رفتن به مطلب

راهنمای خرید هدست برای PS4 Pro با یودجه ۶۰۰ تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یه هدست میخوام متوسط به بالا باشه کیفیت صداش نسبت به قیمتش خوب باشه. بودجم ۵۰۰ یا ۶۰۰ نهایت ۷۰۰ هست. 

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Abbas68 گفته است:

سلام یه هدست میخوام متوسط به بالا باشه کیفیت صداش نسبت به قیمتش خوب باشه. بودجم ۵۰۰ یا ۶۰۰ نهایت ۷۰۰ هست. 

سلام و درورد. چند مورد رو ابتدا مشخص کنید.

بی سیم یا سیمی.

گیمینگ یا کاربری مولتی مدیا (فیلم و موسیقی)

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Freak Ali گفته است:

سلام و درورد. چند مورد رو ابتدا مشخص کنید.

بی سیم یا سیمی.

گیمینگ یا کاربری مولتی مدیا (فیلم و موسیقی)

من تلویزیونم ۵۵ اینچ هست 4kهست. واسه همین یه دو متری از تلویزیون فاصله دارم. سیمی ها اونطور که دیدم بیشتر از ۲ متر نیست سیماشون. درسته؟ اگر مدلی هست که سیمش مثلا ۳ متر باشع خوبه. ولی اگر نباشه بیسیم انتخاب کنم. فقط هم برای کنسول PS4 Pro میخوام. گاهی شایدم به لپتاپ وصل کنم فیلم یا اهنگ گوش کنم. 

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Abbas68 گفته است:

من تلویزیونم ۵۵ اینچ هست 4kهست. واسه همین یه دو متری از تلویزیون فاصله دارم. سیمی ها اونطور که دیدم بیشتر از ۲ متر نیست سیماشون. درسته؟ اگر مدلی هست که سیمش مثلا ۳ متر باشع خوبه. ولی اگر نباشه بیسیم انتخاب کنم. فقط هم برای کنسول PS4 Pro میخوام. گاهی شایدم به لپتاپ وصل کنم فیلم یا اهنگ گوش کنم. 

اول اینکه کوتاهی سیم مهم نیست با یه سیم افزایش طول حل میشه چه AUX باشه چه USB. البته شما که کنسول دارید باید AUX بخرید. اگر هم سیمی بخرید کیفیت بهتری رو میتونید با قیمتتون پیدا کنید چون اون هزینه ای که بابت بیسیم بودن رو میپردازید صرف کیفیت جای دیگر هدفون میشه.

یک سوال اینکه مگه به تلویزیون میخواید وصل کنید که سیم بلند میخواید چون PS4 که دستش باید AUX بخوره و لپ تاپ هم که پیشش میشینید.

اگر در PS4 هم بازی آنلاین (FPS) به صورت حرفه ای نمیکنید و فقط ریسینگ و شوتر و دیگر گیم های افلاین هست یک هدفون سوراند کفاف میکنه.

اگر نمونه ای مشاهده کردم بهتون توصیه میکنم تا بررسی کنید. 

اگر بتونم امروز براتون میفرستم. البته اگه دیر نشده باشه!

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۲۳ در 10:58، Freak Ali گفته است:

اول اینکه کوتاهی سیم مهم نیست با یه سیم افزایش طول حل میشه چه AUX باشه چه USB. البته شما که کنسول دارید باید AUX بخرید. اگر هم سیمی بخرید کیفیت بهتری رو میتونید با قیمتتون پیدا کنید چون اون هزینه ای که بابت بیسیم بودن رو میپردازید صرف کیفیت جای دیگر هدفون میشه.

یک سوال اینکه مگه به تلویزیون میخواید وصل کنید که سیم بلند میخواید چون PS4 که دستش باید AUX بخوره و لپ تاپ هم که پیشش میشینید.

اگر در PS4 هم بازی آنلاین (FPS) به صورت حرفه ای نمیکنید و فقط ریسینگ و شوتر و دیگر گیم های افلاین هست یک هدفون سوراند کفاف میکنه.

اگر نمونه ای مشاهده کردم بهتون توصیه میکنم تا بررسی کنید. 

اگر بتونم امروز براتون میفرستم. البته اگه دیر نشده باشه!

سلام فرمایشاتون دقیقا درسته. من این مدل K19 رو طبق بررسی ها پیدا کردم شما نظرتون چیه؟ مدل خاضی پیدا نکردید؟ 

لینک به دیدگاه

با این قیمت هرچی خریدید فرقی نداره کلا چیز با کیفتی نصیبتون نمیشه

لینک به دیدگاه

هدست رپو دارم قیمت 500 تومن (تخفیفم داره)

مدل vh 200

کاملا نو ولی جعبش رو توی اسباب کشی گم کردم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۲۶ در 17:26، Abbas68 گفته است:

سلام فرمایشاتون دقیقا درسته. من این مدل K19 رو طبق بررسی ها پیدا کردم شما نظرتون چیه؟ مدل خاضی پیدا نکردید؟ 

در ۱۴۰۲/۶/۲۶ در 17:26، Abbas68 گفته است:

سلام و درود. با این رینج قیمت همونطور که دوستان فرمودن نمیتونید هدفون عالی ای پیدا کنید اما برند رپو توی این رنج هم محصول داره (مثلا H120) که میتونید بررسی کنید و انتخاب کنید. برند ریمکس هم میخواستم نام ببرم ولی رپو توی زمینه گیمینگ موفق تر عمل کرده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...