رفتن به مطلب

کمک در مورد خرید پاور برند ocpc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان از یک فروشگاهی خواستم کارت 3060 بخرم البته کارکرده که بحث رفت رو پاورو گفت این پاو رو دارم ocpc gd1000m

یک برند امریکایی با گارانتی اواژنگ 10 ساله که فروشنده گفت حدود 8 سال از گارانتی پاورمونده که گفت 10 تایی داشتم الان دوتا مونده که به نظرم ماین شده؟؟؟؟؟

1-در کل دوستان اهل فن این برند رو قبول دارن یا نه ؟

2- اگرم پاور ماین شده باشه ارزش خرید داره با قیمت 4 تومان و 8 سال گارانتی اواژنگ یا خیر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اولا که نیاز شما 1000 وات نیست، اگر به پاور 1000 وات نیاز داشتید، کمی میشد بهش فکر کرد. برند ocpc هم توی رم خیلی خوبه، توی پاور رو نمیدونم، ولی اگه خوب نبود، آواژنگ 10 سال گارانتی نمیکرد، آواژنگ نهایت برای پاور های خیلی حرفه ای کولرمستر 10 سال گارانتی میزنه.

دوما به ریسک ماین شده بودنش، اصلا نمی ارزه.

شما نهایت یه پاور 750 نیاز دارید که با 4 تومن کلی گزینه آکبند و با کیفیت توی بازار هست.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

اولا که نیاز شما 1000 وات نیست، اگر به پاور 1000 وات نیاز داشتید، کمی میشد بهش فکر کرد. برند ocpc هم توی رم خیلی خوبه، توی پاور رو نمیدونم، ولی اگه خوب نبود، آواژنگ 10 سال گارانتی نمیکرد، آواژنگ نهایت برای پاور های خیلی حرفه ای کولرمستر 10 سال گارانتی میزنه.

دوما به ریسک ماین شده بودنش، اصلا نمی ارزه.

شما نهایت یه پاور 750 نیاز دارید که با 4 تومن کلی گزینه آکبند و با کیفیت توی بازار هست.

سلام حقیقتش میخواستم 3080ti بگیرم برای همین به فکر پاور 1000 وات افتادم از طرفی هم دوستان میگن پاور ماین شده خیلی وضعیت سلامتش از کارت گرافیک ماین شده است 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت استارتر عزیز

این پاور  به جرات بگم یکی از بهترین ها هستش

بنده تعدادی ازش داشتم و فروختم

اصلا و ابدا ماین شده باشه یا نباشه مهم نیست سلامتی الانش مهمه و این کالا مشخصه که کم کارکرد هست

در خریدش شک نکنین

گارانتی زیادی هم داره و معتبر

بعد ها هم اگه گرافیک های خیلی قویتر هم بندازین جوابه

پس خریدش آینده نگری هست

به نظرم خوش قیمت بهتون گفته

من جا شما بودم حتما میخریدم

این نظرات بنده حقیر بود

انشالا پیشاپیش هرچی میخرین مبارکتون باشه.

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، behy گفته است:

بنده تعدادی ازش داشتم و فروختم

اصلا و ابدا ماین شده باشه یا نباشه مهم نیست سلامتی الانش مهمه و این کالا مشخصه که کم کارکرد هست

در خریدش شک نکنین

گارانتی زیادی هم داره و معتبر

بعد ها هم اگه گرافیک های خیلی قویتر هم بندازین جوابه

پس خریدش آینده نگری هست

به نظرم خوش قیمت بهتون گفته

من جا شما بودم حتما میخریدم

این نظرات بنده حقیر بود

انشالا پیشاپیش هرچی میخرین مبارکتون باشه.

برادر من این پاور OCPC رو نمیشناسم میشه منو راهنمایی کنید رو چه حسابی اینقدر ازش تعریف کردین؟

جایی ریویو از این مدل دیدین میشه لینک بدین؟

پدر مادر این پاور کی بوده؟ OEM این پاور رو میشناسین میشه معرفی کنین ببینم بر پایه کدوم پلتفرم ساخته شده؟

میشه نسخه ATX این پاور رو بفرمایید چنده؟

میشه بفرمایید این مدل ساخت چه سالیه؟ 2015؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، ARMIN گفته است:

برادر من این پاور OCPC رو نمیشناسم میشه منو راهنمایی کنید رو چه حسابی اینقدر ازش تعریف کردین؟

جایی ریویو از این مدل دیدین میشه لینک بدین؟

پدر مادر این پاور کی بوده؟ OEM این پاور رو میشناسین میشه معرفی کنین ببینم بر پایه کدوم پلتفرم ساخته شده؟

میشه نسخه ATX این پاور رو بفرمایید چنده؟

میشه بفرمایید این مدل ساخت چه سالیه؟ 2015؟

بنده ازش تعداد داشتم و فروختم هیچ کودوم برنگشت

یکیش هم گذاشتم چند روز سیستم خودم

با دستگاه تست قدرت پاور هم تست زدم واتش واقعی بود

تست هالوژن هم گرفتم باهاش

داخلش همه خازن جامد کار شده بود

من ازش تعریف نکردم نه سهام دار اون شرکت هستم نه کارخونش کار میکنم که بخوام طرفداری کنم

استارتر نظر خاست منم نظراتم رو بر اساس چیزی که تجربم بود دادم فقط همین.

لینک به دیدگاه

https://www.lioncomputer.com/product/qkn5n/DeepCool-PX850G-Gold-Full-Modular-Power-Supply

پیشنهاد میکنم اگر بودجشو دارید همین مورد بالارو تهیه کنید ،هم قیمتش خوبه هم استاندارد atx3.0 pcie5.0 داره ،ازهمه هم مطمعن تره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من پاور Corsair 1000 gold دارم و تا حالا چند بار از کیس خارج کردم و مجددا گذاشتم سر جاش و خودم رفتم بازار و همین پاوری را که میگی از نزدیک دیدم حتی داخل پکش بود و آکبند با پیشنهاد خیلی خوبی فروشنده حاضر بود بفروشه و همچنین پاور DeepCool ولی وقتی این پاور را از روی میز بلند کردم که نگاه کنم همونجا گذاشتم پایین چون وزنشون به پاور 1000 نمیخوره و ارزان بودنشون هم بی دلیل نیست در کل داخل کشور ارزان بودن بی دلیل نیست بدون که یه جای کار میلنگه

پاورهای MSI به مراتب بهتر هستن ولی حس میکنم باز ظرفیتشون واقعی نباشه ولی سنگین هستن و همچنین قیمتشون مناسب هست برای مثال 1000 اکبندش 7 تا 7.200 هست شاید ارزانتر هم گیر بیاری

من تا 650 واتش را خریدم

پاورهای گرین سری OCDG و OCPT هم خوب هستن و کاملا خارجی تولید داخل نیستن و گران هم هستن باز خودت میدونی ولی ماین شده هم باید ببینی تحت چه شرایطی کار کرده شاید واقعا ارزش خرید داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
38 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

https://www.lioncomputer.com/product/qkn5n/DeepCool-PX850G-Gold-Full-Modular-Power-Supply

پیشنهاد میکنم اگر بودجشو دارید همین مورد بالارو تهیه کنید ،هم قیمتش خوبه هم استاندارد atx3.0 pcie5.0 داره ،ازهمه هم مطمعن تره.

این پاور عجب چیز خوبیه، استاندارد نسخه 3 هم داره و برای سری 40 عالیه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

هم قیمت خیلی خوبی زدن هم از پاور های رده بالا محسوب میشه. توی آمازون آمریکا همین مدل 160 دلار هست که میشه حدود 8 میلیون تومان.

به نظرم @hossinkaspersky اصلا نیازی به پاور 1000 وات ندارید حتی پاور 650 هم جوابگوی کارت گرافیک 3060 شما هست. همین مدل دیپ کول را اگر میتونید تهیه کنید که در آینده هم برای ارتقا مشکلی نداشته باشید.

این مدل دیپ کول هم در لیست زیر جزو Tier A یعنی بالاترین رده بندی قرار گرفته
https://cultists.network/140/psu-tier-list/

لینک به دیدگاه

با درود، به نظر بنده در بحث خرید پاور باید کمی آینده نگری داشت که در ارتقاهای بعدی هم با محدودیت مواجه نشید، طی هر ماه میتونیم چند مورد از تاپیکهایی رو ببینیم که عزیزی میخواد سیستمش رو ارتقا بده اما با محدودیت توان پاور مواجهه! پس خرید پاور رده بالا توصیه میشه.

در مورد اینکه پاور ماین شده ارزش خرید داره یا نه، از نظر بنده ریسکش بالاست... تاجایی که اطلاع دارم، در ماین فشار زیادی به پاور میاد و به علت حساس بودن پاور و ارتباطش با سلامتی کلیه قطعات یک سیستم نباید در این مورد ریسک کرد.

در مورد برندی که فرمودید، بنده تو رده بندی پاورهای بالا رده ازش چیز یادی ندیدم، بررسیهای معتبری هم ازش ندیدم...

اگه کمی بودجه دارید و میتونید روی 4 تومن بزارید، موردی که آقا یاسین @yasin1380 توصیه کرد مورد خوبی و برای گرافیکهای نسل 40 انویدیا هم عالیه و در چندین سال آتی میتونید ازش استفاده کنید و محدودیتی نداشته باشید. اگر بازهم محدودیت بودجه ندارید و میخواید حتما پاور 1000 وات تهیه کنید، این مورد: https://www.fsplifestyle.com/en/product/HYDROGPRO1000W_GEN5.html هم مورد خوبیه که خودم حدود یک ماه قبل برای یکی از سیستمهام تهیه کردم... پاورهای MSI هم خوبن و شاید بتونید نسخه ATX3 اونهارو هم پیدا کنید. 

اگر محدودیت بودجه دارید و میخواید حتما پاور 1000 تهیه کنید، توصیه من اینه که تو همین انجمن یه تاپیک درخواست خرید بزنید و دنبال پاور تمیز و بدون ماین باشید، دوستان با سابقه و قدیمی و خوشنام فروم صادقانه میتونن راجع به کالای فروشی و سابقه کالا باهاتون صادق باشن و یه پاور تمیز تهیه کنید ازشون. در کل من باشم، تو خرید پاور کارکرده یه پاور تمیز و غیر ماینی(حتی بدون گارانتی رو به پاور ماینی اما گارانتی دار ترجیح میدم!(البته سلیقه شخصیه و ملاک کلی نیست).

امیدوارم تونسته باشم راهنمایی نسبتا کاملی کرده باشم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...