رفتن به مطلب

سرعت افتضاح اینترنت مثلا نامحدود همراه اول

MehranPlt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام . 

چند روزی که سرعت اینترنت نامحدود همراه اول بنده افتضاح شده . قبلا وقتی از 50 گیگ محدودیتش میگذشت در بعضی از سایت ها میشد که هنوز با سرعت خوب دانلود کرد . میخواستم ببینم این مشکل همگانی هست یا فقط برای من این اتفاق افتاده . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تا دو هفته پیش داشتم 

چنین مشکلی نداشتم 

تو سایتهای داخلی سرعت دانلودم بالا بود 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

من تا دو هفته پیش داشتم 

چنین مشکلی نداشتم 

تو سایتهای داخلی سرعت دانلودم بالا بود 

آره من هم تازه 2 روزه سرعت افتضاح شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حدود 10 روز پیش خریدم بعد دانلود حدود 10 -15 گیگ سرعت روی یک مگابایت قفل شد بعد دانلود حدود 70 گیگ سرعت رو 100 کیلوبایت قفل شده حتی سایتهایی مثل دانلودها عملا هیچی !

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، MehranPlt گفته است:

دوستان سلام . 

چند روزی که سرعت اینترنت نامحدود همراه اول بنده افتضاح شده . قبلا وقتی از 50 گیگ محدودیتش میگذشت در بعضی از سایت ها میشد که هنوز با سرعت خوب دانلود کرد . میخواستم ببینم این مشکل همگانی هست یا فقط برای من این اتفاق افتاده . 

ببین چیزی که من متوجه شدم مناطق مختلف این محدودیت فرق میکنه. مثلا من 230 گیگ از استیم دانلود کردم. بعدش سرعتم شد 256 کیلوبایت بر ثانیه.(یعنی 2 مگابیت فیکس). تا قبل محدودیت حدود 12 مگابایت میرسید.

بعضیا سرعتشون بعد دقیق 100 گیگ دانلود میشه 8 مگابیت یا 1 مگابایت بر ثانیه.

در کل هم یه چیزی بگم نت رو خیلی محدود کردن دوباره ممکنه از این هم باشه.

لینک به دیدگاه

واسه من مثل قبل هست
به 70-80 گیگ که میرسه سرعت میرسه به 300ک.ب

لینک به دیدگاه

یه سری سایت ها داخلی حساب میشدن الان نمیشن دلیلش رو نمیدونم. و البته برای منم 10-15 گیگ اول با سرعت بالا بود بعد شد 1 مگ بعدشم شد 250 

لینک به دیدگاه

برای من ماه هاست که این شکلی شده غیر از بعضی سایتای داخلی عملا غیر قابل استفاده میشه بعد از 50 گیگ ولی بعضی وقتا Warp کلودفلیر خیلی سریعش میکنه

لینک به دیدگاه

اینترنتتون وصله ؟ اوکی پس مشکلی ندارید!...گوشی قطع میکنی به بالا تا پایینشون درود میفرستیم

ماه قبل من 100 گیگ تموم کردم شد 1مگ  150 گیگ شد 200کیلو

همینم که وصله برای خفه کردن صدای اونوری هاست و الا الان سر کوچه داشتیم به سلامتی همه ورزش! میزدیم

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

واقعا نمیفهمم . اگه این اسمش دزدی نیست چیه پس !

اینترنت رو به عنوان نامحدود میکنن تو پاچه مردم ولی نهایت 50 گیگ بتونی استفاده کنی ازش . قیمت هم که هیچی نگم بهتره !

خیلی عجیبه که روی همچین مورد مهمی اصلا هیچ نظارتی ندارند ولی روی موارد بیهوده ...

همین همراه اول از این اینترنت مثلا نامحدودش چه قدر پول میزنه به جیب . دو ساله با این وضع دزدی میکنه . ولی  انگار نه انگار ...

تازه میخواستم بعد مدت ها گیم دانلود کنم و سرگرم بشم که این هم اینشکلی شد :)

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MehranPlt گفته است:

اینترنت رو به عنوان نامحدود میکنن تو پاچه مردم ولی نهایت 50 گیگ بتونی استفاده کنی ازش . قیمت هم که هیچی نگم بهتره !

خیلی عجیبه که روی همچین مورد مهمی اصلا هیچ نظارتی ندارند ولی روی موارد بیهوده ...

همین همراه اول از این اینترنت مثلا نامحدودش چه قدر پول میزنه به جیب . دو ساله با این وضع دزدی میکنه . ولی  انگار نه انگار ...

خب موقع خرید زده تا 100 گیگ آزاد دیگه :دی

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، MehranPlt گفته است:

دوست عزیز چرا الکی جو میدی؟ شما موقع خرید بسته کافیه توضیحاتی که داده را بخونید که زده میزان مصرف منصفانه بسته چقدر هست. در ضمن بعد از عبور از سقف مصرف کماکان بسته از نظر حجمی نامحدود هست فقط سرعتش محدود میشه.

به وضوح گفته شده که نحوه کار بسته چطور هست:

2083387466_Screenshot_20231128_142317_MyMCI.thumb.jpg.83a148465ac8198cc1f726478774eb83.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این نت رو به این صورت استفاده میکنم جدیدا 

با ۱۰۰ گیگ اولش فقط میرم یوتیوب اینستا 

دانلود فیلم و سریالاهای به روز 

بعد که حجم ۱۰۰ گیگ تموم شد اون موقع فایلهای پرحجم مثل بازیا رو دانلود میکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

خب موقع خرید زده تا 100 گیگ آزاد دیگه :دی

منم از خدامه 100 گیگ بدن آخه اونم نیست به نظر میاد منطقه به منطقه فرق میکنه یا شاید دلایل دیگه داره وقتی 10 گیگ دانلود سرعت رو 8 مگابیت(1 مگابایت ) قفل بشه یعنی چی ؟

بعد همون لینک دانلود با ایرانسل دانلود میکنم میبینم 5-6 مگابایت راحت سرعت دانلود میده

کلا 10-15 گیگ دانلود کردم بعد گذاشتم از دانلودها کال اف بگیرم که 15 پارت 3 گیگی دانلود کرد بعدش قفل شد رو 100 کیلوبایت بستم هنوز حدود 2 هفته ازش مونده !

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۶ در 11:43، saeed0c گفته است:

ببین چیزی که من متوجه شدم مناطق مختلف این محدودیت فرق میکنه.

حرف دوستمون رو تایید میکنم. نقطه به نقطه اعمال محدودیت فرق میکنه. شب به شب هم تو یک نقطه فرق میکنه 

نمونش دوستان همین فروم چند وقت پیش از سرعت بد و حجم نت نامحدود همراه اول ناراضی بودن، همزمان وضعیت من:

Screenshot_۲۰۲۳۱۱۲۸_۱۶۳۷۲۸.jpg

ویرایش شده توسط Ali0110
لینک به دیدگاه

هم اکنون، Ali0110 گفته است:

حرف دوستمون رو تایید میکنم. نقطه به نقطه اعمال محدودیت فرق میکنه. شب به شب هم تو یک نقطه فرق میکنه 

نمونش دوستان همین فروم چند وقت پیش از سرعت بد نت نامحدود همراه اول ناراضی بودن، همزمان وضعیت من:

Screenshot_۲۰۲۳۱۱۲۸_۱۶۳۷۲۸.jpg

به نمودار دقت کنید میزان دانلود هر شب متفاوته. گاها شبی 10 گیگ دانلود می‌کرد و گاها 200 گیگ. 

اینم بگم من چندین بار گوشی رو میزارم رو حالت هواپیما بر می گردونم، تست سرعت میگریم اوکی بود میزنم دانلود میرم میخوابم... یعنی اینجوری نیست یکباره به سرعت اصلی دانلودش برسه. گاها 4g سرعت خوبی داره گاها  4.5 g و لزوما تو شهر ما 4.5g بهتر نیست. تایم به تایم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، Ali0110 گفته است:

به نمودار دقت کنید میزان دانلود هر شب متفاوته. گاها شبی 10 گیگ دانلود می‌کرد و گاها 200 گیگ. 

اینم بگم من چندین بار گوشی رو میزارم رو حالت هواپیما بر می گردونم، تست سرعت میگریم اوکی بود میزنم دانلود میرم میخوابم... یعنی اینجوری نیست یکباره به سرعت اصلی دانلودش برسه. گاها 4g سرعت خوبی داره گاها  4.5 g و لزوما تو شهر ما 4.5g بهتر نیست. تایم به تایم داره

سیم کارت من رو مودم هست چند روز تست کردم سرعت همون 100 کیلوبایت بود بعضی وقتها هم کلا به صفر میرسید !

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

منم از خدامه 100 گیگ بدن آخه اونم نیست به نظر میاد منطقه به منطقه فرق میکنه یا شاید دلایل دیگه داره وقتی 10 گیگ دانلود سرعت رو 8 مگابیت(1 مگابایت ) قفل بشه یعنی چی ؟

بعد همون لینک دانلود با ایرانسل دانلود میکنم میبینم 5-6 مگابایت راحت سرعت دانلود میده

کلا 10-15 گیگ دانلود کردم بعد گذاشتم از دانلودها کال اف بگیرم که 15 پارت 3 گیگی دانلود کرد بعدش قفل شد رو 100 کیلوبایت بستم هنوز حدود 2 هفته ازش مونده !

اتفاقا دفعه پیش برا من باگ شد
100 گیگ(به گفته MCI) رو هفته اول تموم کردم. 2 روز مونده بود که 30 روز مهلتش تموم شه کالاف آپدیت داد روی استیم.
امتحانی گفتم بذارم ببینم چی میشه. یهو دیدم روی استیم داره با سرعت بین 15-20 م.ب میگیره :D
86 گیگ رو یک شبه گرفتم.
هنوزم که بهش فکر میکنم اشک تو چشام جمع میشه 🤣

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

دوست عزیز چرا الکی جو میدی؟ شما موقع خرید بسته کافیه توضیحاتی که داده را بخونید که زده میزان مصرف منصفانه بسته چقدر هست. در ضمن بعد از عبور از سقف مصرف کماکان بسته از نظر حجمی نامحدود هست فقط سرعتش محدود میشه.

به وضوح گفته شده که نحوه کار بسته چطور هست:

2083387466_Screenshot_20231128_142317_MyMCI.thumb.jpg.83a148465ac8198cc1f726478774eb83.jpg

اول از همه که 100 گیگ نیست . نهایت به زور 50 گیگ

سرعتی که بعد از گذر از حجم میده رو خودتون هم میتونین استفاده کنین ؟

دوم یا ما فارسی بلد نیستیم یا اینا که معنی نامحدود رو نمیدونن .

چرا قبلا که نامحدود بود واقعا ارزون تر هم بود . الان چرا اینطوری شده

3 ساعت قبل، Ali0110 گفته است:

من هم اینکار هارو امتحان میکنم ولی جواب نمیده متاسفانه حتی رو سایت های داخلی .

ویرایش شده توسط MehranPlt
لینک به دیدگاه

عملا که بیش تر گیم هارو از روی سایت ها حذف کردند . اینترنت خوبی هم نداریم که از سایت های دیگه بریم دانلود کنیم تنها امیدمون هم همین اینترنت همراه اول بود که اینم ...

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

سیم کارت من رو مودم هست چند روز تست کردم سرعت همون 100 کیلوبایت بود بعضی وقتها هم کلا به صفر میرسید

زنگ بزنید به پشتیبانی مورد رو گزارش کنید که به 100 گیگ نرسیده این اتفاق براتون میوفته. اگر سرعت تون افت کرده بازم یه امیدی هست بعد چند شب درست بشه ولی اگر محدود شده و یه رقم ثابت دانلود میکنه دیگه هیچی... 

1 ساعت قبل، MehranPlt گفته است:

رو سایت های داخلی

خیلی از سایت ها مثل دانلودها، vgdl و.. سرورشون ایرانیه ولی بین الملل محسوب میشه. خود سایت ها شکایت کردن، یوزر ها به سازمان مقررات رادیویی ولی نو وانز گیوه شت... 

الان بهترین سایت برای نت نامحدود همراه بنظرم p30day... مشکل تمام بها حساب شدن نداره و خیلی بروز تر از سایت های دیگه است حتی سایت دانلودها

1 ساعت قبل، MehranPlt گفته است:

عملا که بیش تر گیم هارو از روی سایت ها حذف کردند . 

تو خود همون سایت ها نوشتن پشتیبانی پیام بدید. راهنمایی تون میکنن. نمیدونم اینجا میتونم بیشتر توضیح بدم یا نه... 

ویرایش شده توسط Ali0110
لینک به دیدگاه

برای من هم به 256 و چند روزیه به 100 کیلوبایت محدود شده یه مدت برای سرورهای داخلی خوب بود ولی الان کلی فرقی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
31 دقیقه قبل، Ali0110 گفته است:

زنگ بزنید به پشتیبانی مورد رو گزارش کنید که به 100 گیگ نرسیده این اتفاق براتون میوفته. اگر سرعت تون افت کرده بازم یه امیدی هست بعد چند شب درست بشه ولی اگر محدود شده و یه رقم ثابت دانلود میکنه دیگه هیچی... 

نت مخابرات داشتم با اینکه تمامی قبض های اینترنت پرداخت کرده بودم مهلت قراردادم تا 8 شهریور بود خلاصه برای 8 روز قبض صادر کردن اونم چقدر 65 تومن ! برای یک ماه کامل 82 تومن پرداخت میکردم خلاصه پشتیباین شکایت 195 دوباره یک ساعت حرف با پشتیبانی قبول نکردن که نکردن ، آخرش انداختن گردنم که باید پرداخت کنی

مطلبی که بیشتر غذابم میداد قرارداد اینترنتم 8 شهریور تموم شد اما به گفته پشتیبانی تا 14 شهریور بود که براحتی در پنل قابل دیدن بود که تا 8 شهریور هست به هر حال برای اینترنتی که تمام شده بود دوباره مبلغی روی قبض صادر کردن و یک ماه نشده خط تلفنو قطع کردن !

این وضعیت آشغال اینترنت ماست حالا به نظرت چون سرعت من بعد 10-15 گیگ دانلود روی یک 1 مگ قفل شده و 100 گیگ تمام نشده صفر شده جوابگو هستن ؟ حوصله و اعصاب ندارم بزار با دزدیهاشون خوش باشن !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...