رفتن به مطلب

نصب نشدن ویندوز با وجود hdd,ssd درکنارهم

Recommended Posts

سلام یه هارد ssd تازگیا به سیستم اضافه کردیم مدل adata su800 256 درکنار یه hdd wd 1tb blue از ده بار نصب ویندوز 7بار این پیام وقع فرمت کردن ssd پیش میاد وراهی جز خاموش کردن و خارج کردن hdd  نداریم خیلی گشتم نتونستم علت بروز خطا رو پیداکنم یجا میگه هاردت اکتیو نیست یا پارتیشن های زیادی داره ارور میده .ممنون میشم راهنمایی کنید.(هارد دیسک 2 فضای unallocated دارد ایا علت ارور میتونه این باشه؟)

ش.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کابل ساتای هارد یک ترا رو جدا کنید

بعد موقع نصب ویندوز کل درایوهایی که روی اس اس دی درست شده رو پاک کنید و نیو پارتیشن کنید

بعد مراحل نصب ویندوز رو انجام بدین

به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

و کابل ساتای اس اس دی رو هم روی پورت شماره 1 مادربرد قرار بدین

لینک به دیدگاه

سلام هارد رو در بیار سوکتشو که فقط ssd وصل باشه بعد ببین نصب میکنه یا نه . اگه نشد کابل برق ساتا رو عوض کن فک کنم قبلا این مورد بود برق ساتا عوض کردم درس شد ولی اول بدون هارد نصب کن بعد نصب هارد رو وصل کن

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، WINNER گفته است:

کابل ساتای هارد یک ترا رو جدا کنید

بعد موقع نصب ویندوز کل درایوهایی که روی اس اس دی درست شده رو پاک کنید و نیو پارتیشن کنید

بعد مراحل نصب ویندوز رو انجام بدین

به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

و کابل ساتای اس اس دی رو هم روی پورت شماره 1 مادربرد قرار بدین

اینکارو کردم پارتیشنبندی ssd رو پاک کردم درست نشد

19 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام هارد رو در بیار سوکتشو که فقط ssd وصل باشه بعد ببین نصب میکنه یا نه . اگه نشد کابل برق ساتا رو عوض کن فک کنم قبلا این مورد بود برق ساتا عوض کردم درس شد ولی اول بدون هارد نصب کن بعد نصب هارد رو وصل کن

عرض کردم تو توضسحاتم هردفعه مجبورم همین کارو کنم فقظ ssd رو میزارم که ویندوز رو نصب گنه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Arash.sh گفته است:

اینکارو کردم پارتیشنبندی ssd رو پاک کردم درست نشد

عرض کردم تو توضسحاتم هردفعه مجبورم همین کارو کنم فقظ ssd رو میزارم که ویندوز رو نصب گنه

با ssd تک فقط اگه اینجوریه احتمالا برق ساتا یا کابل دیتا ایراد داره

لینک به دیدگاه

کابل ساتا هم سالمه نمیدونم مشکل کجاس! ویندوز هم با فلش usb3 نصب میکنم که سریعتر انجام شه یجا نوشته بود یکی ازدلایل این مشکل همینه با usb2 امتحان کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...