رفتن به مطلب

کرش و یا بلو اسکرین موقع گیم

mmd124
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من سیستم دارم وقتی رم رو روی فرکانس ۳۶۰۰ میزارم و بازی ها رو اجرا میکنم بعد از مدتی یا از برنامه کرش میکنم یا بلو اسکرین میگیرم.ولی وقتی فرکانس رو روی ۲۱۳۳ میزارم هیچ مشکلی ندارم. رم ها رو هم شرکت گارانتی ارسال کردم مشکلی شناسایی نکردن. مشکل از چی هست؟

و این رو هم بگم قبلا قبل از اینکه باطری مادربرد رو در بیارم و دوباره وصل کنم وقتی رو فرکانس ۳۶۰۰ تست رم می‌گرفتم سیستم مشکل شناسایی میکرد ولی بعد برداشتن و وصل کردن باطری، دیگه مشکلی شناسایی نمیکنه.

قبلاً مشکل خیلی شدید تر بود و وقتی باطری مادربرد رو در آوردم و دوباره وصل کردم این مشکل خیلی کمتر شد. 

مثلاً قبلا اگه تو. یک ساعت دو یا سه بار  بلو اسکرین یا کرش میشدم ، الان به روزی یک یا دوبار رسیده. و فقط هم روی فرکانس ۳۶۰۰ این مشکل وجود داره.و فرکانس ۲۱۳۳ تحت هیچ شرایطی مشکلی پیش نیامده.

مشخصات

رم Corsair 3600

مادربرد pro z690-p

CPU core i5 12400

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mmd124 گفته است:

سلام

من سیستم دارم وقتی رم رو روی فرکانس ۳۶۰۰ میزارم و بازی ها رو اجرا میکنم بعد از مدتی یا از برنامه کرش میکنم یا بلو اسکرین میگیرم.ولی وقتی فرکانس رو روی ۲۱۳۳ میزارم هیچ مشکلی ندارم. رم ها رو هم شرکت گارانتی ارسال کردم مشکلی شناسایی نکردن. مشکل از چی هست؟

و این رو هم بگم قبلا قبل از اینکه باطری مادربرد رو در بیارم و دوباره وصل کنم وقتی رو فرکانس ۳۶۰۰ تست رم می‌گرفتم سیستم مشکل شناسایی میکرد ولی بعد برداشتن و وصل کردن باطری، دیگه مشکلی شناسایی نمیکنه.

قبلاً مشکل خیلی شدید تر بود و وقتی باطری مادربرد رو در آوردم و دوباره وصل کردم این مشکل خیلی کمتر شد. 

مثلاً قبلا اگه تو. یک ساعت دو یا سه بار  بلو اسکرین یا کرش میشدم ، الان به روزی یک یا دوبار رسیده. و فقط هم روی فرکانس ۳۶۰۰ این مشکل وجود داره.و فرکانس ۲۱۳۳ تحت هیچ شرایطی مشکلی پیش نیامده.

مشخصات

رم Corsair 3600

مادربرد pro z690-p

CPU core i5 12400

کدوم اسلات مادربرد رم رو زدید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...