رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید صندلی گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست عزیز اگر تهران هستی به  ادرس تخت جمشید که صندلیها رو وارد میکنه و در خیابون ملاصدرا هست یه سر بزن یا اگه می تونی بیای تهران و از نزدیک ببین خودت.

تقریبا همه صندلیها اماده و قابل تست وجود داره و خودت می تونی تست کنی و هر کدوم رو خواستی خرید کنی از razer  بگیر تا cooler master همه نصب شده موجوده و همون جا هم انبارشونه و می تونی خرید کنی و تحویل بگیری.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است:

سلام دوست عزیز اگر تهران هستی به  ادرس تخت جمشید که صندلیها رو وارد میکنه و در خیابون ملاصدرا هست یه سر بزن یا اگه می تونی بیای تهران و از نزدیک ببین خودت.

تقریبا همه صندلیها اماده و قابل تست وجود داره و خودت می تونی تست کنی و هر کدوم رو خواستی خرید کنی از razer  بگیر تا cooler master همه نصب شده موجوده و همون جا هم انبارشونه و می تونی خرید کنی و تحویل بگیری.

ممنون دوست عزیز

اتفاقا امروز حضوری رفتم .برای بلک فرایدی 20 تا 30 درصد تخفیف زده بود که رقم خوبی بود .جنس های جانبیش هم 70 تا 75 درصد آف خورده بود که عالی بود.حمل و نقلشونم رایگان بود.

کولر مستر X2 رو که تست کردم خوشم نیومد و راحت نبود ( فومش بیش از اندازه سفته حس نشستن روی پله رو به آدم میده ) ولی DXracer واقعا راحت و پدرمادر دار بود و فکر کنم بهترین انتخاب فعلی هست و سری مستر 2023 هم برای اونایی که درشت هیکل هستن بهترین و شاید تنها انتخاب عاقلانه هست ...نکته بسیار مهم اینه که DXracer ها 2 سال گارانتی دارن و بقیه برند ها 1 سال .توی صندلی که کالای مصرفی هست این مسئله مهمی هست. همینطور DXRACER ها لوازم جانبی جالبی دارن که بعضی هاشون بکار میاد . ریزر و ایسوس هم به قیمت فعلی واقعا ارزش خرید ندارن یک قسمتی از مبلغشون فقط برای برندشون هست برای همین حتی تست هم نکردمشون ...توی تحقیقاتی که من کردم اگر بحث قیمت و راحتی و دوام و گارانتی رو کنار هم بزاری DXRCER از بقیه بهتره ( این شرکت آمریکایی هست و تولید کننده صندلی های ماشین های مسابقه در دنیا و کلا کارش صندلی ساختنه فقط ) 

ویرایش شده توسط dooste.man83
لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از همه کسانی که کمک کردن 🌹

ویرایش شده توسط dooste.man83
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...