رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای ارور isdone.dll و unarc.dll موقع نصب بازیها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز 

من چند وقته ویندوز عوض کردم روی ویندوز قبلیم با جایگزینی isDone.dll و unArc.dll مشکلم حل شد 

اما الان هر کاری میکنم نمیشه فایل های isDone.dll و unArc.dll تو C:/Windows/SysWOW64 ریختم اما تو cmd دو دستور

regsvr32 isdone.dll

regsvr32 unarc.dll

تایپ میکنم دوباره خطا میده کسی اطلاع داره کجا رو دارم اشتباه انجام میدم بهم راهنمایی کنه ممنون 

ایا فقط فایلهای داخل پوشه رو باید بریزم تو C:/Windows/SysWOW64 یا با خود پوشه انتقال بدم؟

این خطای موقع نصب بازی

159317363_Screenshot-11_2_202311_02_29PM.png.08eda5f37e43797682491bde03370d2a.png

این خطای وقتی 

regsvr32 isdone.dll

regsvr32 unarc.dll تایپ میکنم در cmd

1438592139_Screenshot-11_2_202311_11_36PM.png.d69dbec3912f8f3251cb644e5ad7ddcb.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ali m گفته است:

سلام  چنین مشکلی در بازی ایول 6 خوردم هر کاری کردم نشد. 

من الان برای نصب بازیها Fallout.4  Resident Evil Village    KENA

همین مشکل دارم 

ویرایش شده توسط Abolfazl.D
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

من الان برای نصب بازیها Fallout.4  Resident Evil Village    KENA

همین مشکل دارم 

سلام 

مشکل isdone و unarc ربط به چند تا چیز داره :

اول خود فایل نصبی خرابه ،دوم هارد بد سکتور داره و بد نصب میکنه یا زده فایلو خراب کرده ،سوم رم کمه ،چهارم رم خرابه،پنچم سرعت رم داخل بایوس زیاد کردین سیستم استیبل نیست 

اینارو چک کنین ،سلامت هارد با برنامه hd tune pro,سلامت رم با memtest که باید براش یه فلشه بوت درست کنید ،برای فیتگرل محدود کنید به ۲گیگ رم ،توی بایوس تنظیمات رم رو دیفالت کنید 

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام 

مشکل isdone و unarc ربط به چند تا چیز داره :

اول خود فایل نصبی خرابه ،دوم هارد بد سکتور داره و بد نصب میکنه یا زده فایلو خراب کرده ،سوم رم کمه ،چهارم رم خرابه،پنچم سرعت رم داخل بایوس زیاد کردین سیستم استیبل نیست 

اینارو چک کنین ،سلامت هارد با برنامه hd tune pro,سلامت رم با memtest که باید براش یه فلشه بوت درست کنید ،برای فیتگرل محدود کنید به ۲گیگ رم ،توی بایوس تنظیمات رم رو دیفالت کنید 

سلام وقتتون بخیر 

فایل بازی سالمه قبلا تست شده 

هارد سالمه تست کردم مشکلی نداره رم 16 گیگ هست سرعت رم تا الان دست نزدم اما یک نگاه کردم xmp روشن بود البته تو ویندوز قبلی هم روشن بود اما تو نصب بازیها مشکلی نداشتم

فعلا فقط این سه مورد بازی Fallout 4  Resident Evil Village    KENA برای نصب خطا میدن  

تعداد خیلی زیادی بازی روی سیستم نصبه بدون مشکل هم اجرا میشن 

الان سوالم اینه چرا نمیتونم isDone.dll و unarc.dll  به سیستم بشناسونم

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Abolfazl.D گفته است:

سلام وقتتون بخیر 

فایل بازی سالمه قبلا تست شده 

هارد سالمه تست کردم مشکلی نداره رم 16 گیگ هست سرعت رم تا الان دست نزدم اما یک نگاه کردم xmp روشن بود البته تو ویندوز قبلی هم روشن بود اما تو نصب بازیها مشکلی نداشتم

فعلا فقط این سه مورد بازی Fallout 4  Resident Evil Village    KENA برای نصب خطا میدن  

تعداد خیلی زیادی بازی روی سیستم نصبه بدون مشکل هم اجرا میشن 

الان سوالم اینه چرا نمیتونم isDone.dll و unarc.dll  به سیستم بشناسونم

اینها فایل های سیستمی هستن ،اگه نبودن بایست توی نصب تمام بازیا مشکل داشتید ،حواستون باشه این DLL هارو علکی دانلود نکنید ،ممکنه آلوده باشن ،سیستم خودش این فایل هارو داره 

رم رو تست کنید 

لینک به دیدگاه

سلام Visual هاور نصب کردی ؟

چون برای منم بعضی وقت ها ک بازی می‌خوام برزیرم این ارور هم میاد یه دور از اولین ورژن تا آخرین ورژن Visual هاور میریزم درست میشه

یه امتحان کن

لینک به دیدگاه

نیازی به زدن کد توی CMD نیست. شما اون فایل هارو هم توی پوشه SYSWOW و  SYSTEM32 بریز و  سیستم رو ریستارت کن  تمومه. 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، parsa seyedi گفته است:

سلام Visual هاور نصب کردی ؟

چون برای منم بعضی وقت ها ک بازی می‌خوام برزیرم این ارور هم میاد یه دور از اولین ورژن تا آخرین ورژن Visual هاور میریزم درست میشه

یه امتحان کن

2 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

نیازی به زدن کد توی CMD نیست. شما اون فایل هارو هم توی پوشه SYSWOW و  SYSTEM32 بریز و  سیستم رو ریستارت کن  تمومه. 

سلام تشکر فراوان 

خداروشکر بعد از نصب برنامه های جانبی برای نصب بازیها مشکل حل شد 

------------------

برای دوستان دیگه هم به همین مشکل بر خوردن بلافاصله سراغ دستکاری قطعات سیستمتون نرید

مشکل نرم افزاری هست راحت حل میشه 

ویرایش شده توسط Abolfazl.D
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز !
دوستانی که مشکل
ISDone.dll It is not found any file specified for ISArcExtract
رو در نسخه FitGirl دارند این مراحلی که میگم رو طی کنند مشکلشون ۱۰۰% حل میشه !

۱- ابتدا مطمعن بشید که درایوی که میخواد بازی رو توش نصب کنید ۳۰ گیگ بیشتر از حجم بازی فضای خالی داشته باشه !
(مثلا بازی Call OF Duty 4 : Modern Warfare Remastered برای نصب ۷۲ گیگ فضا میخواد شما ۱۰۰ گیگ فضا واسش در نظر بگیرید )
۲- انتی ویروس و Windows Defender سیستمتون رو حتما غیر فعال کنید
۳- UAC ( User Account Control ) رو روی Never Notify ست کنید
۴- خب میرسیم به قسمت مهم قضیه ! باید برای نسخه های فشرده نسخه فیت گرل Virtual Memory ( حافظه مجازی ) تنظیم کنید!
برای اینکار ابتدا در سرچ ویندوز System رو سرچ کنید بعد در قسمت سمت چپ Advanced System Settings رو بزنید بعد در سربرگ Advanced بروید و در قسمت [Performance [Settings رو بزنید و در قسمت Performance Options به سربرگ Advanced بروید و در قسمت Virtual Memory [Change] رو بزنید
تیک Automatically manage paging file Size For All Drives رو بردارید
این قسمت رو خوب توجه کنید شما برای نصب این بازی باید ۲ تا درایو در نظر بگیرید یک درایو درایوی که Setup بازی توشه وه یه درایو برای نصب بازی پس روی درایوی که Setup بازی توشه و درایوی که میخواید بازی رو روش نصب کنید کلیک کنید و تیک Custom size رو بزنید و طبق روند زیر مموری مجازی خودتون رو تنظیم کنید .

اگر رم سیستمتون ۴ گیگ هست Virtual Memory رو روی ۸ گیگ ست کنید ( initial Size و Maximum Size رو روی ۸۱۹۲ ست کنید )

اگر رم سیستمتون ۸ گیگ هست Virtual Memory رو روی ۱۶ گیگ ست کنید ( initial Size و Maximum Size رو روی ۱۶۳۸۴ ست کنید )

اگر رم سیستمتون ۱۶گیگ هست Virtual Memory رو روی ۱۶ گیگ ست کنید ( initial Size و Maximum Size رو روی ۱۶۳۸۴ ست کنید )

اگر رم سیستمتون ۳۲ گیگ هست Virtual Memory رو روی ۸ گیگ ست کنید ( initial Size و Maximum Size رو روی ۸۱۹۲ ست کنید )

فقط دقت کنید روی درایو ” System Managed Size ” اصلا ست نکنید چون ما میخوایم به رم سیستم کمک کنیم که سرعتش بیشتر شه اگر روی این ست کنید سرعت پایین میاد به جای این که بالا بره !

خب فراموش نکنید که باید روی ۲ درایو این کار رو انجام بدید یکی درایوی که Setup بازی توشه و یکی درایوی که بازی میخواد روش نصب شه !

وقتی این کارو کردید Set رو بزنید و اوکی سیستم ری استارت میشه .

۵-هیچ برنامه دیگری یا فیلم یا اهنگ موقع نصب بازی اجرا نکنید
۶- بازی رو در درایو ویندوز اصلا نصب نکنید اکثرا درایو ویندوز روی C هست
۷-خب نسخه فیتگرل با ISDone.dll و unarc.dll همخوانی نداره برای اینکار به درایو ویندوز ( C:\Windows\SysWOW64) و ( C:\Windows\System32) برید و اگر فایل ISDone.dll و unarc.dll رو در این دو فولدر پیدا کردید پاک کنید .
۸-روی Setup بازی راست کلیک کرده و Properties رو بزنید به سربرگ Compatibility بروید و Change Setting For All Useres را بزنید و در قسمت Compatibility mode تیک Run this program in Compatibility mode for : را بزنید و Windows XP ( Service pack 3 ) را انتخاب کنید و در قسمت Settings Run This Program as an Administrator را بزنید و Apply و Ok و به قسمت Security بروید Edit را بزنید و در قسمت Permissions for authenticated تیک Full Control را Allow بزنید
۹- خب حالا setup بازی را اجرا کنید و در قسمتد Select Destination Location
اطمینان حاصل کنید که دو تا تیک
Don’t Create a start menu folder
create a desktop icon
زده شده باشه مسیر بازی رو تائین کنید و اطمینان حاصل کنید که در اسم بازی یا مسیر بازی فقط از پوشه هایی که به لاتین هستن استفاده بشه و از اشکالی مانند ( – ) استفاده نشه !
به طول مثال برای بازی Call OF Duty Modern Warfare Remastered
مسیر نصب باید به این صورت باشه
(D:\Games\CODMWR )
مسیر بازی رو مخفف کنید و به جای این که مسیر نصب بازی

D:\Games\Call of Duty – Modern Warfare Remastered
این باشه

به مسیر کوتاه تری تبدیلش کنید
(D:\Games\CODMWR )

مطمن باشید جواب میده منم همین مشکل رو داشتم که حل شد و الان نصب شده !
ببخشید که طولانی شد
ممنونم

منبع سایت دانلودها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...