رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت بایوس مادربرد

Mehrdad11
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند وقت پیش بایوس مادربردم (aorus z590 ultra ) رو از نسخه F4 به نسخه F8 آمپدیت کردم پروسه آپدیت رو هم از توی خود تنظیمات بایوس انجام دادم خیلی راحت و بدون مشکل فرایند آپدیت طی شد و سیستم روشن شد که متوجه یک مشکل شدم 

1412128317_IMG_20231019_201355.thumb.jpg.00b87abf7743739f20a2cd1da7966c46.jpg

لگوی آروس دندونه دندونه شده بود توی تنظیمات بایوس هم رفتم اونجا هم همین طور بود و بعضی از نوشته ها هم یکم کیفیتشون پایین اومده بودIMG_aa20231021_205412.thumb.jpg.6d272214c15aeb4f824d4224e5e2aeb3.jpg

شاید فکر کنید بخاطر کیفیت مانیتور اینجوری دیده میشه بخاطر همین روی یک مانیتور 1080 هم امتحان کردم باز هم همین بود

یک دونه عکس از قبل میزارم البته این عکس رو دانلود کردم فقط میخواهم دقیق متوجه بشید قبلا چقدر تمیز لگو رو نشون میدادm53227473nf21.jpg.8470538c436bb5f7588f9e7d0407de1e.jpg

به جز این مشکل سیستم هیچ مشکل دیگه ای نداری حتی توی عملکرد خیلی پایدار تر هم شده فقط همین یک موضوع یکم روی اعصابه

ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بعد از بروزرسانی یبار تنظیمات بایوس رو فکتوری ریست کنید اگه حل نشد احتمالا یه باگ هست که در بروزرسانی های اتی برطرف خواهد شد

لینک به دیدگاه

سلام 

یه بار همچین اتفاقی برای من توی مادربرد h61 delازراک افتاد بعد آپدیت بایوس 

اما خود سیستم اوکی بود مشکلی نداشت ولی خیلی رو مخم بود 

هیچی یه مدت گذشت دیدم آپدیت جدید اومده اپدیت کردم درست شد😅 اما خود سیستم توی اون مدت بدون مشکل کار میکرد بایوس هم هیچ مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

توی ایسوس گزینشو میدونم ولی کیگابایت نمیدونم چیه ، یه گزینه فول اسکرین داره اونو تغییر بده، توی اون قسمتایی که فست بوت اینارو تعیین میکنی احتمالا بتونی پیداش کنی

شاید بهتر شد

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

توی ایسوس گزینشو میدونم ولی کیگابایت نمیدونم چیه ، یه گزینه فول اسکرین داره اونو تغییر بده، توی اون قسمتایی که فست بوت اینارو تعیین میکنی احتمالا بتونی پیداش کنی

شاید بهتر شد

بله اونو دیدم فقط به جای این که لگو رو نشون بده اطلاعات سیستم رو مثل کامپیوتر های قدیمیس نشون میده ولی باز توی محیط تنظیمات بایوس مشکل پابرجاست

از همه ممنون که راهنمایی کردن خودمم دیگه بهش عادت کردم و احتمال زیاد توی آپدیت بعدی درست بشه

با تشکر🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...