رفتن به مطلب

undervolt کردن گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز یدونه گرافیک 3070ti گینوارد دارم با نرم افزار Heaven Benchmark 4.0 که بنچ میگرفتم دما تا 80 درجه هم میرفت اول اینکه میخوام بدونم پد ها و خمیر نیاز به تعویض دارن دارن... با آندرولت کردن گرافیک تونستم 100 وات توان مصرفی کم کنم از اون طرف دما تا 71 هم کم شد..میخواستم بدونم اشکال و ضرری برای کارت نداره آندر ولت...ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

خیر ضرری نداره و بسیار مفید هم هست. برو حالشو ببر. چی از این بهتر میخوای. 100 وات کم شده و ده درجه خنکتر. یه چیزی مثل معجزه کرده کارتت. بیشتر چون سیلیکون یا اسیک خوبی داشته به این درجه و مصرف رسیدی.

لینک به دیدگاه

سلام با msi afterburner میشه انجام داد ولی بهتر بجای این کارت برین کارتو سرویس کنین یا نهایت کور کلاک رو کم کنین که کارت آسیب نبینه

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام با msi afterburner میشه انجام داد ولی بهتر بجای این کارت برین کارتو سرویس کنین یا نهایت کور کلاک رو کم کنین که کارت آسیب نبینه

سلام اقا منو ترسوندید یعنی لازمه خمیر و پد ها عوض بشن...

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه چرا فرکانس بوست کارت رو خود یاست سازنده زده 1770 اما عملا داخل بازی تا 1920 هم بوست میکنه این خودش علت گرما زیاد کارت نیست

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Hy1362 گفته است:

سلام

خیر ضرری نداره و بسیار مفید هم هست. برو حالشو ببر. چی از این بهتر میخوای. 100 وات کم شده و ده درجه خنکتر. یه چیزی مثل معجزه کرده کارتت. بیشتر چون سیلیکون یا اسیک خوبی داشته به این درجه و مصرف رسیدی.

سلام یه سوال دیگه چرا من نرم افزار MSI Afterburner که باز میکنم و با نرم افزار Heaven Benchmark بنچ میگیرم دما تا 83 میره بالا اما اگر نرم افزار  MSI Afterburner رو کاملا ببندم دما نهایتا تا 74 میره بالا برای جای تعجب داره...

ویرایش شده توسط mohsensoleymani220
لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

یه سوال دیگه چرا فرکانس بوست کارت رو خود یاست سازنده زده 1770 اما عملا داخل بازی تا 1920 هم بوست میکنه این خودش علت گرما زیاد کارت نیست

۱۷۷۰ پایه هست نه بوست . تو گیم کلا بالا تره

پد اگه چسبندگی خودشو داره دست نزن . خمیر حداقل کولرمستر پرو v2 لازمه

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

۱۷۷۰ پایه هست نه بوست . تو گیم کلا بالا تره

پد اگه چسبندگی خودشو داره دست نزن . خمیر حداقل کولرمستر پرو v2 لازمه

مشگل اینه هنوز بازش نکردم که چسبندگی پد ها رو تست کنم...پلمپ کارت بهم نمیریزه...ممنون از اهنماییتون بابت معرفی خمیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

فرکانس 1770 ، فرکانس تضمین شده سازنده هست و با انویدیا بوست تا جایی که کارت خنک کار کنه خودش بوست میکنه هر جایی دمای کارت از مقدار معینی بالاتر بره اتوماتیک فرکانسو کم میکنه

خمیر هالنزی p15 پیشنهاد میکنم بهتر از گریزلی هست قیمت پایین با کیفیت بالا (کولرمستر پرو هم تست کردم اصلا در حد این خمیر نیست)

پدها هم اگه داغون بودن باید تعویض بشن ترمال پوتی هالنزی اگه گیر اوردین میتونید به جای پد استفاده کنید که نیازی به سایز و ... نداره

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

فرکانس 1770 ، فرکانس تضمین شده سازنده هست و با انویدیا بوست تا جایی که کارت خنک کار کنه خودش بوست میکنه هر جایی دمای کارت از مقدار معینی بالاتر بره اتوماتیک فرکانسو کم میکنه

خمیر هالنزی p15 پیشنهاد میکنم بهتر از گریزلی هست قیمت پایین با کیفیت بالا (کولرمستر پرو هم تست کردم اصلا در حد این خمیر نیست)

پدها هم اگه داغون بودن باید تعویض بشن ترمال پوتی هالنزی اگه گیر اوردین میتونید به جای پد استفاده کنید که نیازی به سایز و ... نداره

الان چک کردم واقعا ضریب بالایی داره ولی حیف ۱ گرمش حدود ۳۰۰ تومنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

الان چک کردم واقعا ضریب بالایی داره ولی حیف ۱ گرمش حدود ۳۰۰ تومنه

ارزونتر از این تو بازار نداریم گریزلی یک گرمی میدن 550 بعد یا قلابیه یا تاریخ مصرف گذشته

همین کیفیت کولرمستر بخری باید 1 -1.200 پول بدی به خدا مفته با این قیمت خمیر ضریب 5 میدن این قیمت

ترمال پوتی هم ناموجود شده ولی خیلی بهتر از پد هست مثل آدامسه و نیازی به سایز و غیره نداری بچسبون به محل مربوطه به اندازه نیاز

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

الان کارت بدون آندر کلاک تا 277 وات برق میکشه با نرم افزار Heaven Benchmark 4.0 دما هم روی کلاک 1875 مگا هرتز تا 82 درجه میره بالا با فن 65 درصددما اتاق هم 24 درجست ...دما برای این کارت نرماله یانه خمیر داغون شده و باید عوضش کنم چون حقیقتا نمیخوام پلمپ پیچ های کارت رو بهم بریزم... 

5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

ارزونتر از این تو بازار نداریم گریزلی یک گرمی میدن 550 بعد یا قلابیه یا تاریخ مصرف گذشته

همین کیفیت کولرمستر بخری باید 1 -1.200 پول بدی به خدا مفته با این قیمت خمیر ضریب 5 میدن این قیمت

ترمال پوتی هم ناموجود شده ولی خیلی بهتر از پد هست مثل آدامسه و نیازی به سایز و غیره نداری بچسبون به محل مربوطه به اندازه نیاز

کولر مستر استفاده کردم یک بار برای کارت اصلا حال نکردم...تازه تاریخ بروز و اصلی برام آورده بودن...

سایت پد های این کارت رو از کجا میتونم پیدا کنم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان کارت بدون آندر کلاک تا 277 وات برق میکشه با نرم افزار Heaven Benchmark 4.0 دما هم روی کلاک 1875 مگا هرتز تا 82 درجه میره بالا با فن 65 درصددما اتاق هم 24 درجست ...دما برای این کارت نرماله یانه خمیر داغون شده و باید عوضش کنم چون حقیقتا نمیخوام پلمپ پیچ های کارت رو بهم بریزم... 

کولر مستر استفاده کردم یک بار برای کارت اصلا حال نکردم...تازه تاریخ بروز و اصلی برام آورده بودن...

سایت پد های این کارت رو از کجا میتونم پیدا کنم...

دور فن رو اون دما باید 80 الی 100 درصد بچرخه ولی دما بالاست

پلمپ کارت زیاد مهم نیست اگه حساس هستی ببین میتونی با ناخن برداری بعدا بچسبونی ، کارت من میشد ولی برام مهم نیست چون حداقل یکی دو سالی مهمون خودمه بعدش جوری سرویس کردم که از آکبند کارخونه ای بهتر کار میکنه (2 میلیون هزینه تستهای خمیرای مختلف شد )

واسه سایز پد هم بهتره به پشتیبان اصلی همون برند پیام بدید و درخواست سایز کنید ترمال پوتی هم پیدا کردید نیازی به سایز نیست

%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D9%88%D9%84-1.jpg

این در حال انتقال هم سرویس کرده واسه یه پست 10 بار باید رفرش کنم

لینک به دیدگاه

این خمیرم خوبه ۲ گرمه و ضریبش ۱۷ هست

خمیر سیلیکون گریس حرارتی مدل THERMAL 17w 2g برند GREASE

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

1702521302_1693481309620(1).thumb.png.cb8b5372cbaac366346c4a954eae6b64.png

dasdled.thumb.png.49ba9972a8020b1c0e2b85162981a1af.png

عجب خمیر خفنی هست فقط مشگل اینه از کجا گیر بیارم سایت ها نگاه کردم کسی نداشتش...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

عجب خمیر خفنی هست فقط مشگل اینه از کجا گیر بیارم سایت ها نگاه کردم کسی نداشتش...

گیمستان بگیر از اونجا گرفتم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۶ در 11:23، Hassan.SK گفته است:

گیمستان بگیر از اونجا گرفتم

1 گرمی داره میده 290 فقط یک سوال اینا تاریخ مصرفشون نگذشته و یه چیز دیگه برای پد حرارتی چی بگیرم چه مارک همین کولر مستر های 1 میلیمتر خوبن...بعد با ساپورت گینوارد صحبت کردم مشخصات پد رو فرستاد 2 جاش پد 4 میلیمتر میخواد میتونم همین یک ها رو روی هم بزارم ...

اینو خود شما استفاده کردین

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

1 گرمی داره میده 290 فقط یک سوال اینا تاریخ مصرفشون نگذشته و یه چیز دیگه برای پد حرارتی چی بگیرم چه مارک همین کولر مستر های 1 میلیمتر خوبن...بعد با ساپورت گینوارد صحبت کردم مشخصات پد رو فرستاد 2 جاش پد 4 میلیمتر میخواد میتونم همین یک ها رو روی هم بزارم ...

اینو خود شما استفاده کردین

نه تاحالا باید بخرم ولی ضریب انتقال بالایی داره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۸/۲۶ در 13:56، mohsensoleymani220 گفته است:

درود

تا الان چند نفر استفاده کردن راضی بودن خیر محصولات جدید هست و سایت هم دارن میتونید هالنزی رو سرچ کنید

برای پد حرارتی دیگ دیر شده چون محصولات جدید ترمال پوتی وارد بازار شدن

سرچ کنید ترمال پوتی هالنزی

فرقش با پد در این هست که اصلا و ابدا نیاز به سایز نداری و به علت خاصیت خمیری - آدامسی ای که داره میتونه به راحتی جایگزین عالی برای سیستم هایی حساب بیاد که پر از ابعاد مختلف هستن

در ۱۴۰۲/۸/۲۵ در 16:41، میلاد بهرامن گفته است:

خمیر سیلیکون گریس حرارتی مدل THERMAL 17w 2g برند GREASE

این خمیر رو قبلا بررسی کردم متاسفانه نه سایت پشتیبانی داره نه شرکتی مشخص نیست تو شهریار چین تولید میشه یا چی

تو بررسی های نظرات هم میزان ناراضی و راضی خیلی زیاد بود یعنی 50-50 هست انگار

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

درود

تا الان چند نفر استفاده کردن راضی بودن خیر محصولات جدید هست و سایت هم دارن میتونید هالنزی رو سرچ کنید

فرقش با پد در این هست که اصلا و ابدا نیاز به سایز نداری و به علت خاصیت خمیری - آدامسی ای که داره میتونه به راحتی جایگزین عالی برای سیستم هایی حساب بیاد که پر از ابعاد مختلف هستن

این خمیر رو قبلا بررسی کردم متاسفانه نه سایت پشتیبانی داره نه شرکتی مشخص نیست تو شهریار چین تولید میشه یا چی

دیروز یکی ازشون خریدم تا بررسی کنم فقط یکی داشتن نتیجشو میزارم 

لینک به دیدگاه

دیروز یکی ازشون خریدم تا بررسی کنم فقط یکی داشتن نتیجشو میزارم 

ممنون از برسسیتون

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

درود

این ترمال پوتی هالنزی هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم..ار کجا ها میشه تهیش کرد...

لینک به دیدگاه

من تجربه شخصیم میگه به جای خمیر رو مموری ها از همون پد استفاده کن  من یبار از این حرکتا رو gtx 760 زدم نتیجه جالبی نداشت  تقریبا pcb به گند کشیده شد  البته این خمیرای جدید استفاده ای نداشتم

برا خمیر هم یه نگاه به نوکتوا NTH2 هم بنداز      تاپ رایان همین الان 3.5 گرمش رو 750 زده

Noctua-NT-H2-Thermal-Paste_14.webp

لینک به دیدگاه

این ترمال پوتی هالنزی هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم..ار کجا ها میشه تهیش کرد...

https://lamplamp.ir/product/خمیر-سیلیکون-حرارتی-hy234-صورتی-آدامسی-هال/ 

یه زنگ بزن ببین موجود داره یا اینکه اسمشو تو اینترنت سرچ کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...