رفتن به مطلب

2 عدد هارد اکسترنال وسترن WD ظرفیت 1 ترابایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

2 عدد هارد اکسترنال یکی پاسپورت یکی المنت فقط برای ارشیو استفاده می شدن خونگی هستن و شاید کلا 3 4 بار رنگ بیرون دیده باشن😁

باهاشون به هیچ عنوان کار سنگین یا مداوم انجام نشده

قیمت هارد پاسپورت 1 ترا 1.300

قیمت هارد المنت 1 ترا 1.500

در صورت درخواست همراه هارد ها ارشیو گیم قرار می گیره فول پر می شه ارشیو می تونه بازی های روز پی سی با اخرین اپدیت ها به صورت نصب شده ش باشه می تونه بازی های مطرح قدیمی همراه پچ واید اسکرین به همراه قابلیت اجرا برای ویندوز 11 باشه می تونه ارشیو کاملی از بازی های PS VITA 3DS باشه یا ارشیوی از بازی های کنسولی PS1 PS2 PS3 XBOX1 XBOX 360 DS GC WII SWITCH باشه

ارشیو گیم ها بسیار خاص هستن و چیزهایی که هیچ کجا پیدا نمی شه هم داخلشون هستن ارشیو پی اس ویتا شامل بازی های تبدیلی اندروید یا پی سی هم براش می شن

ارشیو به سلیقه خودتون پر می شه (هزینه ارشیو توافقی هست)

هارد پاسپورت به دلیل داشتن بدنه ی براق خط و خش داره جعبه جفتشون ندارن و هزینه و مسئولیت ارسال به عهده ی خریدار می باشد

image.thumb.jpeg.1c2673853e3fe73e86b2d11a7e1f14eb.jpeg

هارد المنت(مات)

image.thumb.jpeg.854bd9b2586a45a26b9c22b64c7af836.jpeg

هارد پاسپورت(براق)

image.thumb.jpeg.dba83b2076c0b4c2a92f891135035790.jpeg

لینک به دیدگاه

کسی 2 تا هارد بخواد تخفیف داره

دقت کنید هارد ها گارانتی اصلی دار بودن و از ریفرهای شرکتی و یا بدون گارانتی که عمر خیلی کوتاهی دارن نیستن

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

هارد پاسپورت فروخته شد

المنت 1.500

یک عدد میکرو اس دی اکبند هم هست با گارانتی اصلی 128 گیگ samsung evo plus قیمت 550 (بهترین سرعت V30 A2 هست)

لینک به دیدگاه

خوب دو عدد میکرو اس دی 256 با 128 هم هست یکیش که بالا گفتم 256 هم یک روز کارکرده حجمش برام مناسب نبود رفتم برای 512 اونم گارانتی اصلی داره

به زودی اگهیش می کنم کسی خواست تا اگهیش کنم در خصوصی در خدمتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...