رفتن به مطلب

فوری : دوستان کسی متعمدی  سراغ داره تا جک 3.5 میلیمتری این گوشی را بررسی کنه

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان مهربان لیونی

یه مسله ای پیش اومده و  از دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند

از یکی از دوستان عزیز به تازگی یه گوشی دست دوم خرید زدم

گوشی بعد تست فهمیدم جک 3.5 میلیمتریش ایراد داره و کلا جک 3.5 میلیمتریش مشکلاتی داره و صدا گویا از میکروفن به هندزفری نمیرسه یا میکروفن را نمیشناسه

به ایشون اطلاع دادم و درخواست مرجوعی کردم   ایشان  فرمودند که با خیلی از  هنزفری و میکروفن های موجود این جک مشکلاتی و عدم تطابق دارد

البته بنده تا حالا هر چی هندزفریو میکروفن   3.5 میلیمتری زدم باهاش مشکل داشته!!!

دوستان  کسی متعمدی  سراغ داره تا جک 3.5 میلیمتری این گوشی را بررسی کنه و در مورد سلامتی  جک 3.5 میلیمتری  بین ما داوری و قضاوت کنه

یه سوالی اصلا این که فروشنده  میگویند گوشی فقط با یکسری هنزفری خاص و کمیاب میتونه کار کنه  اثبات کننده سلامتی  پورت جک 3.5 میلیمتری گوشیه ؟؟؟

دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

در  ضمن پورت جک 3.5 میلیمتری این گوشی بسیار گشاد و شله

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت استات عزیز

نه عزیز این طور که شما می فرمایید فروشنده صادق نیست و دروغ میگه

بنده یه همچین موردی داشتم

این مورد زمانی به وجود میاد برا گوشی

که طرف زده به یه ضبط و باند بسیار آمپر بالا و قوی با جک ایدیو برای پخش موزیک

و چون گوشی ضعیف تره یه مقاومت کوچیک صدا داره که اون ترکیده از داخلش

البته تعمیر میشه و مشکل حادی نیست به اون صورت

ولی مشکل دار هست اون گوشی.

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، farhadii گفته است:

سلام به دوستان مهربان لیونی

یه مسله ای پیش اومده و  از دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند

از یکی از دوستان عزیز به تازگی یه گوشی دست دوم خرید زدم

گوشی بعد تست فهمیدم جک 3.5 میلیمتریش ایراد داره و کلا جک 3.5 میلیمتریش مشکلاتی داره و صدا گویا از میکروفن به هندزفری نمیرسه یا میکروفن را نمیشناسه

به ایشون اطلاع دادم و درخواست مرجوعی کردم   ایشان  فرمودند که با خیلی از  هنزفری و میکروفن های موجود این جک مشکلاتی و عدم تطابق دارد

البته بنده تا حالا هر چی هندزفریو میکروفن   3.5 میلیمتری زدم باهاش مشکل داشته!!!

دوستان  کسی متعمدی  سراغ داره تا جک 3.5 میلیمتری این گوشی را بررسی کنه و در مورد سلامتی  جک 3.5 میلیمتری  بین ما داوری و قضاوت کنه

یه سوالی اصلا این که فروشنده ادعا کنه گوشی فقط با یکسری هنزفری خاص و کمیاب میتونه کار کنه  اثبات کننده سلامتی  پورت جک 3.5 میلیمتری گوشیه ؟؟؟

دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

در  ضمن پورت جک 3.5 میلیمتری این گوشی بسیار گشاد و شله

داداش مدل گوشی رو نگفتی چی بود

من گوشی z5 premium sony  داشتم این مشکل سرتاسری براش پیش اومده بود و مشکل حتی با عوض کردن جک هم حل نمیشد خیلی از گوشیای این سری خودبخود بدون هیچ دلیلی این مشکل براشون پیش میومد و قابل حل هم نبود 

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، arvin_393 گفته است:

داداش مدل گوشی رو نگفتی چی بود

من گوشی z5 premium sony  داشتم این مشکل سرتاسری براش پیش اومده بود و مشکل حتی با عوض کردن جک هم حل نمیشد خیلی از گوشیای این سری خودبخود بدون هیچ دلیلی این مشکل براشون پیش میومد و قابل حل هم نبود 

میدونی برادر چون آشناس نخواستم که بگم فقط الان  مشکل اساسی ام  بازه فرکانسی ضبط  رکودر  گوشی هست  فرکانس ضبط خیلی محدود و رادیویی هست آیا راهی وجود داره یا نرم افزار خاصی که بتونه با نهایت کیفیت ممکنه ضبط صدا را با گوشی انجام بده چه نرم افزاری

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

خرید از آشنا کلا اشتباه است اگر غریبه بود راحت تر باش بحث می کردید 

به نظرم شما بگو شما اون هندزفری که می فرماید جواب میده رو بخر من پولشو می دهم تا تست کنم اگر مشکل داشت گوشی رو باید پس بگیری

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.امکان داره مشکل حتی از آیسی کودک صوت هم باشه اگه ولتاژ قوی رفته باشه تو گوشی.اگه آشنا نداری بگو آدرس یه تعمیرکار خوب رو بهت بدم.البته اگه تهرانی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...