم، تقریبا دو مدل طراحی سایت داریم، با کد نویسی و بدون کد نویسی...

به نظرتون برای شروع و کلا داشتن آینده شغلی بهتر کدوم رو پیش برم بهتره؟با کدنویسی یاد بگیرم یا بدون کدنویسی؟

یکسری نرم افزار هم مثل Google web designer و adobe dreamweaver هم دیدم که کار میکنن. لطفا شرایط اینهارو هم بهم توضیح بدید و اینکه وردپرس بهتره یا این دو نرم افزار (تو قسمت بدون نیاز به کد نویسی)

لازم به ذکره که در زمینه نرم افزارهای طراحی مثل فتوشاپ و ایندیزاین و  ادوبی ایلوستریتور دانش کافی دارم و چون تو حوزه طراحی و... فعال هستیم هم میتونم برای طراحی سایت هم بازار کار نسبی از این طریق داشته باشم.

لینک به دیدگاه

برو انجمن وب هاسستینگ تالک اونجا دقیق راهنمایی میکنن.

به طور کلی نظر بگم هر کاری سختی خودش رو داره. این کار حوصله زیاد میخواد من یه مدت انجام دادم دیدم مشتری ها جز به جز سایتشون رو میخواستن طراحی کنی پول هم نمیدادن.حوصله م نکشید ولش کردم. شما چه بخوایی چه نخوایی به سمت کد زدن پرت میشی اون چیزا که تبلیغ میکنن بدون کدنویسی سایت طراحی کنید رو بریز دور.

من اگه جای شما بودم وقتمو روی برنامه نویسی اپ موبایل میزاشتم چون ممکنه یه جایی پیدا بشه بودجه خوب بده یه عمر خودت رو تامین کنی یا ایده ای داشته باشی که باهاش به درآمد برسی. وگرنه با طراحی سایت دلخوش به درامد نباش. رقیبای زیادی هستن با 500تومن طراحی سایت میکنن و اونا کار یکماه تورو یه روزه میکنن چون اونا تیم هستن شاید ماهی بالای صد تا مشتری  دارن

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...