رفتن به مطلب

مشکل شناسایی نشدن گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه کارت ماینینگ p106 دستم رسید که شناسایی نمیشه رو سیستم البته فن هاش میچرخه اما نه تو GPUZشناسایی میشه نه تو device manager راه خاصی داره برای تست یا به محض وصل کردن باید شناسایی بشه کسی میتونه راهنمایی کنه با ولتمتر چک کنم چه  مشکلی داره 

IMG_20231003_171650.thumb.jpg.e1c4544cce2a8d58020c9cc950c8f9f0.jpg

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام عکس gpuz بده

اصلا نمیارتش که بشه عکس بدم منظورم اینه اصلا انگار نیست 

لینک به دیدگاه

درایور رو با ddu پاک کن دوباره بزن ببین چطوره

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

درایور رو با ddu پاک کن دوباره بزن ببین چطوره

انجام شد فرقی نکرد 

شما هم تعمیر میکردین کارت درسته ؟ چون فکر کنم یه بار یه 980 ti  به یکی از دوستان برا تعمیر فرستادم البته تعمیر نشد ولی فکر کنم یه نگاه انداخته بود احتمالا اگه سمنان تشریف داشته باشید شما بودید 

کسی از دوستان کارت گرافیک تعمیر میکنه ؟

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Elderado گفته است:

من مشکل اینو ندارم که چطور استفاده کنم ازش مشکل اینه اصلا شناسایی نمیشه اون مراحلی که ایشون گفتن مرحله ایه که کارت باشه بخوای درایور کارت رو نصب کنید که به نظرم این لینک کمک بیشتری میکنه 

https://www.youtube.com/watch?v=TY4s35uULg4&t=423s

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. اول بگم باید توی تنظیمات بایوس مادربرد که هر مادربردی متفاوت هست تنظیمات مربوط به گرافیک رو تغییر بدید شاید شناخت. اگر کارت رو دستکاری نکردید.شما باید ابتدا درایور رو پاک کنید و دوباره نصب کنید. بعد بایوس فابریک کارت رو گیر بیارید که تو سایت techpowerof باید پیدا بشه ولی تایید شده توسط خود سایت نیست. بهتره از سایت خود گیگا بگیرید. با نرم افزار nv flash تست کنید ببینید بایوس فلش میشه رو کارت یا خیر. احتمال داره کسی که ازش خریدید بایوس 1060 زده باشه که کارت بالا نمیاد. اگر فلش شد که خوبه. یعنی سیستم کارت رو می‌شناسه و بریک نشده. اگر نشد یعنی کارت مشکل سخت افزاری داره.میتونه خراب شدن EPROM  یا چیپ بایوس باشه به دلیل فلش بایوس نامناسب.البته مشکلات دیگر میشه داشته باشه که باید چک بشه ولی اصل مطلب که فرمودید نمی‌شناسه همین راه هست. برای چگونگی آموزش فلش هم سرچ کنید توی گوگل پیدا میکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...