رفتن به مطلب

هاب فن

phantomm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

هاب فن رو باید به به مادربرد وصل کرد یا پاور؟

اگه به مادربرد وصل کنم به مادربرد فشار نمیاد؟ میتونم argb و سرعت فن ها رو تنظیم کرد ؟

ویرایش شده توسط phantomm
اضافه کردن متن
لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

مدل مادربرد؟

مدل هاب فن؟

مدل فنها؟

Z790 Asus

هاب دیپ کول fh-04

فن کولر مستر ۱۲۰

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، phantomm گفته است:

Z790 Asus

هاب دیپ کول fh-04

فن کولر مستر ۱۲۰

یه وقت فشار نیاد بهتون این حجم از اطلاعات رو دارید منتشر میکنید. یه کم استراحت کنید، این همه اطلاعات زیادی که دادین به کل اینترنت جهانی فشار آورده، اصلا گوگل کند شده.

حالا هفته های دیگه هم فرصت هست.

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

یه وقت فشار نیاد بهتون این حجم از اطلاعات رو دارید منتشر میکنید. یه کم استراحت کنید، این همه اطلاعات زیادی که دادین به کل اینترنت جهانی فشار آورده، اصلا گوگل کند شده.

حالا هفته های دیگه هم فرصت هست.

همون چیز هایی رو که نوشته بودید گفتم😐

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، phantomm گفته است:

همون چیز هایی رو که نوشته بودید گفتم😐

ما بیش از 10 مدل مادربرد Z790 ایسوس داریم. کدومشه؟ اسم کامل رو باید بگین ما بریم بفهمیم کدوم مدله، نگاهش بکنیم ببینم چند تا هدر فن داره.

هزاران مدل فن 120 کولر مستر داریم، از کجا بفهمیم فنهای شما کدوم مدله؟ از کجا بفهمیم چند تاست. تا مدل رو نگین از کجا بفهمیم کانکتورهاش چه مدلیه؟

اگر اطلاعات کامل ندین تاپیک رو میبندم.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

ما بیش از 10 مدل مادربرد Z790 ایسوس داریم. کدومشه؟ اسم کامل رو باید بگین ما بریم بفهمیم کدوم مدله، نگاهش بکنیم ببینم چند تا هدر فن داره.

هزاران مدل فن 120 کولر مستر داریم، از کجا بفهمیم فنهای شما کدوم مدله؟ از کجا بفهمیم چند تاست. تا مدل رو نگین از کجا بفهمیم کانکتورهاش چه مدلیه؟

حالا شما ببخشید چرا این همه خشونت😐

Tuf gaming z790 plus wifi

هاب دیپ کول fh-04

سه تا فن کولر مستر برای واتر کولینگ ml360l v2 argb

5 تا فن کولر مستر mf120 halo argb

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، phantomm گفته است:

حالا شما ببخشید چرا این همه خشونت😐

Tuf gaming z790 plus wifi

هاب دیپ کول fh-04

سه تا فن کولر مستر برای واتر کولینگ ml360l v2 argb

5 تا فن کولر مستر mf120 halo argb

برای اینکه وقتی سوالی پرسیده میشه، انتظار اینه که پاسخ دقیق داده بشه، اگر قرار باشه هر سوال رو دوبار بپرسیم، انجمن میشه اسپم-کده.

مادربرد شما یک CPU_Fan و یک CPU_OPT داره که فنهای واتر رو باید به اینها وصل کنید، 2 تا فن رو به CPU_Fan و یکی رو به CPU_OPT بزنید.

پمپ رو هم به هدر AIO_Pump مادربرد وصل کنید. یا مستقیم به خود پاور وصل کنید، تفاوتی نمی کنه.

در مورد فنهای کیس، تعداد 4 هدر Chassis_Fan داره مادربرد شما، که 3 تاش رو میتونید مستقیم به فنهای MF120 Halo وصل کنید.

چهارمین هدر Chassis Fan رو به هاب دیپ کول FH-04 وصل کنید و دو فن باقی مانده Halo رو به هاب متصل کنید.

برای پیدا کردن جای هدرهای فن میتونید به دفترچه مادربردتون مراجعه کنید.

563.thumb.PNG.8bb8e6f1191035e630cf0307cb632a9d.PNG

لینک به دیدگاه

ماشالله به توضیح عالی یه  تصویری ببینی برات بهتره برو یوتوب همین مدل مین  فن با هم سرچ کن یه تصویری هم ببینی بدک نیس برات 

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

به نظرم این باید قانون فروم باشه. هر کسی که تاپیک حل مشکل یا سوال فنی می زنه حداقل باید مشخصات سیستمش را در پست اول بنویسه...

طرف میاد تاپیک میزنه سیستمم ریستارت میشه یا وسط بازی فلان میشه تازه بعد از ۱۵ تا ریپلای مدل پاور و گرافیکش مشخص میشه.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

به نظرم این باید قانون فروم باشه. هر کسی که تاپیک حل مشکل یا سوال فنی می زنه حداقل باید مشخصات سیستمش را در پست اول بنویسه...

طرف میاد تاپیک میزنه سیستمم ریستارت میشه یا وسط بازی فلان میشه تازه بعد از ۱۵ تا ریپلای مدل پاور و گرافیکش مشخص میشه.

والا من از خدامه منتها، کسی رعایت نخواهد کرد. با آقا حامد صحبت میکنم اوکی بود میگذارم تو قوانین ولی چشمم آب نمیخوره.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

والا من از خدامه منتها، کسی رعایت نخواهد کرد. با آقا حامد صحبت میکنم اوکی بود میگذارم تو قوانین ولی چشمم آب نمیخوره.

خیلی ضایع هست انگار مخاطب 5 سالش هست... دیگه وقتی شخصی در چنین انجمنی ثبت نام کرده باید درک کنه که اگر مشخصات را اعلام نکنه کمکی هم در کار نیست و بیشتر شبیه سر کار گذاشتن هست تا سوال پرسیدن

برای این قسمت باید یه فرم طراحی بشه و برای ایجاد تاپیک فرم که شامل مشخصات سیستم مذکور هست پر بشه و با تایید شما ایجاد بشه

مثلا آگهی میدی برای فروش خودرو و موضوع را به این صورت تایپ کنی

یک دستگاه خودروی سواری برای فروش موجود هست !!!!!!!!!! هر مشتری باید تماس بگیره تا بفهمه چه خودرویی هست چند کیلومتر کار کرده و .........

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، phantomm گفته است:

سلام

هاب فن رو باید به به مادربرد وصل کرد یا پاور؟

اگه به مادربرد وصل کنم به مادربرد فشار نمیاد؟ میتونم argb و سرعت فن ها رو تنظیم کرد ؟

مادربرد های سری Z790 هم کانکتور ARGB دارند و هم کانکتور RGB که شما بنا به نیاز خودتون میتوانید سیم رابط یا سیم فرمان را از مادربرد به کنترلر فنها متصل کنید حتی میتوانید هر 2 مورد را هم متصل کنید و برق مورد نیاز هم مستقیم از پاور به کنترلر و سپس به فنها متصل میشه پس به مادربرد هم به قول خودتون فشار نمیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...