رفتن به مطلب

دوستان مانیتور Samsung M7 43 توصیه میشه آیا از کجا میشه خریدش؟

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مهربان لیونی🌹🌹🌹

دوستان مانیتور Samsung M7 43 توصیه میشه آیا   از کجا میشه خریدش؟ آیا  برای خرید دس دومش گیر میاد

برای اینچ بالای اقتصادی و به صرفه توصیه شما چیه

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

دوستان مانیتور Samsung M7 43 توصیه میشه آیا 

لینک به دیدگاه

درود من برای یک از دوستانم خریدم نیاز به سایز بزرگ داشت موتور تصویر خیلی خوب و روشنایی مناسبی داره امکانات خوبی مثل شارژر 65 واتی هم داره در کل انتخاب اقتصادی هست دیگه میرزه با رنج قیمت حدود 350 دلاری که الان میفروشن ارزش خریدش بالاست و رقیبی هم نداره و تنها 43 اینچ 60 هرتز بازار هست که برای مانیتور بودن بهینه شده من خریدم رنج 300 دلار و گرون شد این مانیتور 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۹ در 13:37، farhadii گفته است:

دوستان مانیتور Samsung M7 43 توصیه میشه آیا   از کجا میشه خریدش؟ آیا  برای خرید دس دومش گیر میاد

درود بر شما

اینکه از کجا بخریش رو نمیدونم و باید دوستان راهنماییت کنن

در مورد توصیه خریدن یا نخریدن

من چند سال پیشا برای مانیتور یه 40 اینچ tv فول اچ دی خریدم

تا چند ما وقتی زیاد پشتش میشستم چشم میسوخت، تا بلاخره چشم عادت کرد (بلاخره TV شدت روشنایی زیادی داره)

ولی بشدت باش حال میکردم، حتی کسی هم میومد پیشم که کاری براش انجام بدم کیف میکرد(در نهایت برای مشکلات مالی فروختمش)

حالا اینی که شما میخای بخری 4K و شدت روشنایی هم کمتر از TV، خدایی از دید من خیلی خفنه😍

ولی باز منتظر دوستان بمون تا مزایا و معایبشو بت بگن

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما

اینکه از کجا بخریش رو نمیدونم و باید دوستان راهنماییت کنن

در مورد توصیه خریدن یا نخریدن

من چند سال پیشا برای مانیتور یه 40 اینچ tv فول اچ دی خریدم

تا چند ما وقتی زیاد پشتش میشستم چشم میسوخت، تا بلاخره چشم عادت کرد (بلاخره TV شدت روشنایی زیادی داره)

ولی بشدت باش حال میکردم، حتی کسی هم میومد پیشم که کاری براش انجام بدم کیف میکرد(در نهایت برای مشکلات مالی فروختمش)

حالا اینی که شما میخای بخری 4K و شدت روشنایی هم کمتر از TV، خدایی از دید من خیلی خفنه😍

ولی باز منتظر دوستان بمون تا مزایا و معایبشو بت بگن

مهزاد جان چطوری

خیلی مخلصیم برادر

خلاصه خوشحال شدیم ، آره  به نظرم انتخاب خوبیه ولی قیمت معقولشو نمیدونم از کجابگیرم در کل از جهت قیمتی هم کیس واقعا  مناسبیه 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

درود من برای یک از دوستانم خریدم نیاز به سایز بزرگ داشت موتور تصویر خیلی خوب و روشنایی مناسبی داره امکانات خوبی مثل شارژر 65 واتی هم داره در کل انتخاب اقتصادی هست دیگه میرزه با رنج قیمت حدود 350 دلاری که الان میفروشن ارزش خریدش بالاست و رقیبی هم نداره و تنها 43 اینچ 60 هرتز بازار هست که برای مانیتور بودن بهینه شده من خریدم رنج 300 دلار و گرون شد این مانیتور 

سلام برادر

آره نو قیمت معقول   کارکرده یا استوک سالمش گیر بیاد به صرفه هست واقعا 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۹ در 13:37، farhadii گفته است:

خخخ. نه! من خوشم نیومد. پنلش ارزونه و فقط دوتا HDMI خیلی کمه از نظر من. نمیدونم رابط هوشمندش چه به درد یه یوزر PC میخوره ولی بدی هم نیست. من بودم مدل های بروز تهیه میکردم. البته که بودجه این مورد رو مشخص میکنه. من نظرم روی X77L سونی بود 43 چند وقت پیش تو رنج 20 میلیون.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

خخخ. نه! من خوشم نیومد. پنلش ارزونه و فقط دوتا HDMI خیلی کمه از نظر من. نمیدونم رابط هوشمندش چه به درد یه یوزر PC میخوره ولی بدی هم نیست. من بودم مدل های بروز تهیه میکردم. البته که بودجه این مورد رو مشخص میکنه. من نظرم روی X77L سونی بود 43 چند وقت پیش تو رنج 20 میلیون.

سلام ایمان جان ارادت

خیلی مخلصیم برادر

راهنمایی واقعا  ارزشمندی بود  ،  10 بیت مصنوعی هم هست  ،  از این کلاس نمایشگر  بین  32 تا  نهایت 40 اینچ چه گزینه هایی متصوره  

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...