رفتن به مطلب

مشکل‌ همیشکی‌ بعدازنصب ویندوزبابازکردن اینترنت سکوریتی ویندوز۱۱

ah13
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر دوتستان وهمراهان گرامی اقا من هروقت ویندوز۱۱ نصب می کنم ازطریق فلش ونرم افزار رفویز بعداز نصب دربازکردن اینترنت سکوریتی ویندوز مشکل دارم وپیغام زیر رو میده تمام کارهای که تو یوتیوب وغیره رو هم انجام دادم حتی ویندوز رو هم اپدیت می کنم ولی خیلی طول میشکه تابرام باز اصلن نمی دونم چطوری هست که هردفعه شانسی باز میشه به نظرتون راهی هست که سریعتر بتونم باز کنم

IMG_20230914_072539.jpg

ویرایش شده توسط ah13
لینک به دیدگاه

سلام بنده هم همین مشکل و در نسخه های قبلی ویندوز 11 داشتم الان نسخه جدید و غیر رسمی رو استفاده میکنم مشکلی ندارم 

البته بیشتر بعد از نصب برنامه سرور پیکر این اتفاق می افتاد و یه جورایی بعد از خاموش کردن انتی ویروس و نصب سرور پیکر این اتفاق برا من می افتاد

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

سلام بنده هم همین مشکل و در نسخه های قبلی ویندوز 11 داشتم الان نسخه جدید و غیر رسمی رو استفاده میکنم مشکلی ندارم 

البته بیشتر بعد از نصب برنامه سرور پیکر این اتفاق می افتاد و یه جورایی بعد از خاموش کردن انتی ویروس و نصب سرور پیکر این اتفاق برا من می افتاد

سلام دوست  بر شما دوست خوبم میشه چند نمونه از نسخه هایی  غیررسمی هستن معرفی کنید که الان دارید چون معمولن من جدیدترین نسخه رو می گیرم 

البته قسمت دوم موضوعی که فرمودید فکرنکنم تو این قضیه ی من دخیل باشه همون قسمت اول هست مشکل

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

تشکر داداش 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...