رفتن به مطلب

امکان خرید سیم کارت مبین نت بدون خود مودم هست؟

mohammad7966
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، دوستان راهی هست بشه سیم کارت مبین نت خرید؟ زنگ زدم به یکی از فروشگاه ها گفت زنگ بزن 1575 ببین  برات صادر میکنن، ما نمی فروشیم چون اونوقت مودم هامون ، بدون سیم کارت میمونن.

حالا کسی از دوستان تونسته بگیره؟ تشکر

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، mohammad7966 گفته است:

سلام، دوستان راهی هست بشه سیم کارت مبین نت خرید؟ زنگ زدم به یکی از فروشگاه ها گفت زنگ بزن 1575 ببین  برات صادر میکنن، ما نمی فروشیم چون اونوقت مودم هامون ، بدون سیم کارت میمونن.

حالا کسی از دوستان تونسته بگیره؟ تشکر

مدتی من خودم درگیرش بودم یکیشون میگفت میشه یکی ناز میومد. ولی سیم کارت تک براتون صادر نمیشه مطلقا .

اگر سیم کارت خالی بخواید درواقع شما باید یه مودم تهییه کنید بعد سریالش رو به شرکت اعلام کنید سیم کارت رو لینک شده به اون مودم براتون صادرکنن. ( اون هم ممکنه ناز کنن ممکنه هم قبول کنن .) 

زنگ بزنید بخش فروش بگید مودم فلان مدل دارم سیم کارت میخوام روی این مودم استفاده کنم ببینید انجام میدن یا نه

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 سال پیش پرسیدم گفتن سیم کارتشون با مک آدرس مودم ست شده و امکانش نیست !

لینک به دیدگاه

چند دقیقه پیش تماس گرفتم. گفت شهر شما پوشش td نداریم. fd هم از همراه اول استفاده می کنیم که امکان ارسال سیم کارت نداریم. باید مودم و سیم کارت خودمون رو بخرید.

لینک به دیدگاه

مگه اینکه مودم قدیمی داشته باشی، من یه مودم از پسرعموم گرفتم که بلااستفاده بود، زنگ زدم به پشتیبانی گفتم این بدون استفاده بوده سیم کارت نداره، چند بار پاسدکاری کردن، ولی اخرش یه نفر اومد خونه برای تست انتن دهی و... یه سیم کارت با خودش اورد پنجاه تومن هزینه اولیه فقط ازم گرفت، پنج گیگ هم حجم اولیش بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...