رفتن به مطلب

مشکل با Gmail

erfanvk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یکی از دوستانم به دو تا از ایمیل هاش دسترسی نداره

مشکل ایمیل پشتیبان هست هر دو ایمیل ها پشتیبان همدیگه هستن به هیچ کدوم هم دسترسی نداره دو مرحله ای هم هستن

فقط شماره هر دو ایمیل رو داره

برای همین قسمت بازیابی به مشکل میخوره کسی راهی بلده بشه درستش کرد

خود Gmail پشتیبانی نداره بشه از طریق اون پیگیری کرد؟ هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

عملا داری میگی چطوری یه جیمیلو هک کنم!

اگر شماره ندادی بعیده بشه کاری کرد.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

عملا داری میگی چطوری یه جیمیلو هک کنم!

اگر شماره ندادی بعیده بشه کاری کرد.

شماره هر دو ایمیل یکی هست شماره هم الان داره مشکل ایمیل پشتیبانه

برای یکیشون ایمیل پشتیبانش بشه درست کرد اون یکی ایمیل هم درست میشه

برای ورود به جفتشون دو مرحله ای روی ایمیل پشتیبان فعاله هر دو هم پشتیبان همدیگه هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از طریق همون شماره باید رمزو عوض کنی

برای منم پیش اومده بود میخواستم برم تو ایمیل پیام میداد با ایمیل پشتیبان تایید کن برای ایمیل پشتیبان همون پیام رو میفرستاد مونده بودم چیکار کنم یادم نیست چه مراحلی رفتم ولی با همون شماره موبایل درستش کردم

فراموشی رمز عبور بزن بعد بزن کد بفرسته به موبایل

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

فراموشی میزنم کدی که رو گوشی هم میخواد رو هم میزنم ولی بازم اخرش کد روی خوده ایمیل یا ایمیل پشتیبانش میخواد اگه بزنم روش دیگه هم میزنه گوگل نتوانست تایید کند شما صاحب حساب هستید

15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

از طریق همون شماره باید رمزو عوض کنی

برای منم پیش اومده بود میخواستم برم تو ایمیل پیام میداد با ایمیل پشتیبان تایید کن برای ایمیل پشتیبان همون پیام رو میفرستاد مونده بودم چیکار کنم یادم نیست چه مراحلی رفتم ولی با همون شماره موبایل درستش کردم

فراموشی رمز عبور بزن بعد بزن کد بفرسته به موبایل

خیلی ممنون

فراموشی میزنم کدی که رو گوشی هم میخواد رو هم میزنم ولی بازم اخرش کد روی خوده ایمیل یا ایمیل پشتیبانش میخواد اگه بزنم روش دیگه هم میزنه گوگل نتوانست تایید کند شما صاحب حساب هستید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
31 دقیقه قبل، erfanvk گفته است:

خیلی ممنون

خیلی ممنون

یادم نیست چیکار کردم منم مثل شما کلافه بودم کلی ور رفتم همون مراحل فراموشی رمز باید ور برین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...