رفتن به مطلب

رتبه دهی به بازی های جدید از دید شما

اشتراک گذاری

رتبه دهی به بازی های جدید از دید شما  

21 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رتبه به بازی ها

• Alan Wake 2
    • Call of Duty Modern Warfare III
    • forza motorsport 2023
    • RoboCop Rogue City
    • Starfield
    • Lords of the Fallen
    • Mortal Kombat 1

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان گیمر گرامی

درمورد بازی های جدید رای بدید و پست و کامنت بزارید که چه نمره ایی به بازی میدید.

از بین بازی هایی که در لیست هست و  انجام دادید به هرکدام که ازش لذت بردید و بازی خوبی میدونیدش رای بدید

از نقاط ضعف و قوت بازی بنویسید. اینجوری تاپیک مرجعی باشه برای دوستانی که بازی رو هنوز تجربه نکردند.

بازی ها به مرور اپدیت میشه و لطف میکنید بازی جدید را اگه در لیست نبود اعلام کنید

تاپیک قانون خاصی نداره و گفتگو فقط درباره بازی انجام بدید.

نکته:

بازی کرکی یا پولی فرقی نداره و در لیست جای میگیره چون نیت معرفی بازی به دوستان هست که هنوز تجربه نکردند . پس بازی را پیشنهاد بدید تا در لیست قرار بدم

برای شروع

خودم چون عاشق ریسینگ هستم بازی forza motorsport 2023 از دیدم بازی قابل قبولی هست و نمره خوبی بهش میدم

گرافیک بصری خوب داره

هندلینگ بازی بسیار خوب تر شده نسبت به نسخه قبل. جوری که میشه در حد یا نزدیک به شبیه ساز های معروف قرارش داد.

" منتظر بحث و گفتگو حرفه ایی در مورد بازی ها هستیم. از متن های زیبا و تخصصی شما تا اسکریت شات های خیره کننده "

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  و عرض ادب خدمت استارتر عزیز

والا حقیقتا بازی های جدید دیگه به بنده که نشاطی نمیده

یه زمانی GTA 5 بازی میکردیم سال 2006

یه مقدار قبل تر بازگشت به قلعه وولفنشتاین

یا مافیا 1

اصلا زندگی مارا اینا مختل می‌کرد

به قدری که درگیر میشدیم

واقعا بازی های قدیمی خیلی جذاب تر بودن

ولی الان چی

اصلا دیگه نه تنها بازی بلکه هرچیزی نشاطش رو از دست داده

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، behy گفته است:

یه زمانی GTA 5 بازی میکردیم

یا مافیا 1

به قدری که درگیر میشدیم

ولی الان چی

درود. منم این با این مواردی که گفتی روبرو شدم به خاطر افزایش سن هست. کلا خواسته هامون فرق کرده.

و بازی های جدید با خواست افراد نوجوان گره خوردن و با تمایلات اونا پیش میرن. تحلیل من این دو مورده.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
49 دقیقه قبل، behy گفته است:

یا مافیا 1

به قدری که درگیر میشدیم

ولی الان چی

سلام

باهات موافقم . ولی اگه سنت بالا باشه یکی از دلایلش سن هست

یکی از دلایش سختی زندگی هست . گیم باید دغدغه نداشته باشی تا واقعا بهت بچسبه

من با داشتن سن بالای 40 هنوز گیم رو دوست دارم. یه مدت کارت نداشتم له له میزدم برای گیم با بدبختی تهیه کردم. فقط 5 روز اول بهم لذت داد. بعدش وارد بازی که میشم به 20 دقیقه نمیکشه کنترل اف 4 میزنم😀

تاپیک هم برای عاشقان واقعی نوجوان زده شده که مثل قدیم ما شبانه روزی گیم میزدیم

از ما که گذشت از اتاری شروع کردیم رسیدیم به کمودور و امیگا و پی سی

بازی هایی هم که انجام میدم هر چند کم نظرش رو میزارم

تیکه اخر پستت: اصلا دیگه نه تنها بازی بلکه هرچیزی نشاطش رو از دست داده

سن بالا وقت گیم نیست. وقته اینه یه روز کوه بری یه روز پارک بری یه رزو استخر باشی. یه روز بری شهر رو فقط بچرخی با دوستان وووو

که همشون پول میخواد. چون نیست نشاطی هم ندارن. بری برگردی زندگی سخت شروع بشه پس لذتی ندارن. 

حال بد جامعه هم تاثیر میزاره رو ادم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دلایل انتخاب بازی رو بنویسید

از مزیت ها و معایبش هم بگید. خط داستانی خوبی داره یا نه؟

الان Alan Wake 2 ارزش پلی دادن داره؟ 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

دوستان دلایل انتخاب بازی رو بنویسید

از مزیت ها و معایبش هم بگید. خط داستانی خوبی داره یا نه؟

الان Alan Wake 2 ارزش پلی دادن داره؟ 

ارزش که داره یه ذره ترسناک هست  من و شما که 4090 داریم مشکلی نداریم!😁

من خودم به کال اف رای دادم چون هنوز آلن رو تموم نکردم(دیشب هم اومدم آپدیتش کنم سیوش پرید🥲

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

ارزش که داره یه ذره ترسناک هست  من و شما که 4090 داریم مشکلی نداریم!😁

من خودم به کال اف رای دادم چون هنوز آلن رو تموم نکردم(دیشب هم اومدم آپدیتش کنم سیوش پرید🥲

کال اف مدرن 2023 کرک هم شده؟

جدیدا بلک اوپس رو بازی کردم .حقیقتا زیاد جالب نبود

لینک به دیدگاه

درود به استارتر عزیز.

والا از تمام بازی هایی که لیست کردید هیچ کدومو بازی نکردم فقط call of mw3 اونم نسخه 2011 بازی کردم.سیستممو 2 سال پیش بصورت قطعه قطعه خریداری کردم ولی بخاطر ماینینگ انقدر قیمت کارت گرافیک ها رفته بود بالا که کلا قید خرید کارت گرافیک زدم، الان سیپیو  r5 3600 با گرافیک gt710 روی سیستمم هستش که هیچ بازی جدیدی اجرا نمیکنه و کلا یجورایی از مود بازی هم افتادم.بعضی وقتها league of legends بازی میکنم اونم از روی بی حوصلگی در حد نوب سگ😄.gta v  هم دارم که روی تنظیمات پایین بازی میکردم اونم خیلی وقته حتی بازش نکردم.

14 ساعت قبل، behy گفته است:

یا مافیا 1

به قدری که درگیر میشدیم

ولی الان چی

یادش بخیر بازی مافیا 1 دوبله شده فارسی شو چند سال پیش بازی کردم کارت گرافیک سیستمم mx4000 128mb بود، واقعا هم فیلم میدیدی هم بازی میکردی داستان بازی عالی بود.بازگشت به قلعه ولفنشتاین هم چند بار تمامش کردم . شاید باورت نشه ولی همین الان هم روی سیستمم نصب کردم به یاد قدیما شاید هر چند روز یکبار یکسری بزنم بهش ولی حوصلم نمیکشه زود میام بیرون.

در کل با بالا رفتن سن و همچنین مشکلات زندگی بازی لذت قبل نداره و در این مورد بنده هم کاملا با شما موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

نمیدونم بازی جدید حساب میشه یا نه

ولی DLC جدید Cyberpunk واقعا لذت بخش بود برام،هم از لحاظ اپدیت های کلی در زمینه اسکیل ها،گیم پلی و حتی از لحاظ داستانی!

من اولین باری که این بازی رو بازی کردم اوایل ریلیزش بود،همون موقع در مجموع هم تجربه دلچسبی بود برام

ولی دفعه دوم که یه استارت جدید رو همراه محتوای جدید رو تموم کردم،انگار داشتم یه بازی کاملا متفاوت بازی میکردم

نمیخوام اسپویل بشه،ولی به نظرم پایان جدیدی که این دی ال سی به داستان اصلی اضافه کرد هم واقعا جذاب و غیر منتظره بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

نمیدونم بازی جدید حساب میشه یا نه

ولی DLC جدید Cyberpunk واقعا لذت بخش بود برام،هم از لحاظ اپدیت های کلی در زمینه اسکیل ها،گیم پلی و حتی از لحاظ داستانی!

من اولین باری که این بازی رو بازی کردم اوایل ریلیزش بود،همون موقع در مجموع هم تجربه دلچسبی بود برام

ولی دفعه دوم که یه استارت جدید رو همراه محتوای جدید رو تموم کردم،انگار داشتم یه بازی کاملا متفاوت بازی میکردم

نمیخوام اسپویل بشه،ولی به نظرم پایان جدیدی که این دی ال سی به داستان اصلی اضافه کرد هم واقعا جذاب و غیر منتظره بود!

سلام

همین الان حین بازی هستم.

شاید بازی زمانی که حین  شوتر و تیراندازی هستی و زمان ریسینگش به پای بازی های این سبک ها نرسه ولی موضوع و داستان بازی/ گرافیک و موزیک زمینه واقعا بازی رو دلچسب و زیبا کرده. موزیکش که واقعا هیجانی و استرس زا هست.انگار موزیکش هم برای زمان حال نیست خیلی زیبا انتخاب شده

خودم همه بشدت از این بازی خوشم اومده

انگلیسیم خوب نیست زیرنویس فارسی هم زدم و کاملا بازی رو درک میکنم

از بازی هایی هست که واقعا ارزش داره بازی کردنش

یه سوال

بازی سه تا داستان متفاوت داره؟ چون زمانی که بازی رو شروع می کنی 3 تا عکس میاد که من سمت چپی رو انتخاب کردم

لینک به دیدگاه

به نظر من Alan Wake 2 بسیار عالی هست البته نسخه اول رو حتما انجام بدید دیدن Alan Wake بعد از ۱۳ سوال از نسخه اول جذابه و خود Sam Lake  هم که لحظه به لحظه تو بازی هست جذابترش کرده و البته سخت افزار بالایی هم لازمه تا لذت بیشتری برد.

و در نهایت Cyberpunk هم خیلی عالی شده با اپدیتهای اخر به اون چیزی که باید می بود رسیده و هردوی این بازیها نمره  10 هم گرفتن که نشان از این هست که روی بازی خوب کار شده.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

سلام

همین الان حین بازی هستم.

شاید بازی زمانی که حین  شوتر و تیراندازی هستی و زمان ریسینگش به پای بازی های این سبک ها نرسه ولی موضوع و داستان بازی/ گرافیک و موزیک زمینه واقعا بازی رو دلچسب و زیبا کرده. موزیکش که واقعا هیجانی و استرس زا هست.انگار موزیکش هم برای زمان حال نیست خیلی زیبا انتخاب شده

خودم همه بشدت از این بازی خوشم اومده

انگلیسیم خوب نیست زیرنویس فارسی هم زدم و کاملا بازی رو درک میکنم

از بازی هایی هست که واقعا ارزش داره بازی کردنش

یه سوال

بازی سه تا داستان متفاوت داره؟ چون زمانی که بازی رو شروع می کنی 3 تا عکس میاد که من سمت چپی رو انتخاب کردم

انتخاب اون 3 تا اپشن اول تغییری تو داستان بازی ایجاد نمیکنه،فقط مقدمه شروع شخصیت خاص هست،و یه سری دیالوگ مرتبط با هر اپشن وجود داره،در کل میتونم بگم هیچ تغییر خاصی در داستان اصلی نداره

لینک به دیدگاه

سلام

من چند ماه پیش Starfield رو بازی کردم و خوشم اومد. شاید اونطور که من انتظار داشتم و شنیده بودم ازش نبود ولی خب حداقل ارزش یه مرتبه بازی کردن رو داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...