رفتن به مطلب

راهنمایی جهت خرید دانگل بلوتوث

Recommended Posts

سلام شب همگی بخیر

من اخیرا هندزفری بیسیم qcy گرفتم میخوام وصلش کنم به کامپیوتر برای گیمینگ. تو شهرمون گشتم بیشتر ازین 100 تومنیای بی نام و نشون بود یکیشونم گرفتم تست کردم هر 5 دقیقه قطع و وصل میشد. یچیزی میخوام داغ نشه، اصلا قطع و وصلی نداشته باشه و تاخیر پایین برای گیمینگ مهمه. 

یه مدل تی پی لینک UB500 دیدم ی مغازه نمیدونم خوبه یا نه. تو دیجی کالا از باسئوس و هارمن هم دیدم امتیازاشون خوب بود. دوست دارم تجربیات بقیه رو بدونم کدوم مدل بهتر و بادوام تره با پینگ کمتر؟

لینک به دیدگاه

با درود، من از دیجیکالا از همین مدلهای بی نام و نشان به قیمت پایین تهیه کردم که برای اتصال هدفون بلوتوثم کفایت میکنه و مشکلی نداره.(البته من استفاده تخصصی از هدفون بلوتوث ندارم و بعضا برای دیدن فیلم استفاده میکنم). حالا خوبی خرید از دیجیکالا اینه که نظرات خریداران رو میتونید دقیق بخونید و ببینید در همون مورد استفاده مد نظر شما کدومش بازخورد بهتری داشته همون رو تهیه کنید. اگه مشکل بودجه ندارید TP Link و باسئوس برندهای خوبی هستن.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Fido گفته است:

با درود، من از دیجیکالا از همین مدلهای بی نام و نشان به قیمت پایین تهیه کردم که برای اتصال هدفون بلوتوثم کفایت میکنه و مشکلی نداره.(البته من استفاده تخصصی از هدفون بلوتوث ندارم و بعضا برای دیدن فیلم استفاده میکنم). حالا خوبی خرید از دیجیکالا اینه که نظرات خریداران رو میتونید دقیق بخونید و ببینید در همون مورد استفاده مد نظر شما کدومش بازخورد بهتری داشته همون رو تهیه کنید. اگه مشکل بودجه ندارید TP Link و باسئوس برندهای خوبی هستن.

قطع و وصلی نداره اصلا؟ داغ نمیکنه که باعث سوختن چیپ بشه؟ بعد پینگش چطوره قابل قبوله؟ مثلا کال آف میشه زد جوری که اذیت نکنه صدا؟ هدفون من qcy ht05 عه بلوتوث ورژن ۵.۲ داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...