رفتن به مطلب

پاور و هیتسینک سی پی یو بدون فن برای 3570k

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان و اساتید. از انجایی که یکی از دوستان کار ضبط صدای حرفه ای انجام می ده و یه سیستم می خواهد برای توی استودیو لذا به یک سیستم 100در 100 بی صدا احتیاج داره می دونم که بین هیتسینکهای سی پی یو coolermaster z600 ساختارش پسیو هست اما اطلاعی ندارم که واسه 3570 یا 3770k چطور جواب می ده. الان بیشتر دنبال پاور 500 وات بدون فن می گردم نمی دونم گیرم میاد یا نه؟!! حداقل پاور مورد نیاز برای سیستمی که می خواهم واسش ببندم 300 وات هست.

حالا دوستان اگر واسه هیتسینک و پاور راهنمایی دارن من سرا پا گوشم.

مشخصات سیستم:

cpu: 3570k

main: asus p8z77 v

vga: onboard

h.d.d: westerndigital cavier green 2tb

ssd: any things

حیف 650 را ندیدم تو بازار اگه جائی سراغ داری که داره اطلاع بدید.case: coolermaster silencio 550

با تشکر از همه دوستان.

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

من در مورد پاور بدون فن چیزی نشنیدم . ولی هیت سینک پسیو زیاد داریم . مثلا ترمال رایت ماچو رو میشه به صورت پسیو استفاده کرد . چون اور کلاک هم نمیخواد بکنه خیلی خوب جواب میده . اگر ارزونتر میخوای Thermalright True Spirit 120 هم هست که به صورت پسیو هم استفاده میشه کرد . باز هم ارزونتر ترانسفورمر 3 گرین هست که اون هم پسیو میشه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه مشکل کوچیک هم داری و اون هم اینه که اگر فن به 4 پین روی مادربرد که برای پردازنده هست نصب نشه هرسری که سیستم روشن بشه یا ریست بکنی بهت اخطار میده که فن پردازنده نصب نیست.این مورد فقط در مادربردهای اسوس دیدم.

لینک به دیدگاه

درود

یه مشکل کوچیک هم داری و اون هم اینه که اگر فن به 4 پین روی مادربرد که برای پردازنده هست نصب نشه هرسری که سیستم روشن بشه یا ریست بکنی بهت اخطار میده که فن پردازنده نصب نیست.این مورد فقط در مادربردهای اسوس دیدم.

این را فکر کنم بشه غی فعال کرد

لینک به دیدگاه

این را فکر کنم بشه غی فعال کرد

متاسفانه من نتونستم غیر فعالش کنم رو مین ASUS

واسه همین مجبور شدم این(http://koolance.com/...c-power-adapter) رو برای سیستم واترکولینگم جمع کنم

البته فقط سنسور فن سیپیوش

در ضمن 100% سایلنت که نمیشه چون هارد رو هر کاریش کنی باز هم صدا داره

پاور رو هم فنلس شاید گیر بیاد اما نه تو ایران

اما برای سی پی یو راحت می تونی پیدا کنی

البته اگه احلش باشی پاور رو میتونی دستکاریش کنی فنلسش کنی

میتونی پاور رو باز کنی رو آیسی ها و ترانزیستورا سینک بزاری

اگه با ضرافت و دقت کار کنی و روی تمام قطعات حرارت زا سینک بزاری شاید بشه پاور رو هم فنلس کرد

البته اگه یک تحقیقی کنی اکثر سازنده های پاور توی سایت اصلیشون دمای تولیدی پاور رو میزنه و می تونی بگردی کم حرارت ترین پاور رو انتخاب کنی

ویرایش شده توسط salmanclever
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پاور بدون فن که فکر می کنم هنوز تو بازار موجود باشه :

http://super-flower.com.tw/products_detail.php?class=2&sn=13&ID=79〈=en

لینک به دیدگاه

من در مورد پاور بدون فن چیزی نشنیدم . ولی هیت سینک پسیو زیاد داریم . مثلا ترمال رایت ماچو رو میشه به صورت پسیو استفاده کرد . چون اور کلاک هم نمیخواد بکنه خیلی خوب جواب میده . اگر ارزونتر میخوای Thermalright True Spirit 120 هم هست که به صورت پسیو هم استفاده میشه کرد . باز هم ارزونتر ترانسفورمر 3 گرین هست که اون هم پسیو میشه .

درود دوست گلم شما بهترین انتخابی که داری ترمال رایت ماچو هست .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم شما بهترین انتخابی که داری ترمال رایت ماچو هست .

ممنون دوست عزیز از توجهت

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

پاور بدون فن که گرین قبلا میزد الان منصرف شده

به جای هارد ssd استفاده کن

پاور بدون فن پیدا می شود

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه من نتونستم غیر فعالش کنم رو مین ASUS

من تا بحال با هر مادربردی کار کردم امکان غیر فعال کردن را دارا بود مخصوصا مادربردهای اسوس .

داخل بایوس و تب Monitor

Fan speed control > Cpu Q-Fan Control

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...