رفتن به مطلب

گلیچ تصویر گرافیک ؟؟ (لطفا کمک)

yasin.rr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 ساعت قبل، yasin.rr گفته است:

نظرتون راجب سفید شدن قسمتی از تصویر هنگام اجرا بازی ها چیه  ها چیه :/

احساس می کنم چیزی که اقا سجاد گفت داره به حقیقت می پیونده :/

اینکه ده بار نیست یکبار پدیدار می شه باز می ره :/

من دقیقا این سفیدی هارو داشتم
باکس های مربعی سفید رنگ(البته اگر منظورتون اینه)

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

من دقیقا این سفیدی هارو داشتم
باکس های مربعی سفید رنگ(البته اگر منظورتون اینه)

سلام برای من موقعی هست که کروم یا بازی ای رو ران می کنم 

صفحه برای مدت یک دهم ثانیه یک قسمتیش سفید می شه بعد همه چی اوکی و گل و بلبل 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، yasin.rr گفته است:

سلام برای من موقعی هست که کروم یا بازی ای رو ران می کنم 

صفحه برای مدت یک دهم ثانیه یک قسمتیش سفید می شه بعد همه چی اوکی و گل و بلبل 

درود

اگر داخل بازی یا حالت تحت فشار تصویر شطرنجی میشه یا حالت برفک یا خط های عمودی و.. داره ایراد از گرافیکه این مورد با نوسانات برق هم خودشو نشون میده ( امیدوارم ایراد از کارتتون نباشه ..) ، البته میشه با بایوس ماد کردن و کاهش فرکانس ها برای مدتی کارت رو استیبل کرد توی همین انجمن بعضی ازین اساتید به ظاهر باهوش رو دیدم کارت ها به همین روش به عنوان سالم و درحد به ملت قالب میکنن که واقعا به دور از شرافت و انسانیته.. سعی کنید کارت رو داخل بازی تست کنید همینطور با gpu z  تب سنسور وضعیت کارت رو چک بررسی کنید

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، yasin.rr گفته است:

نظرتون راجب سفید شدن قسمتی از تصویر هنگام اجرا بازی ها چیه  ها چیه :/

احساس می کنم چیزی که اقا سجاد گفت داره به حقیقت می پیونده :/

اینکه ده بار نیست یکبار پدیدار می شه باز می ره :/

تستی از رم ها گرفتی ؟ Memetest ?

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، E3Xone گفته است:

درود

اگر داخل بازی یا حالت تحت فشار تصویر شطرنجی میشه یا حالت برفک یا خط های عمودی و.. داره ایراد از گرافیکه این مورد با نوسانات برق هم خودشو نشون میده ( امیدوارم ایراد از کارتتون نباشه ..) ، البته میشه با بایوس ماد کردن و کاهش فرکانس ها برای مدتی کارت رو استیبل کرد توی همین انجمن بعضی ازین اساتید به ظاهر باهوش رو دیدم کارت ها به همین روش به عنوان سالم و درحد به ملت قالب میکنن که واقعا به دور از شرافت و انسانیته.. سعی کنید کارت رو داخل بازی تست کنید همینطور با gpu z  تب سنسور وضعیت کارت رو چک بررسی کنید

سلام و درود

کارت در بازی ها مشکلی نداره.

ولی همانطور که گفتم بعضی وقتا قسمتی از صفحه سفید می شه برای مدت نیم ثانیه و بعد اوکی هست.

قبلا هم همانظور که عرض کردم در یوتیوب ارتیفکت داشت که الان نداره با کاهش ویندوز به ۱۰.

از صحبت های اقا سجاد متوجه شدم حتی ران شدن بازی سنگین هم ملاک قوی نیست و ممکنه gpu به خراب شدنش ادامه بده.

در بازی the last of us با بالا ترین تنظیمات ۷ ساعت گیم پلی داشتم و در مدت بازی مشکل خاصی نخوردم

2 ساعت قبل، Sam-j گفته است:

تستی از رم ها گرفتی ؟ Memetest ?

سلام بله occt نیم ساعت گذاشتم عکسش هست بدون ارور.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، yasin.rr گفته است:

سلام بله occt نیم ساعت گذاشتم عکسش هست بدون ارور.

استرس تست هست با رم مشکل دار هم خیلی امکانش هست بدون خطا در بیاد ریپورت میم تست روی حالت Bootable مهمه

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Sam-j گفته است:

استرس تست هست با رم مشکل دار هم خیلی امکانش هست بدون خطا در بیاد ریپورت میم تست روی حالت Bootable مهمه

سلام اسم برنامه مورد نظر با حالتش رو لطف کنید بنده انجام بدم نتیجه رو اعلام کنم.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، yasin.rr گفته است:

سلام اسم برنامه مورد نظر با حالتش رو لطف کنید بنده انجام بدم نتیجه رو اعلام کنم.

https://www.memtest86.com/download.htm

اموزشش رو واضح خود سایت سازنده گذاشته نسخه Free تمام امکاناتی که لازمه رو داره و همه چی بدون دردسره فقط زمان زیادی میبره 2 ساعتی ممکنه تست طول بکشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام مشکلات تصویری همه رفع شدند به جز یک مورد 

بعضی وقتا (یک در سی بار) که کامپیوتر رو روشن می کنم یه همچین اتفاقی می افته که فیلمش رو پایین براتون می فرستم.

نمی دونم عادیه یا نه ولی تو باز کرد فولدر یا کروم هم یک صدم ثانیه تصویر پشتش سفیدمی شه که نمی دونم مربوط به لود شدنشه یا مشکله.

به جز این سفیدی ها دیگه مشکلی نیست و همه چیزی فعلا خوب کار می کنن این سفیدی ها یک صدمی منو خیلی نگران کرده :/

ezgif.com-gif-to-mp4.gif

ویرایش شده توسط yasin.rr
لینک به دیدگاه

احتمال زیاد کارت مشکلی نداشته باشه، بحث ناسازگاری با مادربرد یا قطعات جدید باشه..

بنده یک 580 داشتم که روی برد asus h87 pro مشکلی نداشت.... اما روی برد z590 همین موردی که شما میگی رو داشتش، موقع روشن شدن 1 ثانیه تصویر بهم ریختگی داشت..

خلاصه موردی نداشت و تا الان هم داره برای اون بنده خدا کار میکنه..

در کل نگران نباش :)

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

احتمال زیاد کارت مشکلی نداشته باشه، بحث ناسازگاری با مادربرد یا قطعات جدید باشه..

بنده یک 580 داشتم که روی برد asus h87 pro مشکلی نداشت.... اما روی برد z590 همین موردی که شما میگی رو داشتش، موقع روشن شدن 1 ثانیه تصویر بهم ریختگی داشت..

خلاصه موردی نداشت و تا الان هم داره برای اون بنده خدا کار میکنه..

در کل نگران نباش :)

می تونی دلیل ارتیفکت ها هم باشه این نا هماهنگی قطعات ؟

ویرایش شده توسط yasin.rr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...