رفتن به مطلب

خریدار قطعات مین، سی پیو، رم، پاور

Recommended Posts

سلام سی پیو مد نظرم 12400 است که گرافیک داخلی داشته باشد 

پاور در نظرم کمتر  از 750 نباشه البته غیر ماینی باشد 

قطعات دیگه مثل کیس رو پیشنهاد بدهید با تشکر 

سیستم رو برای یکی از بستگان نزدیک می خواهم اسمبل کنم 

قطعات پیشنهادی رو همه رو طوری می خواهم تحویل بگیرم تا بتونم تست کنم به این صورت بعد از توافق من مبلغ بیانه رو برای قطعه مد نظرم واریز می کنم بعد از خرید کل قطعات واریزی کامل میشود حداقل سه روز مهلت تست می خواهم به خاطر مشغله کاری که  و اسمبل و نصب ویندوز و... 

خواهش میکنم اگر مادربرد با رم خاصی خوب جواب می دهد و من اطلاع ندارم بفرماید که همان رو تهیه کنم نی خواهم هیچ داستانی پیش نیاد

چند روزی تاپیک آپ میشه اگر نبود آک تهیه می کنم

لینک به دیدگاه

سلام ۷۵۰ دارم کولر مستر mwe بدون گارانتی و متعلقات . قیمت ۲۲۰۰ . احتمالا سابقه ماین داره ولی تست رو کیس و ولتاژ گرفتم اوکی بود 

مهلت تست هم بعد از اسمبل کامل بهتون میدم ( خودتون هر وقت اسمبل کردین اعلام کنین )

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

Coolermaster 750W 80+Platinum موجود نو بدون کارکرد 2900

Deepcool DQ750 80+ Gold موجود فول ماژولار درحد 2650

Green 650 OCPT 80+ Platinum موجود فول ماژولار گارانتی تا 1410 قیمت 2900

لینک به دیدگاه

https://fafait.net/product/power/green-gp800b-hp-evo?id=21728&utm_medium=PPC_adv_click&utm_source=torob&utm_content=21728

لینک ببین 

پاور ۸۰۰ وات گریین خیلی کم کارکرد تا ۱۴۰۶ گارانتی 

قیمت ۳ تومن 

لینک به دیدگاه

درود و احترام

پاور GREEN 750WATT OC+ با بازدهی پلاتینیوم موجود هست

در حد بدون حتی گردوخاک )توی کیس کولر مستر با فیلتر بوده و برای دوتا2 یوز شده فقط (و متعقات کاملا تکمیل

3700 میتونم تقدیم کنم تقریبا نصف قیمت روز... با واسطه در خدمت هستم و فرصت 48 ساعت فول تست.. هزینه واسطه هم با بنده 

گرافیک EVGA 1080FTW و کیس SPECTER T1 فول تاور با چندین سال گارانتی و در حد هم موجوده اگر نیاز داشتید

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، avalanint گفته است:

درود و احترام

پاور GREEN 750WATT OC+ با بازدهی پلاتینیوم موجود هست

در حد بدون حتی گردوخاک )توی کیس کولر مستر با فیلتر بوده و برای دوتا2 یوز شده فقط (و متعقات کاملا تکمیل

3700 میتونم تقدیم کنم تقریبا نصف قیمت روز... با واسطه در خدمت هستم و فرصت 48 ساعت فول تست.. هزینه واسطه هم با بنده 

گرافیک EVGA 1080FTW و کیس SPECTER T1 فول تاور با چندین سال گارانتی و در حد هم موجوده اگر نیاز داشتید

سلام پاور مدل ocpt است چه مدت گارانتی دارد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۱۶ در 11:05، HEGMATANE گفته است:

سلام پاور مدل ocpt است چه مدت گارانتی دارد

فکنم یه سالی مونده باشه پاور عین نو هست بدون کوچکترین مشکل یا گردوخاک ومتعقات هم تکمیل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...