رفتن به مطلب

کار نکردن یکی از فن های کارت گرافیک

5Abbas
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان و اساتید محترم فروم.

چند روز پیش یه کارت گرافیک RX580 سافایر نیترو از فروشگاهی به صورت اینترنتی خرید کردم فیلم تست کارت رو برام فرستاد، فن ها به خوبی و بدون نویز در حالت ۱۰۰ درصد کار می‌کردند، اما از موقعی که کارت گرافیک به دست من فقط یک فنش کار میکنه، به فروشنده اطلاع دادم، گفت درایورهای کارت و آپدیت کن، تو سایت سافایر رفتم و دوتا ورژن آپدیت درایور کارت و داده بود هر دو رو امتحان کردم متاسفانه نتیجه نداد و یکی از فن ها همچنان خاموشه به فروشنده اطلاع دادم گفت ورژن درایوری که نصب کردی و برام بفرست تا چک کنم، منم براش فرستادم اما فعلاً جواب نداده. کارت گرافیک رو روی بازی های سنگین هم تست کردم بازم فن روشن نشد 

دوستان خوشحال میشم کمکم کنید.

ویرایش شده توسط 5Abbas
لینک به دیدگاه

اگر مهلت تست بهتون داده بود کارت رو برگردونید.این کارت ها سالها ماین شدن و ریسک بالایی دارن خریدشون.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

اگر مهلت تست بهتون داده بود کارت رو برگردونید.این کارت ها سالها ماین شدن و ریسک بالایی دارن خریدشون.

درود بر شما

حقیقتا خیلی نسبت به کارت گرافیک ماین شده حساس بودم تا نظرات دوستانی که تو فروم هستن و خوندم و بعضاً فروشندگانی هستن که تو همین فروم و ماین شده فروختن و مشکلی نداشتن، بنا بر این موارد ماین شده تهیه کردم

لینک به دیدگاه

درود
همه کارت های ماینی بد نیستن
دقیقا از همین دور فن و نویز فن 
دما و اسکورشون تو فیوچر مارک میشه مشخص کرد ک هنوزم گرافیک سره حاله یا نه
این گرافیکی ک شما گرفتی آفته سریع عودتش بزن 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، 5Abbas گفته است:

درود بر شما

حقیقتا خیلی نسبت به کارت گرافیک ماین شده حساس بودم تا نظرات دوستانی که تو فروم هستن و خوندم و بعضاً فروشندگانی هستن که تو همین فروم و ماین شده فروختن و مشکلی نداشتن، بنا بر این موارد ماین شده تهیه کردم

درود بر شما و بر دیگر دوستان

در فیلم سریال گرافیک هم مشخصه؟یا یک فقط یک فیلم از گرافیک بود؟

الا ایو حال برای این گرافیک اخرین نسخه درایور رو از سایت amd بگیرید و نصب کنید

پاور سیستم رو هم اعلام کنید

و اینکه منتظر دوستان متخصص بمونید تا در مورد این کارت راهنماییتون کنن(شاید اپش یا مورد خاص داشته باشه)

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما و بر دیگر دوستان

در فیلم سریال گرافیک هم مشخصه؟یا یک فقط یک فیلم از گرافیک بود؟

الا ایو حال برای این گرافیک اخرین نسخه درایور رو از سایت amd بگیرید و نصب کنید

پاور سیستم رو هم اعلام کنید

و اینکه منتظر دوستان متخصص بمونید تا در مورد این کارت راهنماییتون کنن(شاید اپش یا مورد خاص داشته باشه)

درود. دو تا خش روی کارت گرافیک هست که توی فیلم کاملاً مشخصه، مدل پاور FSP HV pro 550 وات هست، کارت به آخرین نسخه درایور هم آپدیت شده،توی فیلم فن های کارت بدون نویز و هر دو کار می‌کنن

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

درود
همه کارت های ماینی بد نیستن
دقیقا از همین دور فن و نویز فن 
دما و اسکورشون تو فیوچر مارک میشه مشخص کرد ک هنوزم گرافیک سره حاله یا نه
این گرافیکی ک شما گرفتی آفته سریع عودتش بزن 

درود بر شما

تو فورمارک تستش کرد حدود سه دقیقه دما ۷۱ رو زد (فیلمشو فرستاد)من تو بتلفیلد V هم یک ساعت رو High بازی کردم با همون یک فن مشکلی پیش نیومد، بنظر شما با این توضیحات عودتش بدم؟

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، 5Abbas گفته است:

درود بر شما

تو فورمارک تستش کرد حدود سه دقیقه دما ۷۱ رو زد (فیلمشو فرستاد)من تو بتلفیلد V هم یک ساعت رو High بازی کردم با همون یک فن مشکلی پیش نیومد، بنظر شما با این توضیحات عودتش بدم؟

عزیز قرار نیست الان به مشکل بخوره
بعدا ب مشکل میخوره
چون سینک زیر فن های بدرستی خنک و گرما دفع نمیشه
به مرور زمان هم سریع تر ترمال زیر چیپ خشک میشه چون گرماش زیاده هم ترمال پد ها خراب میشن اگر تا الان نشده باشه
این سری ک درد نمیکنه رو دستمال نبند
من باشم عودت میزنم میرم یکی حضوری میگیرم ک ببینم همه چیشو
چون همینطوری در انتخاب کارت ماینی  ریسک کردی
باز بخوای این ریسکو هم بپذیری ب نظرم اشتباه محضه
من خودم شخصا یک 6900 رو شیفته بودم اب خورده بود کارت قبول کردم گذاشتم رو بخاری 
همه چی اوکی بود بعد از 4 5 ماه ارتیفکت گرفت و بوم 15 تومن پول پرید
بازم تصمیم با خودته

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه قصد خرید 580 دارید بهتر از xfx بگیرید برندهای دیگه اکبندش تو بازار نبود اما xfx همچنان تولید میکرد البته سافایر پالس 3-4 پیش اکبندشو بازار دیده بودم xfx از بقیه برندها کم کارتره ولی در کل همه 580 ها نیاز به سرویس دارن صف اول ماین بودن

این کارت هم مشکل پیدا کرده سریع عودت بدید ،

لینک به دیدگاه

شما سیستم روشن میکنی هنوز بوت نشده همه فنها باید روشن بشن نشد پس بدید 

هیچ فرووشنده ای نمیگه ماستم ترشه گول کارت 10 روزکارکرد ولی بدون کارتن رو نخورید!

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

شما سیستم روشن میکنی هنوز بوت نشده همه فنها باید روشن بشن نشد پس بدید 

هیچ فرووشنده ای نمیگه ماستم ترشه گول کارت 10 روزکارکرد ولی بدون کارتن رو نخورید!

علتش مهدی جان پست قبله بوته 
همه سیستم چک میشه بعدش بوت میشه و .... درست میگه ایشون 

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

درود خدمت دوستان

رفتم کارت گرافیک رو روی سیستم دیگه تست کردم متاسفانه فن تو تست فورمارک خرابه و کار نمیکنه زنگ زدم بهشون میگن فردا بهتون زنگ می‌زنیم نرم افزار Any desk رو نصب می‌کنید بچه ها فنی کار های درایورشو انجام میدن اگر مشکلی پیش اومد مرجوع می‌کنیم.

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، 5Abbas گفته است:

درود خدمت دوستان

رفتم کارت گرافیک رو روی سیستم دیگه تست کردم متاسفانه فن تو تست فورمارک خرابه و کار نمیکنه زنگ زدم بهشون میگن فردا بهتون زنگ می‌زنیم نرم افزار Any desk رو نصب می‌کنید بچه ها فنی کار های درایورشو انجام میدن اگر مشکلی پیش اومد مرجوع می‌کنیم.

برادر
گویا متوجه داستان نیستی
بگو ب هیچ عنوان این کارت مشکل دارو نمیخام تماممم
کارت ک ریخته ماینی یکی دیگه از فروشنده ای معتبر تمام
بچه های فنی منیم ولش کن اگر این بره تو پاچت قطعا ضرر میدی 

لینک به دیدگاه

47 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

برادر
گویا متوجه داستان نیستی
بگو ب هیچ عنوان این کارت مشکل دارو نمیخام تماممم
کارت ک ریخته ماینی یکی دیگه از فروشنده ای معتبر تمام
بچه های فنی منیم ولش کن اگر این بره تو پاچت قطعا ضرر میدی 

عزیز خیلی خیلی ممنونم بابت نگرانیت، معلومه آدم مسئولیت پذیر و دلسوزی هستی، من به صراحت بهشون گفتم خودم و جای دیگه تست گرفتم فن کار نمیکنه فیلم هم گرفتم، بهشون گفتم اگر بازم با نصب درایور راه نیوفتاد درجا مرجوع میکنم قبول کردن.اینا هم کار های نرم افزاریش رو از راه دور انجام میدن سایتشون هم نماد اعتماد داره اگر بازم راه نیوفتاد پسش میدم‌، یه تیری تو تاریکیه اگر‌ راه افتاد که هیچ اگرم نیوفتاد درجا مرجوع 

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، 5Abbas گفته است:

عزیز خیلی خیلی ممنونم بابت نگرانیت، معلومه آدم مسئولیت پذیر و دلسوزی هستی، من به صراحت بهشون گفتم خودم و جای دیگه تست گرفتم فن کار نمیکنه فیلم هم گرفتم، بهشون گفتم اگر بازم با نصب درایور راه نیوفتاد درجا مرجوع میکنم قبول کردن.اینا هم کار های نرم افزاریش رو از راه دور انجام میدن سایتشون هم نماد اعتماد داره اگر بازم راه نیوفتاد پسش میدم‌، یه تیری تو تاریکیه اگر‌ راه افتاد که هیچ اگرم نیوفتاد درجا مرجوع 

محبت داری شما
خودم زخم خورده ام بالا بهت توضیح دادم زور داره کمی پول جمع کنی و از سره مجبوری کارت ماینی تهیه کنی 
بعد از 1 2 هفته خراب شه و دستت ب هیچ جایی بند نباشه بعد باز صبر کنی 3 4 ماهی ک بتونی کی کارت ماینی دیگه تهیه کنی سخته بلاخره با وضعیت الان مملکت

لینک به دیدگاه

اون فن ها هردوشون بصورت سری بسته شدن. اگر یکی کار میکنه اون یکی کار نمیکنه خرابی خودفن هست ربطی به درایور و .... نداره. حتی اگر فیلم تست با شماره سریالم دیدی باز میتونن فن رو عوض کنن و ارسال کنن. بهرحال  بنظرم فروشنده ادم ناجوریه پس بده و از جای دیگه تهیه کن.

لینک به دیدگاه

با تشکر فراوان از بچه های فروم لیون کامپیوتر مخصوصا death reaper عزیز،

گذاشتم درایور هارو تست کنن فکر کردم میخوان کار خارق‌العاده ای انجام بدن ولی همون کار هایی که خودم انجام دادم رو انجام دادن، متأسفانه فن روشن نشد گفتن با تیپاکس ارسالش کن تا وجه رو برگشت بزنیم، الان دارم کار های بسته بندیش رو میکنم.

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، 5Abbas گفته است:

با تشکر فراوان از بچه های فروم لیون کامپیوتر مخصوصا death reaper عزیز،

گذاشتم درایور هارو تست کنن فکر کردم میخوان کار خارق‌العاده ای انجام بدن ولی همون کار هایی که خودم انجام دادم رو انجام دادن، متأسفانه فن روشن نشد گفتن با تیپاکس ارسالش کن تا وجه رو برگشت بزنیم، الان دارم کار های بسته بندیش رو میکنم.

کار بسیار خوبی کردید ؛ امیدوارم فروشنده پول رو بدون مشکل بهتون برگردونه.

کمبود که نداریم ، توی بازار تا دلت بخواد کارت ماینی با شرایط مختلف ریخته ؛ دوستان داخل انجمن اگر حرفی میزنند از روی تجربه هست این راهی که شما داری میری آنها قبلا رفتند ، انقدر کارت معامله کردند که صفر تا صد یک کارت از خریدش تا عملکرد تک تک اجزاش رو حفظ شدند.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Amin Heydari گفته است:

کار بسیار خوبی کردید ؛ امیدوارم فروشنده پول رو بدون مشکل بهتون برگردونه.

کمبود که نداریم ، توی بازار تا دلت بخواد کارت ماینی با شرایط مختلف ریخته ؛ دوستان داخل انجمن اگر حرفی میزنند از روی تجربه هست این راهی که شما داری میری آنها قبلا رفتند ، انقدر کارت معامله کردند که صفر تا صد یک کارت از خریدش تا عملکرد تک تک اجزاش رو حفظ شدند.

درود بر شما

بله مشخصه دوستان در این راه ضربه خوردند که انقد دلسوزانه بنده رو راهنمایی کردند ای کاش میشد کارت گرافیک از عزیزانی که تو فروم کارت ماینی می‌فروشند خریداری کنم ولی تجربه تلخ درباره خرید راه دور( بنده ساکن اهواز و احتمالا این عزیزان ساکن تهران هستند) و اینترنتی سوهان روحم شده، اگر بدونم در شهر خودم سکونت دارن ازشون خرید می‌کردم، چون رزومه اشون کاملاً مشخصه 

ویرایش شده توسط 5Abbas
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...