رفتن به مطلب

راهنمایی جهت خرید موس سیمی زیر 500 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر دوستان لیونی

موس تسکو که از دیجی کالا گرفته بودم چند ماهه اسکرولش خراب شده بالا پایین کردنی یهو میپره هی. موندم میارزه بدم تعمیر یا دوباره زود میخواد خراب بشه. از طرفی سیستم گیمینگ جدید گرفتم دوس دارم موس خوبی هم داشته باشم ولی بیشتر از 500 براش بودجه ندارم. 

با این اوصاف یه موس سیمی نسبتا با کیفیت خوش دست و بادوام که زود مثل تسکوها خراب نشه تو این قیمتا سراغ دارین؟ یا نه همون بدم تعمیر شه بهتره؟

ویرایش شده توسط zexer2020
لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

سلام بر دوستان لیونی

موس تسکو که از دیجی کالا گرفته بودم چند ماهه اسکرولش خراب شده. موندم میارزه بدم تعمیر یا دوباره زود میخواد خراب بشه. از طرفی سیستم گیمینگ جدید گرفتم دوس دارم موس خوبی هم داشته باشم ولی بیشتر از 500 براش بودجه ندارم. 

با این اوصاف یه موس سیمی نسبتا با کیفیت خوش دست و بادوام که زود مثل تسکوها خراب نشه تو این قیمتا سراغ دارین؟ یا نه همون بدم تعمیر شه بهتره؟

درود بر شما

اسکرول ماوس تعمیر خاصی نداره

نهایت کمی اسپری میزنن و پرسهای انکودر رو فشرده تر میکنن

حتی اگر نیاز به تعویض انکودر هم شد باز هزینه زیادی نداره

اگر از ماوس راضی بودی تعمیرش کن که به صرفه تره(گرچه من از تسکو خیلی خوشم نمیاد😅)

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما

اسکرول ماوس تعمیر خاصی نداره

نهایت کمی اسپری میزنن و پرسهای انکودر رو فشرده تر میکنن

حتی اگر نیاز به تعویض انکودر هم شد باز هزینه زیادی نداره

اگر از ماوس راضی بودی تعمیرش کن که به صرفه تره(گرچه من از تسکو خیلی خوشم نمیاد😅)

والا صدای کلیکاشم خیلی زیاده رو مخه تا حالا گیم نمیزدم مهم نبود من بعد شاید اذیت کنه. بخوام بخرم جدید چه موردی رو پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

والا صدای کلیکاشم خیلی زیاده رو مخه تا حالا گیم نمیزدم مهم نبود من بعد شاید اذیت کنه. بخوام بخرم جدید چه موردی رو پیشنهاد میکنید؟

من ماوس گیم ندارم و استفاده هم نکردم 😅

ماوس خودم m190 لوجیتکه که اسکرولشم خراب شد خودم درستش کردم

دوتا هم M90 دارم برا کارگاه

برای پیشنهاد ماوس گیم باید منتظر دوستان بمونید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

سلام بر دوستان لیونی

موس تسکو که از دیجی کالا گرفته بودم چند ماهه اسکرولش خراب شده بالا پایین کردنی یهو میپره هی. موندم میارزه بدم تعمیر یا دوباره زود میخواد خراب بشه. از طرفی سیستم گیمینگ جدید گرفتم دوس دارم موس خوبی هم داشته باشم ولی بیشتر از 500 براش بودجه ندارم. 

500 تومن یعنی موس 9 دلاری درب کارخانه! با همه ی این اوصاف درایم در مورد یک موس خوب! گیمینگ! 5 دلاری صحبت میکنیم که با سود خرده فروش و مالیات و هزیه ی حمل و واردات میشه 9 دلار.

چه کار آسونی! 

فقط تسکو رو شما میتونی انتخاب کنی  ---------- مگر بودجه رو برسونی به 800 الی 1 میلیون. در این رنج موس ها سنسور پیکس آرت و کلید های اومرون یا Kailh استفاده میکنه و حتی ممکنه کفی تفلن داشته باشه.

گزینه هات یکی موس های جینیوس هست. سری m600 یا m610 یا مدل Ammox X1-400 بدون کلید اضافی هست البته.

SLINGSHOT از ای دیتا XPG   و مدل ADATA XPG PRIMER GAMING

hyperx pluse fire core هست

کروسر KATAR PRO هست.

توصیه خودم اینه اگر بودجتون محدوده نخرید جمع کنید حداقلش یک موس ای دیتا ایکس پی جی مدل PRIMER  بگیرید. 

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

500 تومن یعنی موس 4.89 دلاری درب کارخانه! با همه ی این اوصاف درایم در مورد یک موس خوب! گیمینگ! 3 دلاری صحبت میکنیم که با سود خرده فروش و مالیات و هزیه ی حمل و واردات میشه 5 دلار.

چه کار آسونی! 

فقط تسکو رو شما میتونی انتخاب کنی  ---------- مگر بودجه رو برسونی به 800 الی 1 میلیون. در این رنج موس ها سنسور پیکس آرت و کلید های اومرون یا Kailh استفاده میکنه و حتی ممکنه کفی تفلن داشته باشه.

گزینه هات یکی موس های جینیوس هست. سری m600 یا m610 یا مدل Ammox X1-400 بدون کلید اضافی هست البته.

SLINGSHOT از ای دیتا XPG   و مدل ADATA XPG PRIMER GAMING

hyperx pluse fire core هست

کروسر KATAR PRO هست.

توصیه خودم اینه اگر بودجتون محدوده نخرید جمع کنید حداقلش یک موس ای دیتا ایکس پی جی مدل PRIMER  بگیرید. 

خب پس فعلا همینو تعمیر کنم تا بعدا سر فرصت یدونه خوبشو بگیرم ممنون

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

خب پس فعلا همینو تعمیر کنم تا بعدا سر فرصت یدونه خوبشو بگیرم ممنون

عاره تعمیر کن ولی دیگه موس چرت نخر....

لینک به دیدگاه

سلام

torob.com

مدل fm12 خوب در نیومده عمری نیست خودم دارم ولی مدلی ک فرستادم fm10 رو زیاد تعریف کردن. s اخر مدل سایلنت هست. مدل وایرلس لنوو و لاجیتک هم هست خوبن ب نسبت

لینک نظرای دیجیکالا:

قیمت و خرید ماوس ای فورتک مدل FM10S (digikala.com)

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است:

سلام

torob.com

مدل fm12 خوب در نیومده عمری نیست خودم دارم ولی مدلی ک فرستادم fm10 رو زیاد تعریف کردن. s اخر مدل سایلنت هست. مدل وایرلس لنوو و لاجیتک هم هست خوبن ب نسبت

لینک نظرای دیجیکالا:

قیمت و خرید ماوس ای فورتک مدل FM10S (digikala.com)

بررسی میکنم مرسی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من مدلی که خودم استفاده کردم رو میگم

الان چند سالی هست که از A4tech V8M استفاده می کنم. کلید های نرم و بیصدایی داره. اپ داره و میتونی پروفایل براش تعریف کنی.

اندازه هم برای من که انگشت هام درشته خیلی خوش دسته

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

سلام دوست عزیز

من مدلی که خودم استفاده کردم رو میگم

الان چند سالی هست که از A4tech V8M استفاده می کنم. کلید های نرم و بیصدایی داره. اپ داره و میتونی پروفایل براش تعریف کنی.

اندازه هم برای من که انگشت هام درشته خیلی خوش دسته

قیمتش یکم بالاست ولی همون صبر میکنم پول دستم اومد تو رنج ۱تا۱.۵ میخرم 🙌

لینک به دیدگاه

برادر اگر می خوای خرید کنید برند جنییوس تهیه کنید بدون مشکل کار می کنند. 

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

برادر اگر می خوای خرید کنید برند جنییوس تهیه کنید بدون مشکل کار می کنند. 

مدل خاصی مدنظر هست؟

لینک به دیدگاه

با درود، گرین هم مدلهای گیمینگ خوبی نسبت به قیمتش  داره، من دو تا برای آَنایان تهیه کردم که نسبت به قیمتشون کاملا راضی کننده هستن. گارانتی گرین هم خوبه و مشکلی پیش بیاد میتونید از گارانتی استفاده کنید. 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

مدل خاصی مدنظر هست؟

داخل متن لینک گذاشتم می تونی ببینید در ضمن سرچ کنید مدل های متفاوتی دارد برند خوبی است

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Fido گفته است:

با درود، گرین هم مدلهای گیمینگ خوبی نسبت به قیمتش  داره، من دو تا برای آَنایان تهیه کردم که نسبت به قیمتشون کاملا راضی کننده هستن. گارانتی گرین هم خوبه و مشکلی پیش بیاد میتونید از گارانتی استفاده کنید. 

حتما گرینم بررسی میکنم ممنون 

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

حتما گرینم بررسی میکنم ممنون 

خواهش میکنم. نسبت به قیمتش واقعا راضی کننده بود.

اگه بودجتون رو تا حدودا 700 بتونید افزایش بتید یکی از کاربران تو همین لیون ماوس Asus tuf هم داشت برای فروش که آکبند بود، اون هم ماوس خوبیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...