رفتن به مطلب

کلاهبرداری با اکانت بنده در فروم همسایه

Recommended Posts

سلام دوستان

امروز ساعت ۴که انلاین شدم ایمیل برام اومد که رمز شما عوض شده 

897469291_Screenshot_------_com.google.android_gm.thumb.jpg.6ebc1d61a30864a2abb08b8f0843cee1.jpg2038808844_Screenshot_------_com.google.android_gm.thumb.jpg.42d7f16c870d01c1c6269cc93f677388.jpg

سریع داخل سایت شدم پسورد عوض شده بود بصورت میهمان وارد شدم متاسفانه با اکانت بنده ۴تا کارت گرافیک فروخته بود بدون اینکه عکس بانوشته بذاره

جالبه چندروز پیش بنده میخواستم چندتا قطعه بفروشم عکساشو گرفتم اپلود کردم چندتاش ارور داد حجمشون بالاست

منم تاپیک ساختم سریع اون چندتاعکس که عکس نام کاربری هم جزوش بود جای دیگه اپلود کردم تاخواستم لینکشو بذارم ویرایش بزنم بخاطر نذاشتن عکس بانام کاربری تاپیکم حذف شده بود دوباره مجبور شدم تاپیک بزنم

حالا نمیدونم چجوری این تاپیک حذف نشده 

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است:

سلام دوستان

امروز ساعت ۴که انلاین شدم ایمیل برام اومد که رمز شما عوض شده 

897469291_Screenshot_------_com.google.android_gm.thumb.jpg.6ebc1d61a30864a2abb08b8f0843cee1.jpg2038808844_Screenshot_------_com.google.android_gm.thumb.jpg.42d7f16c870d01c1c6269cc93f677388.jpg

سریع داخل سایت شدم پسورد عوض شده بود بصورت میهمان وارد شدم متاسفانه با اکانت بنده ۴تا کارت گرافیک فروخته بود بدون اینکه عکس بانوشته بذاره

جالبه چندروز پیش بنده میخواستم چندتا قطعه بفروشم عکساشو گرفتم اپلود کردم چندتاش ارور داد حجمشون بالاست

منم تاپیک ساختم سریع اون چندتاعکس که عکس نام کاربری هم جزوش بود جای دیگه اپلود کردم تاخواستم لینکشو بذارم ویرایش بزنم بخاطر نذاشتن عکس بانام کاربری تاپیکم حذف شده بود دوباره مجبور شدم تاپیک بزنم

حالا نمیدونم چجوری این تاپیک حذف نشده 

اکانت منم اینجوری کرد همون که بهت گفتم

رفتم امنیت اکانتمو تو تنظیمات بالا بردم حالا اگه ip غریبه بخواد واردش بشه باید کد تایید رو ایمیل کنه و بزنه تا وارد بشه برای اولین بار . چون ایمیل دستمه نمیتونه کاری کنه تو همون همون کار رو بکن درست میشه

این اقا دگه از کلاه برداری گزشته امنیت اون فروم رو به هم زده

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

اکانت منم اینجوری کرد همون که بهت گفتم

رفتم امنیت اکانتمو تو تنظیمات بالا بردم حالا اگه ip غریبه بخواد واردش بشه باید کد تایید رو ایمیل کنه و بزنه تا وارد بشه برای اولین بار . چون ایمیل دستمه نمیتونه کاری کنه تو همون همون کار رو بکن درست میشه

این اقا دگه از کلاه برداری گزشته امنیت اون فروم رو به هم زده

,توی این عکس نگاه کن کلا ایمیل رو عوض کرده یه ادرس دیگه داده

197136059_Screenshot_------_com.google.android_gm.thumb.jpg.20e7f91bcb9b79f097aa52c2300f6904.jpg

اصلا ایمیل من رو سایت نمیشناسه

اینو لطفا به PIN بگو

لینک به دیدگاه

این یارو اینهمه کلاه برداری کرده ،الانم زده تو کاره هک ،چرا نمیگیرنش ؟هوش سیاهه مگه 

لینک به دیدگاه

کمی عجیبه برای تغییر نام کاربری و همچنین تغییر ایمیل مگه یک لینک برای ایمیل خودتون نمیاد و تا اون رو تایید نکنید نشه نام کاربری،رمز عبور و ایمیل رو تغییر داد ؟

لینک به دیدگاه

همین اکانت لیونشم هک شده . دوستان تا اطلاع ثانوی از این کاربر خرید نکنین

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

کمی عجیبه برای تغییر نام کاربری و همچنین تغییر ایمیل مگه یک لینک برای ایمیل خودتون نمیاد و تا اون رو تایید نکنید نشه نام کاربری،رمز عبور و ایمیل رو تغییر داد ؟

سلام 

خیر متاسفانه تقریبا تو همه سایتا لینک تایید برای ایمیل جدید ارسال میشه ، مگه اینکه شماره موبایل ثبت باشه کد تایید بفرسته یا ورود دو مرحله ای فعال باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...