رفتن به مطلب

نحوه وصل کردن فن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

فن های کیس و واتر کولینگ رو باید به پاور وصل کرد یا مادربرد ؟ اگه فن ها رو باید به مادربرد وصل کنم  هاب باید قرار بدم ؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mahdiiii گفته است:

سلام

فن های کیس و واتر کولینگ رو باید به پاور وصل کرد یا مادربرد ؟ اگه فن ها رو باید به مادربرد وصل کنم  هاب باید قرار بدم ؟

اگر رابط مولکس هست فن های کیس به پاور میخوره. اگر فن rgb با argb  هست هم میتونی به مین بزنی هم به هاب.  ولی چون تعداد بالاست باید به هاب بزنی.

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

اگر رابط مولکس هست فن های کیس به پاور میخوره. اگر فن rgb با argb  هست هم میتونی به مین بزنی هم به هاب.  ولی چون تعداد بالاست باید به هاب بزنی.

هاب برای مادربرد مشکلی ایجاد نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mahdiiii گفته است:

سلام

سلام. فن های تهویه کیس در صورت برخورداری از PWM حتما باید به هدرهای فن مادربورد متصل و فن های واترکولینگ به هدر سی پی یو فن متصل شوند.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، mahdiiii گفته است:

هاب برای مادربرد مشکلی ایجاد نمیکنه؟

خیر هیچ مشکلی نداره . چون برقش رو از پاور میگیره و  کار اون انشعاب رو برای شما انجام میده . چه از نظر تنظیم سرعت چه از نظر تنظیم رنگ بندی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...