رفتن به مطلب

از چه مدل کارت گرافیکی استفاده میکنید (لطفا همه شرکت کنند)

اشتراک گذاری

جمع آوری آمار کارت گرافیک کاربران لیون کامپیوتر  

159 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از کارت گرافیک کدام برند استفاده میکنید ؟

2. 2. از کدام سری کارت گرافیک amd استفاده میکنید ؟

• سری 7000
    • سری 6000
    • سری 5000
    • مدلهای پایینتر
    • کارت محبوب پیر و جوان rx 580
    • کارت انویدیا دارم
  3. 3. از کدام سری کارت گرافیک nvidia استفاده میکنید ؟

• سری 4000
    • سری 3000
    • سری 2000
    • مدلهای پایینتر
    • کارت amd دارم

Recommended Posts

2 ساعت قبل، gg71 گفته است:

سلام امروز این این کار رو کردم و دما بالاتر رفت ولی منظورتون از خانی اومد و خانی رفت یعنی چی؟ اگر اندرولت کنم هم منظور دوباره فریم کم میده یا دما کاهش پیدامیکنه؟ متاسفانه بنده افت فریم مثلا 20 فریم تو بعضب جاها دارم که شک میکنم به قطعاتم نمیدونم پاورم جوابگو نیست یا چی چون افت فریم حداکثر باید 5 فریم باشه نه یهویی 20 فریم

سلام 

دوست عزیز منظورم از اون ضرب المثل اینه که یعنی با کاهش ولتاژ افزایش وات مصرفی و دما رو جبران کردید. در ثانی خود کاهش ولتاژ یا آندرولت باعث خواهد شد که کارت شما مصرف کمتری پیدا کنه و دیگه عملا نیاز به افزایش پاورلیمیت نباشه. آندرولت اصلا باعث افت فرم نمیشه. اون آندرکلاک هست که باعث کاهش کارایی کارت میشه. مسئله بعدی در سیستم شما اینه که از هارد استفاده میکنید یا اس اس دی. بازیهای جدید وی رم بالا میخوان در نهایت کیفیت بعد اگر هشت گیگ کارت شما پر بشه مقدار مورد نیاز رو به صورت موقت از رم یا هارد شما در حالت پشتیبان نگه میداره و در موقع نیاز یعنی ورود به مراحل جدید بازی بهش رجوع میکنه و اگر سرعت این دو بزرگوار پایین باشه به مشکل خواهید خورد. در کل بازیها به صورت دائم در حال لود از هارد هستند. مورد بعدی اینه که رمتون دوال هست یا تک کانال. اگر تک باشه یا سرعت و تایمینگ پایینی داشته باشه یا از دو برند مختلف باشه نمیتونه سیستم رو هندل کنه که باعث همون دراپ شدید میشه. مورد دیگه این که میفرمایید شاید از پاورتون  که نگفتید چند وات هست باشه. اگر پاور نتونه کارت یا سیستم رو هندل کنه سیستم شما ریست خواهد شد . پروتوکول امنیتی پاورهای جدید به این صورت میباشد. سعی کنید از اس اس دی اونم m2 نه ساتا و رم دوال اونم از یک برند با تایمینگ پایین و در حالت xmp استفاده کنید. 

ویرایش شده توسط Hy1362
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

سلام دوستان

گرافیک من MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO

گرافیک خوبیه تونسته برام بازیهارو اولترا در رزولوشن 1440*3440 اجرا کنه

البته چون رزولیشن بالا بازی میکنم مجبورم تو بعضی بازی ها به فریم زیر 60 قانع باشم الان تو فکر ارتقا هستم

گرافیکی تهیه کنم که اولترا ری تریسینگ فعال 60 فریم بهم بده

حالا دوستانی که کارتهای amd دارن امکان داره چندتا تست قرار بدن با ری تریسینگ فعال اجرای بازیهای مختلف تو اولترا چقدر فریم میگیرن میخوام بدونم  بین amd  و  nvidia چقدر اختلافه با ری تریسینگ هست براشون با سیستم های مختلف

نیاز شما 3090 یا 4080 هست  amd هم بیخیال بشید 

لینک به دیدگاه

با سلام

6600xt rog دارم. با قیمتی که می‌شد 6800xt Nitro دست دو خرید، ترجیح دادم اینو اکبند بخرم. از همین فروم هم خریدم. 

1080، 60 فریم

یک بیماری هست که دچارشم اونم اینکه بی دلیل دوست دارم سیستم ام رو ارتقا بدم... نمیدونم خاصیت که بازی‌هایی مثل کلش اف کلنز و.. روی ما گذاشت که ارتقا رو دوست داریم یا... 

کارت کاملا جواب نیاز های منو میده، نهایتا 6، 7 تا گیم هم باهاش زدم ولی دوست دارم ارتقاش بدم... 

کسی مثل من هست؟؟؟ 🥲

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، Ali0110 گفته است:

با سلام

6600xt rog دارم. با قیمتی که می‌شد 6800xt Nitro دست دو خرید، ترجیح دادم اینو اکبند بخرم. از همین فروم هم خریدم. 

1080، 60 فریم

یک بیماری هست که دچارشم اونم اینکه بی دلیل دوست دارم سیستم ام رو ارتقا بدم... نمیدونم خاصیت که بازی‌هایی مثل کلش اف کلنز و.. روی ما گذاشت که ارتقا رو دوست داریم یا... 

کارت کاملا جواب نیاز های منو میده، نهایتا 6، 7 تا گیم هم باهاش زدم ولی دوست دارم ارتقاش بدم... 

کسی مثل من هست؟؟؟ 🥲

سلام 

اون بیماری که شما میگید یک بیماری روحی روانی هست که خیلی ها ازش رنج میبرند و ربطی به نیاز نداره !

وفقطم مختص سخت افزار کامپیوتر نیست.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Hy1362 گفته است:

سلام 

دوست عزیز منظورم از اون ضرب المثل اینه که یعنی با کاهش ولتاژ افزایش وات مصرفی و دما رو جبران کردید. در ثانی خود کاهش ولتاژ یا آندرولت باعث خواهد شد که کارت شما مصرف کمتری پیدا کنه و دیگه عملا نیاز به افزایش پاورلیمیت نباشه. آندرولت اصلا باعث افت فرم نمیشه. اون آندرکلاک هست که باعث کاهش کارایی کارت میشه. مسئله بعدی در سیستم شما اینه که از هارد استفاده میکنید یا اس اس دی. بازیهای جدید وی رم بالا میخوان در نهایت کیفیت بعد اگر هشت گیگ کارت شما پر بشه مقدار مورد نیاز رو به صورت موقت از رم یا هارد شما در حالت پشتیبان نگه میداره و در موقع نیاز یعنی ورود به مراحل جدید بازی بهش رجوع میکنه و اگر سرعت این دو بزرگوار پایین باشه به مشکل خواهید خورد. در کل بازیها به صورت دائم در حال لود از هارد هستند. مورد بعدی اینه که رمتون دوال هست یا تک کانال. اگر تک باشه یا سرعت و تایمینگ پایینی داشته باشه یا از دو برند مختلف باشه نمیتونه سیستم رو هندل کنه که باعث همون دراپ شدید میشه. مورد دیگه این که میفرمایید شاید از پاورتون  که نگفتید چند وات هست باشه. اگر پاور نتونه کارت یا سیستم رو هندل کنه سیستم شما ریست خواهد شد . پروتوکول امنیتی پاورهای جدید به این صورت میباشد. سعی کنید از اس اس دی اونم m2 نه ساتا و رم دوال اونم از یک برند با تایمینگ پایین و در حالت xmp استفاده کنید. 

پاور رو دست دوم گرین 700 evo gold دارم و رم سه تا 8 گیگ  دو تاش  سامسونگ باس 2600و یدونه ژل باس 2400 دارم و هاردم هم اس اس دی  نصب کردم بازیهارو و ساتا و فقط نمیدونم مادربردم xmp ساپورت میکنه یا نه. حالا نمیدونم این گرافیک رو تا چه حد اندرولت کنم تا مشکلی پیش نیاد. 

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

سلام دوستان

گرافیک من MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO

گرافیک خوبیه تونسته برام بازیهارو اولترا در رزولوشن 1440*3440 اجرا کنه

البته چون رزولیشن بالا بازی میکنم مجبورم تو بعضی بازی ها به فریم زیر 60 قانع باشم الان تو فکر ارتقا هستم

گرافیکی تهیه کنم که اولترا ری تریسینگ فعال 60 فریم بهم بده

حالا دوستانی که کارتهای amd دارن امکان داره چندتا تست قرار بدن با ری تریسینگ فعال اجرای بازیهای مختلف تو اولترا چقدر فریم میگیرن میخوام بدونم  بین amd  و  nvidia چقدر اختلافه با ری تریسینگ هست براشون با سیستم های مختلف

سلام. حداقل ۴۰۸۰ نیاز هست ولی بازی هایی هستن که با ۴۰۹۰ هم نمیشه روی حالت اولترا و ری تریسنگ روشن ۶۰ فریم رو داخلشون دریافت کرد.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

نیاز شما 3090 یا 4080 هست  amd هم بیخیال بشید 

4 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام. حداقل ۴۰۸۰ نیاز هست ولی بازی هایی هستن که با ۴۰۹۰ هم نمیشه روی حالت اولترا و ری تریسنگ روشن ۶۰ فریم رو داخلشون دریافت کرد.

این گرافیکاها برای من که فقط ارزو هست فکر نکنم هیچ وقت توان مالی خریدشونو داشته باشم

احتمالا 3080 میخرم 15 فریم بیشتر هم کارمو راه میندازه میشه با یکم تغیرات تنظیمات گرافیکی 60 فریم بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تمایل داشتید اسیک کوالیتی کارت گرافیکتون بزارید

23645550_Screenshot2023-12-01215032.thumb.jpg.801dcc34c74197b3f238917fc91e4613.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان عزیز 

و با عرض معذرت از استاتر تاپیک که سوالمو تو تاپیک ایشون میپرسم

اطلاع دارین دمای نرمال و اصلی گرافیک xfx 6900xt merc و xfx 6900xt swft چنده ؟

و دور فن اصلی ای این مدلها چنده؟

یک بنده خدایی xfx 6900xt swft بهم پیشنهاد داده گفته دماش 65 درجه تو فول لود هست ازش پرسیدم ایا تو دور فن اتومات طبیعیش تست گرفتی گفته بله تو دور فن 50 تست کرده 

مگه دور فن اصلی گرافیکهای این سری روی 40 تا 45 درصد نیست؟ یا من اشتباه میکنم

---------------

تغییر دور فن از طریق نرم افزارهایی مثل MSI Afterburner صورت میگیره ایا برای همیشه ماندگار هست یا بایوس گرافیک دستکاری میکنن برای این کار

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Abolfazl.D گفته است:

65 تا 75

نسخه های خنک زیر 65

و نسخه هایی که به تعویض خمیر نیاز دارن بالای 75

35 تا 65 حدودی

این مورد خیلی دقیق نیست بستگی به تهویه کیس داره

تغییر دور فن از طریق نرم افزارهایی مثل MSI Afterburner صورت میگیره ایا برای همیشه ماندگار هست

اینکارو نکنید در دور دستی اکوستیک فن بهم میریزه و صدا موشک درمیاد 

یعنی دور فن 40 درصد بایوس با دور فن 40 درصد دستی کاملا متفاوت هست و صدای دومی بیشتره

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، Abolfazl.D گفته است:

سلام خدمت دوستان عزیز 

و با عرض معذرت از استاتر تاپیک که سوالمو تو تاپیک ایشون میپرسم

یک بنده خدایی xfx 6900xt swft بهم پیشنهاد داده گفته دماش 65 درجه تو فول لود هست ازش پرسیدم ایا تو دور فن اتومات طبیعیش تست گرفتی گفته بله تو دور فن 50 تست کرده 

مگه دور فن اصلی گرافیکهای این سری روی 40 تا 45 درصد نیست؟ یا من اشتباه میکنم

---------------

تغییر دور فن از طریق نرم افزارهایی مثل MSI Afterburner صورت میگیره ایا برای همیشه ماندگار هست یا بایوس گرافیک دستکاری میکنن برای این کار

درود بنده مرک دارم،

دما کارت بستگی به گیم و پردازشی که داره انجام میشه داره..

مثلا بنده توی یک گیم با تنظیمات الترا و کیفیت 1080، دمای تقریبا 60 الی 65 میگرم، هات اسپات هم توی رنج 69..

اما وقتی میرم داخل سایبرپانک و با RT پلی میدم... مصرف کارت میره بالای 300 وات که خوب طبیعتا دما هم میاد توی رنج 75 و هات اسپات هم تا 80 ممکنه برسه...

در کل سری مرک تا 110 درجه هات اسپات رو میتونه تحمل کنه، اما خوب نزاری به اون درجه برسه بهتره...

یا اینکه آندرولت کنی یا تنظیم فن رو دستی زیاد کنی که خوب نویز هم بالا میره...

مثلا الان دارم مس افکت 3 لجندری ادیشن پلی میدم 2k ...  با کلی مد گرافیکی، اما دمای هات اسپات از 55 بیشتر نمیشه...

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

35 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

ممنون از راهنماییتون 

منظور بنده مثلا یک گرافیک نو اگه تهیه کنیم دمای استانداردش تو لود 100 درصد تو تست furmark چنده

(البته خودم چندین گرافیک مختلف تست گرفتم تو furmark لود 100 درصد نشد) و دما تو بعضی از بازیها بیشتر از دمای تست furmark بود برام  اما به عنوان یک تست کلی که بشه دمای حدودی گرافیک بدست اورد فکر نکنم تست بهتری از furmark باشه چون 3dmark هم همین وضعیته گرافیک رو حداکثر تحت فشار نمیبره که دما معلوم بشه باز تو گیم میبینی دمای بیشتری گرافیکت داره

تو اینترنت گشتم هر کی برای مدل xfx یک دمای متفاوت قرار داده

---------

بنده هنوز گرافیک تهیه نکردم میخوام بدونم ایا ممکنه طرف فروشنده این دستکاری رو روی دور فن بده تا دما کمتر به نظر بیاد؟

------------

اگه بخوایم سری rx 6900xt یا rx6800 xt از برند xfx تهیه کنیم چه دما چه دور فنی داشته باشه یعنی گرافیک خوبیه ارزش خرید داره ؟

-------------

من در واقع تست  furmark یا 3dmark برام مهم نیست دمای گرافیک توی گیم برام مهمه اما نمیتونم از فروشنده بخوام فلان گیم نصب کنه برام تست دما بده که.

پس چه راه حلی برای بدست اوردن دمای گرافیک دارین؟

ویرایش شده توسط Abolfazl.D
لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Abolfazl.D گفته است:

ممنون از راهنماییتون 

منظور بنده مثلا یک گرافیک نو اگه تهیه کنیم دمای استانداردش تو لود 100 درصد تو تست furmark چنده

(البته خودم چندین گرافیک مختلف تست گرفتم تو furmark لود 100 درصد نشد) و دما تو بعضی از بازیها بیشتر از دمای تست furmark بود برام  اما به عنوان یک تست کلی که بشه دمای حدودی گرافیک بدست اورد فکر نکنم تست بهتری از furmark باشه چون 3dmark هم همین وضعیته گرافیک رو حداکثر تحت فشار نمیبره که دما معلوم بشه باز تو گیم میبینی دمای بیشتری گرافیکت داره

تو اینترنت گشتم هر کی برای مدل xfx یک دمای متفاوت قرار داده

---------

بنده هنوز گرافیک تهیه نکردم میخوام بدونم ایا ممکنه طرف فروشنده این دستکاری رو روی دور فن بده تا دما کمتر به نظر بیاد؟

------------

اگه بخوایم سری rx 6900xt یا rx6800 xt از برند xfx تهیه کنیم چه دما چه دور فنی داشته باشه یعنی گرافیک خوبیه ارزش خرید داره ؟

-------------

من در واقع تست  furmark یا 3dmark برام مهم نیست دمای گرافیک توی گیم برام مهمه اما نمیتونم از فروشنده بخوام فلان گیم نصب کنه برام تست دما بده که.

پس چه راه حلی برای بدست اوردن دمای گرافیک دارین؟

شما با بنچمارک فقط گرافیک میبری زیر لود  اما توی بازی گرمای cpu هم باعث بالا رفتن دمای کیس میشه

شما قبلا 6900 داشتی دلیل فروش؟

6800xt swift خمیر تازه عوض شده

Screenshot 2023-12-13 030859.png

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

شما با بنچمارک فقط گرافیک میبری زیر لود  اما توی بازی گرمای cpu هم باعث بالا رفتن دمای کیس میشه

شما قبلا 6900 داشتی دلیل فروش؟

6800xt swift خمیر تازه عوض شده

من کلا کیس ندارم سیستم ازاد روی میزه برای همین دما کمتره برام 

خیلی وقت قبل xfx 6900xt swft داشتم دماش حداکثر تو گیم از 69 بالاتر نمیرفت 

اما به یک دلیل خنده دار فروختمش

مشکل اینجا بود که تابستان امسال هوا گرم بود کولر منزل هم خراب شده بود از شانس بد وقتی سیستم روشن میکردم گرافیک اتاق مثل کوره داغ میکرد 

و همانجور گفتم کیس نداشتم سیستمم روی میز بود پس نزدیک صورتم قرار داشت گرمای گرافیک باعث میشد همیشه یک حوله کنارم داشتم تا عرق صورتمو خشک کنم🔥 🥵

دیگه برام غیر قابل تحمل شده بود در نتیجه گرافیک فروختم کل تابستان بدون گرافیک سر کردم 😅

ویرایش شده توسط Abolfazl.D
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

منم همین کارت رو دارم دقیقاً

چند تا سوال فنی دارم

لطف می‌کنید تجربیات خودتون رو به اشتراک میزارید

کارت بنده سرویس شده اما تو تست فیورمارک دما رو ۷۵ یا ۷۴ بود با دور فنی که یادم نیست اما دور فن دستکاری نشده بود به نظرتون هم‌چنان دما بالا نیست؟

شما کارتتون رو که سرویس کردید از چه خمیر و پدی استفاده کردید؟

یه کلیپ هم دیدم که روی یه قسمت هایی از کارت ورق مسی میچسبونه نظرتون در مورد این کار چیه؟

راستش بنده تا به حال کامپیوتر نداشتم و بار اولم هست که دارم سیستم جمع می‌کنم به همین خاطر پیشاپیش عذرخواهی میکنم بابت سوال هایی که ناشیانه به نظر میرسه

در ۱۴۰۲/۸/۲۲ در 13:16، Hassan.SK گفته است:

تجربه 6-7 ماهه عرض کنم البته بنده زیاد بازی نمیکنم 

کارت xfx 6800xt merc ماین شده خریدم کارت نسبتا تمیزی گرفتم با توجه به اینکه پشت کارت باز کردم و خودم وضعیت خمیر و پدها رو مشاهده کردم (از ظاهر کارت زیاد اعتباری نیست چون تمیزکاری میشه)

چون آدم حساسی هستم برای سرویس کارتو باز کردم و 3 تا خمیر با کیفیت تست کردم الان دمای کارت طوری شده که از مدلهای آکبند کارخونه ای پایینتره

تو این مدل مشکل خاصی برام پیش نیومده تنها ایراد درایور amd به نظرم پروفایل ضعیف فن کارت هست چون با هات اسپات کار میکنه و هات اسپات بالا نره دور فن بالا نمیبره مثلا میبینی دمای کارت شده 78 درجه اما هات اسپات 83 هست دور فن روی 20% هست که عملا هیچه بهتره پروفایل دستی ست بشه یا قبل بازی دور فن دستی به کارت بدید مثلا خودم میزارم روی 35% که صدایی از کارت نمیاد و کارت هم خنک کار میکنه

مورد بعدی هم شش ماه طول کشید تا علتشو بفهمم اگه از دو شاخه پاور کابل به کارت وصل کنم اندر ولت کار نمیکنه و تاثیری نمیکنه برای همین کار باید از تک شاخه استفاده کنم البته کارت من مصرف بالایی نداره و با اندرولت به 200-210 وات کاهش پیدا میکنه (مصرف pci به کنار)

در کل از خریدم راضی هستم امتیازشم در حد 3080ti هست و فریم دهی به همینطور البته ممکنه بعضی بازیها کمتر و بیشتر بشه در کل میتونید رنج 11 الی 13 تومن کارت 16 گیگ پر قدرت تهیه کنید که مناسب رزلوشن 2k 144hz هست

سلام دوست عزیز

چند تا سوال فنی دارم

لطف می‌کنید تجربیات خودتون رو به اشتراک میزارید

کارت بنده سرویس شده اما تو تست فیورمارک دما رو ۷۵ یا ۷۴ بود با دور فنی که یادم نیست اما دور فن دستکاری نشده بود به نظرتون هم‌چنان دما بالا نیست؟

یه کلیپ هم دیدم که روی یه قسمت هایی از کارت ورق مسی میچسبونه نظرتون در مورد این کار چیه؟

راستش بنده تا به حال کامپیوتر نداشتم و بار اولم هست که دارم سیستم جمع می‌کنم به همین خاطر پیشاپیش عذرخواهی میکنم بابت سوال هایی که ناشیانه به نظر میرسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، علیرضا رحیمی گفته است:

سلام دوست عزیز

چند تا سوال فنی دارم

لطف می‌کنید تجربیات خودتون رو به اشتراک میزارید

سلام دوست عزیز

چند تا سوال فنی دارم

لطف می‌کنید تجربیات خودتون رو به اشتراک میزارید

دمای 74-75 و هات اسپات 90 برای این کارت نرماله

بنده از هالنزی p15 استفاده کردم از لحاظ کارایی عالی هست ولی از لحاظ کیفیت بهش شک دارم

پدهای خودش فعلا کیفیتشو از دست نداده

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

بنده از هالنزی p15 استفاده کردم از لحاظ کارایی عالی هست ولی از لحاظ کیفیت بهش شک دارم

سلام

طبق صحبت حسن جان این دما کاملا نرمال هست. شما بهترین خمیرم به این کارت بزنید دما در بازیها و تستهای سنگین از این محاله کمتر بشه. البته بنده این طور فکر میکنم اگر اشتباهه دوستان اصلاح کنند. مگر بیرون کیس یا اوپن کیس تست بشه و نزدیک پنجره که اونم باز باشه یا کارت واتر کولر داشته باشه و یا واتر بلاک روش نصب کنید . ناسلامتی کارت های اند هست با 5120 پردازنده جریانی اونم از کمپانی اعظم ای ام دی که در ساخت بخاری برقی تخصص ویژه ای داره(البته قبلا داشت الآن خیلی بهتر شده) منتها دوست عزیز کارتهای xfx کلا فن دیفالت جالبی ندارند. یعنی فن بر اساس هات اسپات کار میکنه و شما ضعیفترین بازی رو هم اجرا کنی بعد از چند دقیقه دما نزدیک 75 و حتی 80 هم میره. راه حلش کاستوم کردن فن هست. به شخصه کاستوم کردم و در سنگینترین بازی ها دور فن از 40 بالاتر نرفته و دما از 75 و همین طور در بازیهای سبک دور فن از 25 بالاتر نرفته و دما از 65. البته باید کیستون سیستم تهویه مناسبی داشته باشه که از یک طرف هوا  ورود و از طرف دیگه خروج کنه تا گرمای داخل کیس دائم در حال دفع باشه و هوای خنکتر هم وارد بشه.

ویرایش شده توسط Hy1362
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۵ در 20:42، Abolfazl.D گفته است:

اختلاف خیلی زیاد. AMD کلا به درد Ray tracing نمیخوره و اگر قصد استفاده از این تکنولوژی دارید به هیچ وجه سراغ amd نرید.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

از فروشنده بخوام فلان گیم نصب کنه برام تست دما بده که.

وظیفشه تستی که شما میخواید رو انجام بده الانم همه یه 2تا بازی سنگین دارن رو سیستم

بقیه صحبتاتونم جواب دادم و جوابم تغییری نکرده چه گرافیک آک باشه چه دست دو صحبت قبلی راجبش صدق میکنه

4 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

اختلاف خیلی زیاد. AMD کلا به درد Ray tracing نمیخوره و اگر قصد استفاده از این تکنولوژی دارید به هیچ وجه سراغ amd نرید.

بله درسته 

متاسفانه از نظر RT در حد رقیب نیست هرچند که میتونه خوب کار کنه

لینک به دیدگاه

واقعا الان بهترین زمان برای خرید گرافیک های کارکرده سری شش هزار ای ام دی و سه هزار انویدیا هست.

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان عزیز فروم لیون

من حدودا 42 سالمه ولی گمون نکنم که بخوام تا اخر عمرم گیم بزارم کنار چون بزرگترین تفریح زندگیمه و واقعا بیشترین خوشی و لذتو با گیم داشتم

تا همون لحظه اخر ادامه میدم 🤣

تو خونه دوتا سیستم دارم که یکیش برا خودمه و دومی برا پسرمه و باهم هر از گاهی پابجی و بیشتر گیمهایه انلاین پلی میدیم

کارت گرافیک 3060 راگ استریکس روسیستم خودمه و کارت گرافیک 3060 گینواد رو سیستم پسرمه 

هر دو مورد واقعا عالی بودن و همه جوره ازشون راضی هستم

دمای راگ استریکس با فن اتوماتیک ندیم تو فشار زیاد بالای 60 درجه بره و واقعلا ازش راضیم اینو دست دو خریدم و از ماین شدنش خبری ندارم

ولی ماین هم اگه تو شرایط دمایی خوبی باشه فرقی با گیم نداره

دمای گینوار  با فن اتوماتیک ندیم تو فشار زیاد بالای 73 درجه بره و واقعلا ازش راضیم و بدونه ماین هست

ویرایش شده توسط King Cyrus
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
43 دقیقه قبل، King Cyrus گفته است:

سلام خدمت دوستان عزیز فروم لیون

من حدودا 42 سالمه ولی گمون نکنم که بخوام تا اخر عمرم گیم بزارم کنار چون بزرگترین تفریح زندگیمه و واقعا بیشترین خوشی و لذتو با گیم داشتم

تا همون لحظه اخر ادامه میدم 🤣

تو خونه دوتا سیستم دارم که یکیش برا خودمه و دومی برا پسرمه و باهم هر از گاهی پابجی و بیشتر گیمهایه انلاین پلی میدیم

کارت گرافیک 3060 راگ استریکس روسیستم خودمه و کارت گرافیک 3060 گینواد رو سیستم پسرمه 

هر دو مورد واقعا عالی بودن و همه جوره ازشون راضی هستم

دمای راگ استریکس با فن اتوماتیک ندیم تو فشار زیاد بالای 60 درجه بره و واقعلا ازش راضیم اینو دست دو خریدم و از ماین شدنش خبری ندارم

ولی ماین هم اگه تو شرایط دمایی خوبی باشه فرقی با گیم نداره

دمای گینوار  با فن اتوماتیک ندیم تو فشار زیاد بالای 73 درجه بره و واقعلا ازش راضیم و بدونه ماین هست

سلام

برادر  بیا  ایثار کن  راگ استریکس رو بده به آقا  پسرت  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، ferdosi گفته است:

سلام

برادر  بیا  ایثار کن  راگ استریکس رو بده به آقا  پسرت  

🤣

والله سیستمش از مال من خیلی قویتره و من اول 3060 رو برا اون خریدم و خودم 1070 داشتم 

تقریبا سیستمش 3 برابر قدرمت سیستم منو داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان هم میگه 3090 میخود و منم گرافیکشو گذاشتم برا فروش 

که بتونم براش بگیرم دیگه چقدر فداکاری 😇

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۲ در 10:06، Hassan.SK گفته است:

هات اسپات اگه 100 باشه خطرناکه برای این گرافیک؟

----------------

واقعا چه وضعیت مزخرفی هست گرافیکهای amd خیل داغ هستن گرافیکهای nvidia حافظه گرافیکی کم دارن تنها گزینه همین گرافیکهای داغ هست

میخوام 3080 بخرم 10 گیگ vram کمه 

3090 هم گرونه میترسم برای گرافیک ماین شده این همه هزینه کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...