رفتن به مطلب

بن شدن از Fortnite و راه حل برای در آمدن از بن دائم

yasin.rr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

سیستم من از اون موقع که گفتم مشکل داره حدود دو هفته ای هست که مشکلی نداشته و دیگر هم نداشته باشه

الان می خوام در مورد بن شدن اکانتم و راه حل برای آنبن شدن بهم پیشنهاد بدید 

قضیه از این قراره که من نادان می خوام اکانت exitlag رایگان بگیرم بعد برای این کار باید hwid id عوض شه و شاید بدونید یا خیر این کار بن داره برای هر بازی 

(مخصوصا انتی چیت easy)

من hdwi رو عوض کردم و فورتنایت منو بن دائم کرد (apex هم از همین انتی چیت اسفاده می کنه ولی بنم نکرد )

حدود یکسالی می شه که بن شدم.

حالا پیامم به ساپورت رو براتون می زارم اگر تونستید راه حل بدید از ساپورت موفق بیرون بیام همتون رو یک اسکین مهمون می کنم.

(حوصله ترجمه نیست)

در اخر هم بگم مشکل من اکانته بن hwid رو راحت می شه دور زد

Screenshot_2023-10-21-22-52-12-681_com.android.chrome.png

Screenshot_2023-10-21-22-51-41-908_com.android.chrome.png

Screenshot_2023-10-21-22-52-22-865_com.android.chrome.png

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

صبر کن تا شب کریسمس،

بعد بهشون پیام بده به حق این شبهای عزیز منو از بن دربیارین غلط کردم. تعطیلات میخوام بازی کنم.

کار دیگه ای نمیشه کرد.

• لایک 1
  • حالم خوب شد 6
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

صبر کن تا شب کریسمس،

بعد بهشون پیام بده به حق این شبهای عزیز منو از بن دربیارین غلط کردم. تعطیلات میخوام بازی کنم.

کار دیگه ای نمیشه کرد.

امان از تجربه!

• لایک 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، yasin.rr گفته است:

ادم به خاطر یک hdwi بن بشه. هعب

دوست عزیز اولا HWID درست هست نه hdwi. معنیش هم Hardware ID هست.

دوما، استفاده از نرم افزاری که این id را تغییر بده هم کاملا چیت هست و شخصی که قصد چیت زدن یا دور زدن بن بازی را نداشته باشه هیچ وقت به همچین نرم افزاری نیاز نخواهد داشت.

علتش هم اینه که آنتی چیت ها مثلا easy anti cheat برای تشخیص و بن کردن چیتر ها از این id که مختص سخت افزار داخل هر سیستم هست استفاده می کنند که چیتر نتونه مجدد اکانت بسازه و به چیت زدن ادامه بده. حتی با نصب مجدد ویندوز هم این hwid شما ثابت می مونه.

اینجا هم شما با استفاده از تغییر دهنده HWID بر خلاف terms of service بازی fortnite عمل کردید و بن اکانت شما کاملا درست و به جا بوده.

ویرایش شده توسط mrp7
  • لایک 4
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...