رفتن به مطلب

آیا sapphire pulse rx 580 8gb به اندازه xfx rx580 قدرتمنده؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام فقط این سوال میخواستم بپرسم:
کسی تجربه کارت sapphire pulse rx 580 8gb داشته؟ ممنونم.
یک سوال دیگه اینکه چطوری میشه سریال روی کارتن با سریال خود گرافیک تطبیق داد برای این سری rx580؟ ممنون.

ویرایش شده توسط ahmad00231
لینک به دیدگاه

سلام. من با هر دو مورد کار کردم. سافایر به مراتب از لحاظ کولینگ و قدرت فن و طول عمر فن ها و خود قطعاتش بهتر هست.
در حالیکه ایکس اف ایکس ها شدیدا زود خراب میشن. فن هاشون سریعا خراب میشه. دو تا از کارتهای ایکس اف ایکس ۵۸۰ دست خود من و دوستم به آجر تبدیل شده. مشکلات خیلی زیادی تو این نسخه از ۵۸۰ ها هست.
اگر من خودم باشم قطعا سافایر رو می خرم.
اما اگر از لحاظ قدرت پردازشی می خوایید مقایسه کنید می تونید تو سایتها بزنید و اختلافشون رو ببینید که نادیده می گم این اختلاف بسیار بسیار جزئی خواهد بود و عملا تو عملکرد کارتها احتمالا متوجه چیزی نشید.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است:

سلام. من با هر دو مورد کار کردم. سافایر به مراتب از لحاظ کولینگ و قدرت فن و طول عمر فن ها و خود قطعاتش بهتر هست.
در حالیکه ایکس اف ایکس ها شدیدا زود خراب میشن. فن هاشون سریعا خراب میشه. دو تا از کارتهای ایکس اف ایکس ۵۸۰ دست خود من و دوستم به آجر تبدیل شده. مشکلات خیلی زیادی تو این نسخه از ۵۸۰ ها هست.
اگر من خودم باشم قطعا سافایر رو می خرم.
اما اگر از لحاظ قدرت پردازشی می خوایید مقایسه کنید می تونید تو سایتها بزنید و اختلافشون رو ببینید که نادیده می گم این اختلاف بسیار بسیار جزئی خواهد بود و عملا تو عملکرد کارتها احتمالا متوجه چیزی نشید.

خیلی ممنون از نظرتون.
ببخشید میتونید نظرتون در مورد sapphire rx 590 هم بگید مدل 8 گیگ؟ این قوی تر از مدل rx580 سافایر هست و اینکه باهاش تجربه ای داشتید؟
ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. باید بگم اولا بهترین نوع از کارت 580 همون مدل xfx هست که تو بازار بیشتر موجوده.البته از نظر من. بسیار کارت سگ جون و چغری هست کارت xfx. که اگه نبود 80 درصد کارت‌های ماینی xfx نبودند. دوم این که بنده از هر دو مدل کارت‌های فراوان داشتم و سافایرها اکثرا خراب شدند . 7770 سافایر مشکل دار شد. 7870 خریدم اونم مشکل دار شد. کارت 290x هم مشکل مموری پیدا کرد.470 هم  داشتم مشکل دار شد. همه هم از سافایر. البته اینم بگم که توشون دو تا کارت بسیار عالی از آب در اومدند. یکی r7 360 و دیگری 6570 hd که قیامت بودند. 360 هنوز صاحبش تعریفش رو میکنه. سنگین آور میشدند در حد 100 درصد افزایش کارایی.بعد از کلی استفاده از xfx اونم انواع مدلها تا حالا حتی زیر بار و آور کلاک مشکل دار نشدند و عین روز اول کار میکنند. به نظرم بهترین برند در تولید کارت هست از نظر بنده. نوع آرمور msi هم افتضاحه سمتش نرید. در مورد 590 هم در اصل چیپ دستچین شده 580 هست که در فرکانس و ولتاژ کاری بالاتر کار می‌کنه همین. اینم بگم که تفاوت کارایی در تمام 580 ها و حتی 590 اصلا ملموس نیست و نمیشه اسمش رو کارایی بیشتر یا آپگرید گذاشت.

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت استارتر عزیز

دوست عزیز RX580 XFX یکی از بهترین ها هستش

این مدل در عین سادگی واقعا سگ جون هست

بنده سیستم های زیادی بستم و این مدل رو گذاشتم روش

همشون بی عیب نقص دارن کار میکنن

البته باید بگم هر گرافیکی بعد از یه مدت کار باید سرویس بشه

اعم از غبار زدایی تعویض خمیر و پد و...

شما یه بنز آخرین مدل هم داشته باشین اگه بهش نرسید خراب میشه!

بایستی بگم که برند سافایر انصافا از XFX  کمی بهتره

ولی اینجوری اصلا و ابدا نیست که بگیم اون خیلی خیلی بهتره و XFX داغون!

مدل پالس زیاد به قول معروف مالی نیست

من از هر مدل RX580 که فکرشا کنین تعداد داشتم و فروختم

اگه مدل نیترو پلاس رو مقایسه کنیم

خب بله این بهتر از XFX هست.

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ahmad00231 گفته است:

خیلی ممنون از نظرتون.
ببخشید میتونید نظرتون در مورد sapphire rx 590 هم بگید مدل 8 گیگ؟ این قوی تر از مدل rx580 سافایر هست و اینکه باهاش تجربه ای داشتید؟
ممنونم.

590 تفاوت انچنانی با ۵۸۰ نداره 

بازار فروش ۵۸۰ ام خیلی بهتره 

ولی بنظرم کلا دیگ مناسب بازی نیست 

من ۸ گیگ سافایر داشتم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
22 ساعت قبل، ahmad00231 گفته است:

درود قطعا سافایر مدل نیترو پلاس از ایکس اف ایکس کولینگ ودمای بهتری داره

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، 𝑹𝒂𝒑𝒊𝒅𝑭𝒊𝒓𝒆 گفته است:

درود قطعا سافایر مدل نیترو پلاس از ایکس اف ایکس کولینگ ودمای بهتری داره

درود بر شما و دیگر دوستان

چند تایی 580 rx سافایز نیتور پلاس 4 گیگ دستم اومده و فروختم، کولینگ بسیار قدرتمند و بزرگتری به نسبت Xfx داره

ولی در کمال تعجب اصلا تفاوت دمایی بالایی ندارن!! هر دو هنگام لود بین 75 تا 78 دما رو کنترل میکنن
کما اینکه به نظر من نویز xfx هم کمتره

هر دو هم تقریبا یک فریم میدن

لینک به دیدگاه

سلام مدل پالس با مدل کور ۱۳۶۶ xfx دقیقه یه فریم میداد تهش ۱ فریم بالا پایین

کیفیت برد سافایر کمی بهتره فقط دقت کن رو بایوس oc باشه

لینک به دیدگاه

تو فریم و کارکرد تفاوتی ندارن خیلی جزیی که اصلا تفاوت حساب نمیشه 
سافایر کیفیت بالاتری داره هم قطعات برد هم فن هم کولینگ بهتر هست و خرابی کمتری نسبت به xfx داره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...