رفتن به مطلب

مشکل در اجرایه بد بازی ها با وجود سیستم بالا...!!!

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ویرایش

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام خدمت شما

من بازي رو تست كردم

تعداد فرم 10 بود

ولي بازي گير نمي كرد

اگه ميشه بگيد خوبه يا بده

البته روي بازي fear 2 جديد 30 بود

سلام دوست من

ببین زیر 30 فرم با چشم دیده می شه اما بالا 30 فرم با چشم دیده نمی شود

و حد متوسط بازی ها بالای 30 فرم است

پایین تر از 30 فرم اصطلاحان فرم زدن یا اهسته اهسته شودن می گن

البته مال شما خیلی خیلی پایین است به طوری که به زور می شه بازی رو انجام داد

زیر 30 فرم به خصوص زیر 20 فرم بازی کردن زجر اور می شه و دشوار می شه و لذت بازی کردن رو تا حدودی از ادم می گیره

روی fear2 نسبتان خوب جواب داده

بازی ها که بالا 30 فرم بزنند بازی کردنش خیلی خوب و راحت و روان و واقعان حسه خوبی داره

تیکه زدن بازی با اهسته شودن بازی ( یا همون فرم زدن) فرق داره

تیک زدن یعنی یک لحظه به صورت خیلی خیلی کوتاه می گیره و ول می کنه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام ما یک 4830 1گیگ داریم همش بعضی موقع ها تیک می زنه بایدچیکار کنیم؟ مثلآ بازی مثل بازی cal of duty 5 رو می خواد بیاره بالا رو وسط صفحه پیغام dont send میاد و بگم مانیتور هم 19 واید سامسونگ هست مثلآ طوری شده که باید روزلویشن صفحه رو با هر بازی تنظیم کرد چیکار کنم؟

رضا مقدم

موفق وموید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام ما یک 4830 1گیگ داریم همش بعضی موقع ها تیک می زنه بایدچیکار کنیم؟ مثلآ بازی مثل بازی cal of duty 5 رو می خواد بیاره بالا رو وسط صفحه پیغام dont send میاد و بگم مانیتور هم 19 واید سامسونگ هست مثلآ طوری شده که باید روزلویشن صفحه رو با هر بازی تنظیم کرد چیکار کنم؟

رضا مقدم

موفق وموید باشید

رضا مقدم

سلام دوست من

شما اول بفرمایید که اپدیتون چنده ؟

اخرین نسخه 9.2 است

و همچنین dx رو اخرین نسخه اش رو نصب کردید..

لینک به دیدگاه

سلام والا سیستم من نیست سیستم یکی از دوستامه شما بگو باید چه جور باشه بهش بگم چون اون فکر کنم آپدیت ماپدیت نکرده!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام

کارت من 4870 است

ببخشید می شه اخرین نسخه اش رو معرفی کنید

با تشکر :D

درود :

سینا جان من خیلی با ati کار نکردم ولی فکر کنم همین نسخه را دانلود کنید بهتر خواهد بود.

ویرایش شده توسط Alireza_Pc
لینک به دیدگاه

سلام والا سیستم من نیست سیستم یکی از دوستامه شما بگو باید چه جور باشه بهش بگم چون اون فکر کنم آپدیت ماپدیت نکرده!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

سلام

رضا جان آخرین درایور کارتتون یا همان کاتالیست 9.2 رو دانلود و نصب کنید بسیاری از مشکلات حل میشه و در گیم نیز خیلی خیلی تاثیر داره .

لینک به دیدگاه

درود :

سینا جان من خیلی با ati کار نکردم ولی فکر کنم همین نسخه را دانلود کنید بهتر خواهد بود.

سلام ارمان جان

اون نسخه همون نسخه که الان روی دستگاهم نسبه

به نظر قدیمی هم میاید

خواستم ببینم شما یک جدیدتر و بهترش رو که به نظر خودتون بهتر است رو می تونید بهم معرفی کنید !!؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام ارمان جان

اون نسخه همون نسخه که الان روی دستگاهم نسبه

به نظر قدیمی هم میاید

خواستم ببینم شما یک جدیدتر و بهترش رو که به نظر خودتون بهتر است رو می تونید بهم معرفی کنید !!؟

با تشکر

درود :

سینا جان شرمنده من جدیدترش را پیدا نکردم .

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام به خدمت همه دوستان

مخصوصا جناب سينا خان

سيستم هايي خيلي پايين تر از سيستم شما اين بازي ها رو حتي با گرافيك انبرد هم بخوبي اجرا مي كنن.

مثل اين سيستم

مادربرد: giga g31m- s2l

سي پي يو: intel 4300

رم: 2×2 گيگ باس 800 كينگ استون

گرافيك آنبرد با دستيابي 384 مگ

و البته هارد مكستور 320 ساتا 2

پاور 600 وات معمولي (‌نه از اين برندايي كه فقط اسم در كردن)

اكثر بازي ها رو بدون هيچ مشكلي اجرا مي كنه،‌(‌سيستم ماله يكي از مشتريامه)‌

ميدوني به نظر من هر چي كه مشخصات يه سيستم بالا بره دليل بر كيفيت و بالا بودن بهره وريش نمي شه.

مهم اينه كه قطعات با هم مچ باشن و به اصطلاح عاميه هم ديگه رو لنگ نزارن.

يه مثالي ميزنم هارد ساتا 2 با سرعت تبادل 3g اونوقت رم 1 گيگ يا 2 گيگ بعدم مي گن سيستمم 2 گيگ رم داره هاردش ساتا 2 نبايد كم بياره و ... هيچ وقت اين سيستم حالا بدون در نظر گرفتن باقي قطعاتش به حد مطلوب تبادل اطاعات با اين هارد نمي رسه.

نمي دونم تونستم منظورمو بگم يا نه.

پيشنهاد دوستان براي زير بغل گرفتن كيست و رفتن به خدمات كامپيوتريها تنها كاريه كه شما مي توني انجام بدي.

(آخه عزيز من ما و همكارام هم بايد نون در آريم ديگه بيا نترس«شوخي كردم» موفق و پيروز باشي.

لینک به دیدگاه

فقط اينام بگم

شما تهويه كيست به چه صورته؟

آيا تهويه مناسبي داره يا نه؟(كيس خوب كيسيه كه هوا به خوبي داخلش جريان داشته باشه،هوا ‌از سمت جلو وارد شه و از عقب خارج شه)

و اينكه مشكلات اين چنيني به ترتيب از جريان هواي بد(داغ كردن سيستم)،رم ها(مچ نشدن با مادربرد)،‌كم آوردن برق (‌از پاور يا خود مادربرد)و در آخر خود كارت گرافيك مي تونه باشه.و در موارد نادري خرابي مادربرد.

يه تست خيلي ساده مي خواد. خودتو انقد اذيت نكن.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز نمیدونم شما با این سیستم چه بازیهایی میکنید شاید هم منظورتون بازیهای ویندوز باشه :-?

درضمن کارت ایشون در حال حاضر سوخته و فکر کنم دیگه درست هم نشد :D

پاور 600 وات معمولي (‌نه از اين برندايي كه فقط اسم در كردن)

خوب اگر پاور معمولی بهتر از این پاورهایی باشه که فقط اسم در کردن چرا طرف بره 580 گرین بگیره به قیمت 85 تومان خوب میره همین پاور 600 وات معمولی رو میگیره 10 تومان :D مثلا برندی مثل گرین فکر میکنید فقط اسم در کرده به قول خودتون ؟

و این پاور 600 واتی معمولی که میگید ( peack ) در واقع 150 تا 200 واتی بیشتر نیستد که فقط یه برچسب روشونه و البته برای سیستمهایی مثل سیستم بالا مناسب هستند چون به اون صورت مصرف بالایی ندارند و همین براش کافیه و اگر روی سیستمهای قویتر بسته بشه 100 % به سیستم آسیب جدی میزنه پس برندهایی مثل گرین - کولر مستر - ایسیبل و... بیخود اسم در نکردن و وقتی شما یه 580 گرین تهیه میکنید در واقع به اندازه همون 580 وات میتونید قطعه تهیه کنید و یه برچسب بیخود روشون نخورده و اینها رو فقط محض اطلاع گفتم .

لینک به دیدگاه

دوست عزيز

قابل توجه شما بايد بگم من اصلا اهل بازي نيستم

سيستم ذكر شده هم ماله مشتريمه

و تا اونجا كه من بازيها رو مي شناسم و اين دوستمون در بالا بهشون اشاره كرده بود روي اين سيستم اجرا مي شن(و صد البته به درستي)

لازم به ذكره يك چهارم ميشه peck.

در مورد پاور هم منظورم اين نبود كه فقط يه اسم هستن و كارائي ندارن شايد بد گفتم. نسبت به سيستمي كه ذكر كردم گفتم. و الا مي دونم پاور قلبه سيستمه و مواردي كه ذكر كردن حرف اول رو ميزنن و خيلي هم كارآمد هستن البته به جاشون.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام رفیق

با اجازه ی دوستان و اساتید با تجربه ی این تاپیک

خوب ... گفتی که تو بازی های سنگین و استراتژیکی مشکل داری ...

این نوع بازی ها مخصوصا بازی های استراتژیکی نیاز به رم و CPU بالا دارن

یعنی میتونی 2 تا رم 2GB از برند CorsAir بگیری اونم با باس 1066 ، البته اگه مادربوردت ساپورت میکنه ...

اون موقع شک نکن که مشکلت حل میشه ..

چون همون طور که قبلا تو تاپیک های دیگه گفتم رم خوب میتونه بیشتر مشکلات سیستم رو حل کنه حتی بعضی وقت ها میتونه کمبود CPU رو هم تو برخی از برنامه ها جبران کنه .

در ضمن گرافیک خوبی داری ولی باید ببینی که با قطعات دیگت مچ هستن یا نه ...

اگه از من بپرسی میگم مچ نیستن چون مادربورد تو ضعیف هست ولی توصیه میکنم قبل از ارتقا ، یه رم از یکی از دوستان قرض کنی بینی مشکلت حل میشه یا نه .

در ضمن پاوری که داری REAL نیست . یعنی اون واتی که روش نوشته رو بهت نمیده !!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان.من یک مشگلی برام پیش امده.در هنگام کار یک دفعه تصویر مانیتورم رنگش کم کم صورتی پررنگ میشه یک چند ثانیه ای اینطوری هست اما باز درست میشه.این اتفاق هفته ای یک بار می افته.

گرافیکم gigabayte ati 4850 1 gig و مانیتورم xerox.فکر میکنید از گرافیکمه یا lcd من؟

اینم بگم که من از صبح تا شب کار render گیری و بازی میکنم تاحالا تو بازی پیغام خطایی از گرافیکم نگرفتم.

و اینکه خروجی گرافیکم dvi هست ولی کابل lcd من analog میباشد و با یک تبدیل به گرافیکم نصب میشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.من یک مشگلی برام پیش امده.در هنگام کار یک دفعه تصویر مانیتورم رنگش کم کم صورتی پررنگ میشه یک چند ثانیه ای اینطوری هست اما باز درست میشه.این اتفاق هفته ای یک بار می افته.

گرافیکم gigabayte ati 4850 1 gig و مانیتورم xerox.فکر میکنید از گرافیکمه یا lcd من؟

اینم بگم که من از صبح تا شب کار render گیری و بازی میکنم تاحالا تو بازی پیغام خطایی از گرافیکم نگرفتم.

و اینکه خروجی گرافیکم dvi هست ولی کابل lcd من analog میباشد و با یک تبدیل به گرافیکم نصب میشه.

درود :

در چه زمانی مانیتور شما این مشکل براش پیش میاد در زمان اوج مصرف هست ؟ ولی به احتمال این یا از خود مانیتور هست یا برق خانگی

ویرایش شده توسط Alireza_Pc
لینک به دیدگاه

درود :

در چه زمانی مانیتور شما این مشکل براش پیش میاد در زمان اوج مصرف هست ؟ ولی به احتمال این یا از خود مانیتور هست یا برق خانگی

بیشتر در زمان اوج مصرف.

اما یک بار در ساعات ظهر اینطور شد.مانیتورم xerox هست.در ضمن من محافظ برق گذاشتم برای کامپیوترم.

فقط میخوام مطمءن بشم از گرافیکم نیست.

چون مانیتورم دادم عوض کنند.دارم p20500 سامسونگ میگیرم که dvi داره.چطور هست این lcd?

اها اینم بگم یک دفعه که داشتم بازی میگردم یکدفعه lcd رفت تو حالت standbye بد وقتی خاموش و روشن کردم lcd را دیدم بازی از حالت full screen mode رفته تو حالت window mode .

ویرایش شده توسط sepehrppp
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز چی شد جواب من؟:)(

arman_pc جان میشه جواب این را هم بدهی؟

ویرایش شده توسط sepehrppp
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز چی شد جواب من؟:)(

arman_pc جان میشه جواب این را هم بدهی؟

درود :

دوست عزیز به نظر من اول شما یک تست از کارت گرافیکتون بگیرید و اگر دیدید مشکلی نیست بعد مانیتور را عوض

کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...