رفتن به مطلب

counter strike 2

Miad007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

7 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

الآن تبلیغ ترویج چیت کردی؟؟ 

چقدر عجیب.

ترویج ؟!

من دارم میگم کسی بوست رایگان خواست در خدمتم تو میگی ترویج ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

اگه کسی از دوستان اهل wingman هست آیدی بده پلی بدیم

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان با اون که قصد نداشتم حرفی بزنم ولی خواستم نظر خود رو بعد 9 سال فقط csgo بازی کردن بگم،، حالا کانتر 1.6 رو بماند که هنوز به نظر خودم بهترین بازی دنیاس و البته در دوران اوجم با بهترین های ایران بازی کردم پس مینویسم... اول اینکه با تغییر موتور گرافیکی وقتی میری تو بازی یه حس بازی جدید رو دارم که خیلی هم خوبه و از یک نواختی بعد 10 سال در آمد دوم میشه گفت الگوریتم تیر اندازی عوض  شده که باید هم تمرین کنی که عادت کنی هم باید گانفیگت رو مجددا ست کنی با شرایط جدید یکی بشه که من انجام دادم پس باز هم مثل همیشه مغز دشمنان اسلام رو سوراخ می نمایم😜سوم الگوریتم net_graph عوض شده که اول خیلی رو مخ بود ولی الان با جابه جا شدن با cq_netgraph با چندین اپدیت ب میشه گفت قابل قبوله که حتی چند صدم پکت لاس رو هم نشون میده و اون حالت نوار قلبی که میزان پایداری ارتباط رو نشونم میده  که از پکت لاس هم مهمتره که قبلا نداشت چهارم میزان مصرف اینترنت و پهنای باندی که میخواد عوض شده و بیشتر نت میخواد من اونطور که چک کردم 1.3 مگابایت پهنای باند می خواد که که یعنی اینترنت 16 مگابیت کمتر برابر میشه با پکت لاس خصوصا تو دت مچ که میزان پلیر ها بیشتر هستن و اینترنت پیشتر مصرف میشه و اگه پهنای باندتون کم باشه 100درصد پکت لاس میخورین در صورتی که قبلا من با اینترنت 2 مگابیت بدون مشکل بازی میکردم الان با 8 مگابیت هم مشکل دارم و الان 2 ماهه میشه گفت درست بازی نکردم درحد تمرین بیشتر  نبوده و منتظرم ماه بعد قرادادم تموم شه و نت 16 بگیرم و مورد پنجم که واقعا خیلی مسخرس حذف کد cl_righthand از بازی بود که خیلی ها با دست چپ بازی می کردن و حذفش هیچ توجیحی نداشت من خودم چون در اصل چپ دستم، تو بازی هم با دست چپ بازی میکردم که اولش خیلی رو مخ بود ولی بعد چند روز عادت کردم باز اگه مودری یادم آمد مینویسم

لینک به دیدگاه

دوستان کسی DNS خوب دارع واسع مبین نت بشع CS go زد پاکت لاست دارم بدجور

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۷ در 14:57، ARMIN گفته است:

سلام به به چه تاپیک خوبی

والا به نظرم تغییر بزرگ و خوب تا اینجا فقط مپ ایتالیا بوده که از اون حالت یک طرفه تروریست ها بیرون اومده.

کیفیت اسلحه ها و گرافیک بازی بهتر شده اما تشخیص کاراکتر ها تو مپ رنگی دشوار تر شده

بارها و بارها از بازی بیرون افتادم به خاطر پکت لاس و قطعی نت - در صورتی که قبلا از بازی بیرون نمی افتاد

یه چیزی که حس کردم اینه که بازی نزدیکتر شده، یعنی Camera از نزدیکتر (زومتر) بازی رو نشون میده.

تنها ایراد بازی که همچنان هست، یکسری آدم چیتر بی پدر و مادر هست که هنوز تو بازی وجود دارند و نمیشه کاریش کرد، سه دست کامپ زدم که هر سه تا به یکی از بی شرف ها برخورد کردیم.

من قبلا 80 اف پی اس داشتم قشنگ پلی میداد انقد پلی داده بودم ای دبل فقط نو اسکوپ میزدم الان 15 اف پی اس حتی یه کیل هم نمیتونم بگیرم با این وضع و پینگ 180 واقعا ولو اگه این بازی رو بالانس نکنه باید این بازی رو بندازه سطل آشغال با این وضعش چون ما کانتر برای خاکی بودنش میشناختیم که رو سیستم های ضعیف هم میاد الان باید گرافیک خوب داشته باشی بازی گرافیک محور شده 

لینک به دیدگاه

کانتر باز نیستم
ولی یه مدته rainbow بازی میکنم,یکی بازی هایی هستش که به نظرم به اندازه خیلی زیادی به خلاقیت شما بستگی داره 
اگه کانتر هم همینطور هستش(چون خیلی جاها میبینم اینارو با هم مقایسه میکنن) کانتر رو هم دانلود کنم

لینک به دیدگاه

دوستان من کلا زیاد تا حالا کانتر بازی نکردم 

خیلی وقت قبل بازی میکردم اما انقدر چیتر زیاد بود تو بازی برام پلی دادنش وحشتناک بود 

بعد مدتها دوباره اومدم سمت بازی Counter-Strike 2 گرفتم بازی کردن واقعا برام سخته تیرام اصلا نمیخوره هیچ damge نمیزنه 

وقتی نزدیک پلیرهای دیگه هم میشم بازی برام لگ میشه میدونم از نت هست اما تا این حد

اما مشکل اصلیم اینه واقعا انقدر پلیرهای بازی حرفه ای هستن ؟!

تو مچ ها یک عده واقعا عجیبن طرف میپره از روی بلندی 360 هدشاتم میکنه تو هیچ بازی دیگه ای این میزان مچ بد نداشتم 

من اشتباه میکنم یا هنوز هم تو این بازی چیتر زیاده؟

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، Abolfazl.D گفته است:

دوستان من کلا زیاد تا حالا کانتر بازی نکردم 

خیلی وقت قبل بازی میکردم اما انقدر چیتر زیاد بود تو بازی برام پلی دادنش وحشتناک بود 

بعد مدتها دوباره اومدم سمت بازی Counter-Strike 2 گرفتم بازی کردن واقعا برام سخته تیرام اصلا نمیخوره هیچ damge نمیزنه 

وقتی نزدیک پلیرهای دیگه هم میشم بازی برام لگ میشه میدونم از نت هست اما تا این حد

اما مشکل اصلیم اینه واقعا انقدر پلیرهای بازی حرفه ای هستن ؟!

تو مچ ها یک عده واقعا عجیبن طرف میپره از روی بلندی 360 هدشاتم میکنه تو هیچ بازی دیگه ای این میزان مچ بد نداشتم 

من اشتباه میکنم یا هنوز هم تو این بازی چیتر زیاده؟

اینا بازیشون خوبه یوقت فکر نکنی پول دادن چیت خریدن

بازیهای شوتر تا یه مدت تا اخلاق گیم پلی دستت بیاد یکم سخته بازی

لینک به دیدگاه

نمیدونم واقعا ولو به ریپورت هایی که میکنیم اصن اهمیت میده!! من با اینکه پرایم دارم بازم زیاد به چیتر میخورم لعنتی پر از چیتر البته cs2 نسبت به csgo نت بهتری میخواد من که همش پکت لاس دارم یکی دو ماه دیگه فیبر نوری میگیرم ببینم چطور

لینک به دیدگاه

مهمترین مسئله اینجاست که همینطور که بازی ها رو به جلو تر میرن اینترنت بهتر و پهنای باند بیشتر میخوان که متاسفانه خیلی از مردم خودمون تو ایران همون اینترنت 16 مگابیت هم نمی تونن داشته باشن چون خط شون کشش نداره از اون طرف میبینم که خیلی ها جدیدن مشکل پکت لاس دارن بخاطر کمبود پهنای باند هست و فقط از گوشه و کنار میشنویم که قرار فیبر نوری بیاد حالا کی خدا میدونه و مشکل کمبود پهنای باند با هیچ سرویس کاهش پینگی هم درست نمی شه چون میشه گفت دارن تقریبا مثل یه قند شکن شما رو به یه سرور دیگه متصل میکنن و فقط همین و به شما پهنای باند داده نمیشه و مشکل اصلی این چند وقته که خیلی ها با کانتر به مشکل خوردن همینه تقریبا داره 2 برابر پهنای باند بر می داره البته تو دوتا 2 هم کم پیش به همین صورت شده متاسفانه، اونا خواستن کیفیت کار بره بالا ولی خوب دیگه حساب کشور ما رو نکردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...