رفتن به مطلب

مشکل بازی دوتا2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان هرکی میتونه لطفا کمکی بکنه

سیستم مشخصاتش 

asus h81m-v3

ram 8*2 kingston 1600

grafic gigabyte aorus 1070 3fan

hard 2x hhd ws 1t

ssd 256g

بازی دوتا وقتی واردش میشم همین که یه مچ میخواد برم توش بازی کلا بسته میشه بدون هیچ اروری

ویندوزم11 هستش

ویندوزو عوض کردم 

تمام درایوامو اپدیت کردم

بازی یه بار پاک کردم نصب کردم دوباره

وریفای استیمم زدم

قند شکن دی ان اس همه چی زدم فایده نداشته

نتم مبینت بوده ایرانسل هم تست کردم بازم اوک نشده

کسی میدونه مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من نتونستم بفهمم مشکلت چیه یعنی هرباری میری کرش میکنه یا فقط بار اول کرش میکنه

یا مشکل ورود ب سرور داری

لینک به دیدگاه

وارد دوتا2 میشه همه چی اوکیه ولی هر مچی که میخوام برم توش تا میخواد بره داخلش از بازی میپره بیرون کلا انرنک کاستوم بات هرچی پلی میدم توش میپره بازی بسته میشه

12 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

من نتونستم بفهمم مشکلت چیه یعنی هرباری میری کرش میکنه یا فقط بار اول کرش میکنه

یا مشکل ورود ب سرور داری

up

لینک به دیدگاه

فایل های بازی رو وریفای کن.

قبل از اجرای بازی در ستینک انویدیا رفلکس رو خاموش کن با تنظیمات.

من هم بعضی وقتا این مشکل رو دارم ولی سالی یه بار!

باری روی ssd هست؟

123413132yyyyyyy.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است:

وارد دوتا2 میشه همه چی اوکیه ولی هر مچی که میخوام برم توش تا میخواد بره داخلش از بازی میپره بیرون کلا انرنک کاستوم بات هرچی پلی میدم توش میپره بازی بسته میشه

up

اگه بازی روی اس اس دی نیست وقتی وارد بازی شدید چند دقیقه بدون اینکه کاری انجام بدید صبر کنید تا فایل های بازی رو هارد خونده بشه

توی تنظیمات استیم دوتا تموم تیک های حالت بتا رو بردارد ممکنه شما

لینک به دیدگاه

شبیه این مسئله رو منم داشتم. وارد دوتا که میشدم چی عالی و روون بود. تا می خواستم وارد مچ بشم نمیزاشت. حتی نمیزاشت بازی رو اسپکتیت کنم. نتم هم مخابرات هست. 

مشکل قطعا از خط ارتباطی و نت شماست. بقیه مسائل رو کاری نداشته باشید. سعی کنید با انواع اقسام دی ان اس و قند شکن تست کنید کانکشن رو. برید سایت گاد پینگ اکانت تست بگیرید و با تنظیمات دوتا 2 اون یک بار متصل بشید ببینید میره یا نه.

من با یک دی ان اس ساده مشکل رو رفع کردم. الان از طریق dns کلود فلیر وصل میشم  و مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است:

کاستوم بات هرچی پلی میدم

5 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است:

مشکل قطعا از خط ارتباطی و نت شماست. بقیه مسائل رو کاری نداشته باشید.

به نظر مشکل لود نشدن هست تا سرور ها. چون نوشته هر چی پلی میده. اون مشکل رو همراه اول و مخابرات از پارسال که ...... شد تا حالا درست نکردن.درسته بعضی وقتا ممکنه با تغییر dns لود بشه.در حالت کلی نه واچ میشه کرد نه سرور ها لود میشن و پینگ میگیره. فقط با تغییر آی پی داخلی باز میشن.من همه چیو تست کردم. فایده نداره نت رو باید عوض کنی.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۸ در 03:15، saeed0c گفته است:

فایل های بازی رو وریفای کن.

قبل از اجرای بازی در ستینک انویدیا رفلکس رو خاموش کن با تنظیمات.

من هم بعضی وقتا این مشکل رو دارم ولی سالی یه بار!

باری روی ssd هست؟

123413132yyyyyyy.png

انجام دادم هزاران بار حتی یه بار بازی پاک کردم نصب کردم اوک نشد

در ۱۴۰۲/۸/۸ در 07:21، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

اگه بازی روی اس اس دی نیست وقتی وارد بازی شدید چند دقیقه بدون اینکه کاری انجام بدید صبر کنید تا فایل های بازی رو هارد خونده بشه

توی تنظیمات استیم دوتا تموم تیک های حالت بتا رو بردارد ممکنه شما

بازی راحت باز میشه مشکلی نداره توی منو میاد همه چی روون اوکیه همین که کاستوم یا بات یا رنک یا هرچیزی میخوام پلی بدم بازی خودش بسته میشه هیچ اروری هم نمیزنه

در ۱۴۰۲/۸/۸ در 14:14، Hadi ABD گفته است:

شبیه این مسئله رو منم داشتم. وارد دوتا که میشدم چی عالی و روون بود. تا می خواستم وارد مچ بشم نمیزاشت. حتی نمیزاشت بازی رو اسپکتیت کنم. نتم هم مخابرات هست. 

مشکل قطعا از خط ارتباطی و نت شماست. بقیه مسائل رو کاری نداشته باشید. سعی کنید با انواع اقسام دی ان اس و قند شکن تست کنید کانکشن رو. برید سایت گاد پینگ اکانت تست بگیرید و با تنظیمات دوتا 2 اون یک بار متصل بشید ببینید میره یا نه.

من با یک دی ان اس ساده مشکل رو رفع کردم. الان از طریق dns کلود فلیر وصل میشم  و مشکلی نداره.

الکترو 

رادار

شکن 

هات اسپات

کلود

هر چیزی که بوده تست کردم روی همشون پینگم عالیه 

نتم مبین نته

تمام بازیا بهترین پینگ میده 

بازم مشکل لعنتی دوتا حل نشده اعصابمو خراب کرده واقعا

در ۱۴۰۲/۸/۸ در 19:47، saeed0c گفته است:

به نظر مشکل لود نشدن هست تا سرور ها. چون نوشته هر چی پلی میده. اون مشکل رو همراه اول و مخابرات از پارسال که ...... شد تا حالا درست نکردن.درسته بعضی وقتا ممکنه با تغییر dns لود بشه.در حالت کلی نه واچ میشه کرد نه سرور ها لود میشن و پینگ میگیره. فقط با تغییر آی پی داخلی باز میشن.من همه چیو تست کردم. فایده نداره نت رو باید عوض کنی.

بدبختی اینجاست با نت ایرانسل رفتم اوک نشده

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Arash Naimiyan گفته است:

انجام دادم هزاران بار حتی یه بار بازی پاک کردم نصب کردم اوک نشد

بازی راحت باز میشه مشکلی نداره توی منو میاد همه چی روون اوکیه همین که کاستوم یا بات یا رنک یا هرچیزی میخوام پلی بدم بازی خودش بسته میشه هیچ اروری هم نمیزنه

الکترو 

رادار

شکن 

هات اسپات

کلود

هر چیزی که بوده تست کردم روی همشون پینگم عالیه 

نتم مبین نته

تمام بازیا بهترین پینگ میده 

بازم مشکل لعنتی دوتا حل نشده اعصابمو خراب کرده واقعا

بدبختی اینجاست با نت ایرانسل رفتم اوک نشده

از نت نیست. بازی رو روی هارد نصب میکنی یا ssd ؟ یه جا دیگه نصبش کن.

این مشکلی هست که باید کل سیستمو مانیتور کنی ببینی قبلش چی میشه که پرت میشی بیرون با اطلاعات محدودی که در تاپیک گزاشتی خیلی سخته. یکی اصلا فکر کرده بود از اینترنتت هست!

پی نوشت:

پیج فایل رو کمو زیاد کن ببین درست نمیشه؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است:

از نت نیست. بازی رو روی هارد نصب میکنی یا ssd ؟ یه جا دیگه نصبش کن.

این مشکلی هست که باید کل سیستمو مانیتور کنی ببینی قبلش چی میشه که پرت میشی بیرون با اطلاعات محدودی که در تاپیک گزاشتی خیلی سخته. یکی اصلا فکر کرده بود از اینترنتت هست!

پی نوشت:

پیج فایل رو کمو زیاد کن ببین درست نمیشه؟

دوتا هارد یه اس اس دی دارم روی دوتا هارد تست کردم همین بوده نتیجش اطلاعات خاصی اخه نداره بازی بسته میشه بدون هیچ گونه اروری حتی ارور کرشی هم نمیاد مپل این میمونه بازی alt+f4 کرده باشی

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است:

دوتا هارد یه اس اس دی دارم روی دوتا هارد تست کردم همین بوده نتیجش اطلاعات خاصی اخه نداره بازی بسته میشه بدون هیچ گونه اروری حتی ارور کرشی هم نمیاد مپل این میمونه بازی alt+f4 کرده باشی

شاید هارد ها ایراد کردن یه بار تست کن روی اس اس دی. انتقال بده اول.

قبلش تست سلامت از هارد هات بگیر ببین مورد ندارن.

با این اطلاعاتی که دادین بیشتر این نمیشه کمکتون کرد.

لینک به دیدگاه

داخل آدرس C:\Program Files (x86)\Steam\dumps وقتی بازی کرش میکنه لاگ میاد. شاید بشه کمک گرفت 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

شاید هارد ها ایراد کردن یه بار تست کن روی اس اس دی. انتقال بده اول.

قبلش تست سلامت از هارد هات بگیر ببین مورد ندارن.

با این اطلاعاتی که دادین بیشتر این نمیشه کمکتون کرد.

اخه مشکل خنده دار اینجاست روی همین هاردا کلی بازی نصبه که هیچ مشکلی ندارن از جمله رینبو وارزون پابجی اپکس ارک ارما۳ سی اف تیکز اف سی ۲۴ 

4 ساعت قبل، Mostafa98 گفته است:

داخل آدرس C:\Program Files (x86)\Steam\dumps وقتی بازی کرش میکنه لاگ میاد. شاید بشه کمک گرفت 

شب تستش میکنم اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

من این مشکلو دارم منتها بعد از مدتی گیم کرش میکنه بی هیچ اروری و همه جا هم همین هست، فکر میکنم مشکل از درایوره. جند بار گرافیم عوض کردم این شکلی شد، دفعه قبلی با کلیین ان اینسال دراویر مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۰ در 16:46، Mostafa98 گفته است:

فایل پیدا کردم چطوری باید بخونم نوشته های عجیب غریب توشه

در ۱۴۰۲/۸/۱۰ در 16:46، Mostafa98 گفته است:

683(1563.548196):  Loading Game State Integration: gamestate_integration_overwolf.cfg 682(1563.547875):  Loading Game State Integration: gamestate_integration_logitech.cfg 681(1563.547594):  ReadSteamRemoteStorageFile( bufOut, "voice_ban.dt" ) -> 0.000252 seconds 680(1563.540137):  CL:  CGameRulesGameSystem::GameInit installed game rules 679(1563.539980):  CDOTA_Hud_Main::DeleteGameEndScreen deleted GameEndContainer 678(1563.529217):  CDOTA_Hud_Main::EventGameRulesStateChanged DOTA_GAMERULES_STATE_INIT 677(1563.528892):  C:Gamerules: entering state 'DOTA_GAMERULES_STATE_INIT' 676(1563.449513):  DOTABaseGameMode::Activate 675(1563.449503):  Scripting disabled or no server running 674(1563.449497):  DOTABaseGameMode::Spawn() 673(1563.448362):  CL:  CNetworkGameClient::ProcessServerInfo 672(1563.448016):  Server Number: 2 671(1563.448015):  Build: 9846 (revision 8466551) 670(1563.448013):  Players: 1 (0 bots) / 64 humans 669(1563.448012):  Map: "start" 668(1563.448005):  Game: "Dota 2"

اینا اخرین لاگاش بودن بعد از استارت مچ

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است:

فایل پیدا کردم چطوری باید بخونم نوشته های عجیب غریب توشه

683(1563.548196):  Loading Game State Integration: gamestate_integration_overwolf.cfg 682(1563.547875):  Loading Game State Integration: gamestate_integration_logitech.cfg 681(1563.547594):  ReadSteamRemoteStorageFile( bufOut, "voice_ban.dt" ) -> 0.000252 seconds 680(1563.540137):  CL:  CGameRulesGameSystem::GameInit installed game rules 679(1563.539980):  CDOTA_Hud_Main::DeleteGameEndScreen deleted GameEndContainer 678(1563.529217):  CDOTA_Hud_Main::EventGameRulesStateChanged DOTA_GAMERULES_STATE_INIT 677(1563.528892):  C:Gamerules: entering state 'DOTA_GAMERULES_STATE_INIT' 676(1563.449513):  DOTABaseGameMode::Activate 675(1563.449503):  Scripting disabled or no server running 674(1563.449497):  DOTABaseGameMode::Spawn() 673(1563.448362):  CL:  CNetworkGameClient::ProcessServerInfo 672(1563.448016):  Server Number: 2 671(1563.448015):  Build: 9846 (revision 8466551) 670(1563.448013):  Players: 1 (0 bots) / 64 humans 669(1563.448012):  Map: "start" 668(1563.448005):  Game: "Dota 2"

اینا اخرین لاگاش بودن بعد از استارت مچ

ممکنه به gamestate_integration مرتبط باشه.

اینجا مورد مشابه هست. یک نفر یه فایل رو پاک کرده درست شده.

https://github.com/ValveSoftware/Dota2-Gameplay/issues/7335

اگر همون github شون بپرسید شاید بهتر راهنمایی کنند.

ویرایش شده توسط Mostafa98
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mostafa98 گفته است:

ممکنه به gamestate_integration مرتبط باشه.

اینجا مورد مشابه هست. یک نفر یه فایل رو پاک کرده درست شده.

https://github.com/ValveSoftware/Dota2-Gameplay/issues/7335

اگر همون github شون بپرسید شاید بهتر راهنمایی کنند.

ینی میگین برم تو فایلای دوتا اون فایل که کربوط به اورولف و لاجیتک هستش پاک کنم درسته؟ 

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Arash Naimiyan گفته است:

ینی میگین برم تو فایلای دوتا اون فایل که کربوط به اورولف و لاجیتک هستش پاک کنم درسته؟ 

فایلا رو از اونجا موقت بردارید. شاید درست شد.

لینک به دیدگاه

اقا یه دنیا ممنون تشکر درست شد

19 ساعت قبل، Mostafa98 گفته است:

فایلا رو از اونجا موقت بردارید. شاید درست شد.

اقا یه دنیا ممنون تشکر درست شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...